Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedszkole

w\cos mi się wydaje, że ustawa jest, ale przedszkola bronią si rękami i nogami, aby im jednak zapłacić. Będę drążyła temat.. mam czas do września

Odpowiedz }
Plusy od

A mi się wydaje, że te 5 bezpłatnych godzin to dotyczy przedszkoli państwowych, a 99% tczewskich placówek jest niepubliczna lub prywatna więc trzeba płacić. Ale ja się nie znam... Wink
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

My już drugi rok do Jarzębinki - lepszej kadry dla mojej córki nie mogłam wymarzyć . Córka jest zachwycona Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Odświeżam temat, bo znów jestem na etapie wyboru przedszkola.
Złożyłam papiery do Jarzębinki i mamy już zapewnione miejsce, ale może ktoś napisze coś na temat tego przedszkola? Interesują mnie zwłaszcza młodsze grupy. Na ile dziecko musi być samodzielne, a w jakich sytuacjach może liczyć na pomoc pani.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-17, 10:02)Dredziata napisał(a): Odświeżam temat, bo znów jestem na etapie wyboru przedszkola.
Złożyłam papiery do Jarzębinki i mamy już zapewnione miejsce, ale może ktoś napisze coś na temat tego przedszkola? Interesują mnie zwłaszcza młodsze grupy. Na ile dziecko musi być samodzielne, a w jakich sytuacjach może liczyć na pomoc pani.

Ja korzystam z prywatnego i jestem zadowolony. Co do przedszkoli to radzę uważać na pewien aspekt. Dżender zaczyna się do nich wkradać i jak kazą dziecku przynieść lusterko to nie koniecznie będzie do oglądania języka przy wymowie głosek.  
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

"Nie chcemy takiego społeczeństwa, w którym państwo odpowiada za wszystko,
a nikt nie odpowiada za państwo."

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Religia też się "wkradła" i do przedszkoli i do szkół i jakoś sobie z nią poradziłam, więc i z lusterkami sobie poradzę. Chyba nawet będzie to prostsze.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-18, 09:46)zaratustra napisał(a): Dżender zaczyna się do nich wkradać i jak kazą dziecku przynieść lusterko to nie koniecznie będzie do oglądania języka przy wymowie głosek.  

Jasny gwint... O co chodzi z tymi lusterkami?
Huh

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-18, 23:42)Jadzia napisał(a):
(2015-03-18, 09:46)zaratustra napisał(a): Dżender zaczyna się do nich wkradać i jak kazą dziecku przynieść lusterko to nie koniecznie będzie do oglądania języka przy wymowie głosek.  

Jasny gwint... O co chodzi z tymi lusterkami?
Huh

Lustrować będą? Huh
Zaratustra ma jakieś obsesje Sad

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-19, 00:07)karo napisał(a): Lustrować będą? Huh

Nie mam obsesji. Po prostu doszły mnie słuchy że w programie przedszkola pojawiają się już te dżenderowe wstawki. Ja nie chciał bym by moje dziecko w przedszkolu zajmowało się oglądaniem swojego przyrodzenia. Od i tyle. Polecam więc na to uważać i tyle.
Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-19, 14:52)zaratustra napisał(a): Nie mam obsesji. Po prostu doszły mnie słuchy że w programie przedszkola pojawiają się już te dżenderowe wstawki. Ja nie chciał bym by moje dziecko w przedszkolu zajmowało się oglądaniem swojego przyrodzenia. Od i tyle. Polecam więc na to uważać i tyle.

Naprawde uważasz, że Panie w przedszkolu Sadzają dzieci w kółeczkach i każą w lusterku cyt.:"oglądać swoje przyrodzenie".
Czytając Twoje wypowiedzi na każdy możliwy temat ma się wrażenie, że jesteś gorliwym słuchaczem pewnego moherowego radia.

Te twoje "Dżender" to jest rozdmuchane przez kościół i tv, bo ludzie w tym nauczyciele nie mają pojęcia co to jest i o co w tym chodzi wogóle, nie wspominając o wprowadzaniu tego do przedszkoli.

Odpowiedz }
Plusy od

Uwielbiam teksty typu "doszły mnie słuchy". Kto? Gdzie? - Jakiś konkret?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-19, 14:52)zaratustra napisał(a):
(2015-03-19, 00:07)karo napisał(a): Lustrować będą? Huh

Nie mam obsesji. Po prostu doszły mnie słuchy że w programie przedszkola pojawiają się już te dżenderowe wstawki. Ja nie chciał bym by moje dziecko w przedszkolu zajmowało się oglądaniem swojego przyrodzenia. Od i tyle. Polecam więc na to uważać i tyle.

Jasne. Będziemy czujni. I zero lusterek. Tylko zwykłe podglądanie w kibelkach i na leżakach, które było, jest i będzie. Bez dżendera w podtekście.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-19, 16:15)karo napisał(a): Jasne. Będziemy czujni. I zero lusterek. Tylko zwykłe podglądanie w kibelkach i na leżakach, które było, jest i będzie. Bez dżendera w podtekście.

O cholera, a mnie nikt nie podglądał ani ja nikogo. Chyba byłem w dziwnej szkole Big Grin

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Zainteresowanie dzieci płcią przeciwną jest rzeczą naturalną i normalną. Trzeba zadbać tylko o to, żeby wiedzę czerpały z odpowiedniego miejsca, a nie "z ulicy". To jak zainteresowanie seksem wśród nastolatków... Tak to już jest.

Odpowiedz }
Plusy od

A jakie jest to "odpowiednie miejsce"?

M. Thatcher

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.