Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Media Expert

HuhJeśli ktoś chce się zaopatrywać w komputery itp w Media Expert przy ul.Braci Grimm szczerze odradzam - nieuprzejma i powolna obsługa, a część towaru na półkach tylko dla obsługi.

Odpowiedz }
Plusy od

do takiego marketu to się idzie po odkurzacz czy płytę cd, a komputery to się kupuje w innych znanych firmach
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-05, 15:48)robak napisał(a): do takiego marketu to się idzie po odkurzacz czy płytę cd

Też nie bardzo Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-05, 15:48)robak napisał(a): do takiego marketu to się idzie po odkurzacz czy płytę cd, a komputery to się kupuje w innych znanych firmach
mozesz rozwinac swoja mysl?

nie kumam, sprzedaja cos niezgodnego ze specyfikacja? co za roznica jaki pan Zdzisiu skreca komputer?

znana firma nie wcisnie Ci byle gowna aby pozbyc sie z magazynu?

chyba, ze czytasz czipa i lubisz filozoficzne podejscie do kupna komputera to wtedy fakt pogadasz sobie z innym filozofem w znanej firmieSmile

market to market. wpadasz, bierzesz co potrzeba i lecisz dalej. nie wiem czego wiecej mozna oczekiwac od wielko powierzchniowych sklepow co maja setki artykulow rtv czy agd.

ja od paru lat tak kupuje i mi to odpowiada. wiem co chce i cieszy mnie taki sklep gdzie nie musze wysluchiwac wykladow z najnowszego czipa.

Odpowiedz }
Plusy od

Hmm...
Ja akurat kupuję sprzęt komputerowy w 'normalnych' sklepach (ostatnio składałem w Escapie) i nigdy nikt mi nie prawił kazań z czipa. Wszedłem, powiedziałem co chcę, kupiłem, wyszedłem. Ale to może tylko ja tak aspołecznie wyglądam, że nie chce się nikomu ze mną gadać. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-05, 21:54)rysiek napisał(a):
(2010-02-05, 15:48)robak napisał(a): do takiego marketu to się idzie po odkurzacz czy płytę cd, a komputery to się kupuje w innych znanych firmach
nie kumam, sprzedaja cos niezgodnego ze specyfikacja? co za roznica jaki pan Zdzisiu skreca komputer?

Jeśli kupujesz markowego laptopa to nie ma znaczenia. Kupując komputer stacjonarny w markecie powinieneś zauważyć, że zawsze jakiś element jest albo słabszy, albo gorszego producenta (np. pł. głowna ECS, słabsza grafika?). Wiadomo, że kupując w zwykłym sklepie składasz sobie komputer praktycznie taki jaki sobie wymarzysz, zgodnie z wymaganiami i swoimi widzi mi się Wink
Więc jednak chyba jest różnica.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-05, 21:54)rysiek napisał(a): nie kumam, sprzedaja cos niezgodnego ze specyfikacja? co za roznica jaki pan Zdzisiu skreca komputer?

znana firma nie wcisnie Ci byle gowna aby pozbyc sie z magazynu?
Różnią się podzespołami i to sporo. Kto skręca teraz komputery dla marketów ? Actina, był Pronox ale chyba zbankrutował, NTT, ACER (ale chyba w marketach rzadkość) i tym podobne. Dzięki za takie wybryki natury, które na reklamacjach lądują częściej niż piwo w mojej lodówce. Co innego kupić Della...

Tak jak lukke piszę - składając komputer robisz to pod swoje wymagania a gotowe zestawy mogą stać równie dobrze w biedronce bo kupujący takie zestawy raczej zbytnio pojęcia nie mają o tym wszystkim albo mają totalnie gdzieś co tam w środku siedzi (na zasadzie - byle działało).

(2010-02-05, 21:54)rysiek napisał(a): ja od paru lat tak kupuje i mi to odpowiada. wiem co chce i cieszy mnie taki sklep gdzie nie musze wysluchiwac wykladow z najnowszego czipa.
Możesz zamówić przez internet nawet w większości sklepów i nie będziesz słuchał wykładów Wink

Odpowiedz }
Plusy od

rysiek, wykłady z czipa - chyba wiem o jaki sklep chodzi Tongue

Jeśli chodzi o sprzęt komputerowy, to mam jeden sklep, w którym się zaopatruję - Gral.

A w Media Expert bardzo często jest po prostu drożej. No i te wybryki w stylu komputer z logo Ferrari.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Media Expert nie dla idiotów Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-07, 16:44)Cheesus napisał(a): Media Expert nie dla idiotów Tongue
a każdy pretekst do napisania posta jest dobry Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-07, 16:55)Ari napisał(a):

No oczywiście Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-07, 17:05)Cheesus napisał(a):
(2010-02-07, 16:55)Ari napisał(a):

No oczywiście Smile

Chyba długo u nas nie zagościsz z takim nabijaniem postów Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Nie widziałeś początków Chrystofora Tongue

Ja tam staram się unikać tego sklepu jak tylko się da. Drogo, słaba obsługa, większość woli siedzieć na ratach i plotkować niż klientem się zająć.

Czasem uda się jakiś rodzynek w promocji wychwycić. Wtedy cena jest faktycznie niższa niż w necie.

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam sklep komputerowy eskom na "manhatanie" kupowałem tam kompa z dwa lata temu ale jak poszła mi karta graficzna to nie było żadnych problemów, obsługa też bardzo uprzejma.

Odpowiedz }
Plusy od

obsługa w eskomie faktycznie na dobrym poziomie; świetny kontakt z klientem
ja do tej pory tylko raz kupowałem komputer - było to w 2002 roku w serwisie komputerowym F1 na Armii Krajowej; moi kumple. też wysoka sprawna obsługa; a komputer działa do dziś!
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.