Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Media Expert

(2010-02-10, 02:10)mati89tczew napisał(a): Polecam sklep komputerowy eskom na "manhatanie" kupowałem tam kompa z dwa lata temu ale jak poszła mi karta graficzna to nie było żadnych problemów, obsługa też bardzo uprzejma.

To mogę potwierdzić: obsługa reklamacyjna pierwsza klasa. Nie wiem, czy ktokolwiek w Tczewie tak przyjaźnie traktuje klienta w przypadku zgłoszenia reklamacyjnego. Gral ze swoimi procedurami i pseudo działem technicznym do pięt nie dorasta.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-06, 02:22)krzyziu napisał(a): Różnią się podzespołami i to sporo. Kto skręca teraz komputery dla marketów ? Actina, był Pronox ale chyba zbankrutował, NTT, ACER (ale chyba w marketach rzadkość) i tym podobne. Dzięki za takie wybryki natury, które na reklamacjach lądują częściej niż piwo w mojej lodówce. Co innego kupić Della...
kolego takie teorie mozesz gimnazjalistce wciskac przy soku z marwitu. powiem ci, ze te twoje delle mialy usterek wiecej niz wpomniana np Actina. nasza firma zrezygnowala z kupowana delli na stacje robocze, ostaly sie tylko na serwerach. to po pierwsze.

ja wiem, ze dzisiaj jest problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przeciez przy kazdym komputerze w markecie jest kartka ze specyfikacja. Jezeli czegos nie zrozumielismy albo chcemy sie dowiedziec o konkretny model podzespolu to sprzedawca bez problemu udzieli tej informacji.
[/quote]

(2010-02-06, 02:22)krzyziu napisał(a): Tak jak lukke piszę - składając komputer robisz to pod swoje wymagania a gotowe zestawy mogą stać równie dobrze w biedronce bo kupujący takie zestawy raczej zbytnio pojęcia nie mają o tym wszystkim albo mają totalnie gdzieś co tam w środku siedzi (na zasadzie - byle działało).
no i widac, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. wroc do mojego posta i przeczytaj jeszcze raz np przedostatni akapit.

(2010-02-06, 02:22)krzyziu napisał(a): Możesz zamówić przez internet nawet w większości sklepów i nie będziesz słuchał wykładów Wink
jak bylem maly to tak kupowalem. dzisiaj mnie stac zeby powachac, podotykac i miec sprzet gotowy od razu do pracy. Pare zlotych moge miec taniej ale ja zawsze kupuje komputer kiedy potrzebuje aby dzialal za 5 minut a nie po 24h.

Odpowiedz }
Plusy od

Lary - pierdzielisz Big Grin
Delle działają dobrze - sam mam dwa i zero problemów. W składaki przestałem się już bawić. Brak czasu i chęci, gdy za 1000zł mogę kupić della, który do photoshopa jest rozwiązaniem wystarczającym.
Jak wchodzę czy dzwonię do takiej balty to mnie szlag trafia, gdy słyszę tego łysawego naganiacza "zaawansowana technologia", "bardzo szybka karta graficzna"... I mówi to o byle badziewiu, za które się u nich przepłaca 50-100zł. To ci od czipa? Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-11, 13:56)kamilus napisał(a): Jak wchodzę czy dzwonię do takiej balty to mnie szlag trafia, gdy słyszę tego łysawego naganiacza "zaawansowana technologia", "bardzo szybka karta graficzna"... I mówi to o byle badziewiu, za które się u nich przepłaca 50-100zł. To ci od czipa? Wink

Może za dużo się wymądrzasz i próbuje Ci dorównać ? Ja udaję takiego co nie odróżnia SSD od HDD, LCD od CRT czy PiS od SLD Wink i zawsze dostaję dokładnie to co chcę Big Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

"Jakie macie karty graficzne na stanie?" Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Składam komputery sam, kupuję części na allegro, przywożą do domu i zero problemów.

Odpowiedz }
Plusy od

Rysiek ornung must sein Smile a co do sprzedazy to tez bym wolal kupic w jakims sklepie na miejscu niz pisac zamowienia do jakiegos sklepu internetowego powodow jest kilka, wymienie jeden z nich :
kupowalem laptopa w media expert po dwoch dniach zmarl, nic nie chodzilo oddalem go i zaproponowali mi wymiane na nowy i tego samego dnia mi wymienili. A w takich sklepach internetowych tego nie ma. Co prawda sa tansze niz w marketach ale wole cos kupic pewnego niz kota w worku. A co do ryska wypowiedzi to mam wrazenie ze jest jednym z kierownikow media expert w tczewie Smile a moze sie myle

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-14, 17:27)fazi85 napisał(a): kupowalem laptopa w media expert po dwoch dniach zmarl, nic nie chodzilo oddalem go i zaproponowali mi wymiane na nowy i tego samego dnia mi wymienili. A w takich sklepach internetowych tego nie ma. Co prawda sa tansze niz w marketach ale wole cos kupic pewnego niz kota w worku.
Hm, nie wiem gdzie zamawiasz różne rzeczy ale ciężko jest dostać kota w worku skoro kupuje się w sklepie. Poza tym niektóre z nich mają swoje oddziały w Polsce, a niektóre tylko magazyny np. Agito.

Pech związany z laptopem to nie wina sklepu internetowego. Na laptopa posiadam gwarancję door-to-door, dzwonię, przyjeżdża kurier, zabiera i przywozi naprawiony jeżeli już coś się zepsuje. Nie jest to gwarancja sklepu internetowego, a producenta laptopa. Zalety?
1. Laptop trafia bezpośrednio do serwisu.
2. Nie muszę ruszać się z domu
3. Czas oczekiwania jest o wiele krótszy niż np. w Media Expercie - nie prowadzą codziennej wysyłki do serwisów.
4. Wiem co się dzieje z laptopem dzięki bezpośredniemu kontaktowi z serwisem
5. Notebook jest odwożony tuż po naprawie do mego domu.
6. Nie ponoszę żadnych kosztów transportu.
7. Laptopa kupiłem za 2500 zł, w gralu nie było takiego modelu, a w dużym sklepie z elektroniką kosztował 3000 zł.

Masz duże szczęście, że Ci wymienili, bo równie dobrze mogli wysłać do serwisu.

Kiedyś ojciec był negatywnie nastawiony na kupowanie różnych rzeczy przez Internet. Teraz pierwsze co to: sprawdź ile to kosztuje w necie. Zazwyczaj cena zaskakuje go pozytywnie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-14, 17:27)fazi85 napisał(a): A co do ryska wypowiedzi to mam wrazenie ze jest jednym z kierownikow media expert w tczewie Smile a moze sie myle

Bardzo się mylisz Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Również nie polecam Media Expert. Raz sprzedali mi zepsuty odtwarzacz mp3 (Co prawda szybko go wymienili na działający, ale jednak) Raz mi sprzedali wadliwy tusz do drukarki. Obsługa niekompetentna (musiałem jednej kobiecie przeliterować tytuł gry, której szukałem, bo nie wiedziała jak się ją pisze) Poza tym sporo pomniejszych wad, których już tu nie wymienie... Ale to jedyny taki sklep w mieście, więc nie ma wyboru, alternatyw i konkurencji i chcąc nie chcąc i tak trzeba robić tam zakupy...

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-02-11, 11:15)rysiek napisał(a): powiem ci, ze te twoje delle mialy usterek wiecej niz wpomniana np Actina. nasza firma zrezygnowala z kupowana delli na stacje robocze, ostaly sie tylko na serwerach. to po pierwsze.
To z danych Della/jego serwisów czy z firmowego doświadczenia ?

(2010-02-11, 11:15)rysiek napisał(a): no i widac, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. wroc do mojego posta i przeczytaj jeszcze raz np przedostatni akapit.
Skoro wiesz co chcesz to jednak w sklepie z gotowym zestawem masz pewne ograniczenia i musisz iść na jakiś kompromis.

(2010-02-11, 11:15)rysiek napisał(a): jak bylem maly to tak kupowalem. dzisiaj mnie stac zeby powachac, podotykac i miec sprzet gotowy od razu do pracy. Pare zlotych moge miec taniej ale ja zawsze kupuje komputer kiedy potrzebuje aby dzialal za 5 minut a nie po 24h.
To masz fajnie bo te parę złotych dla niektórych naprawdę dużo znaczy.

(2010-02-14, 17:35)ProxX napisał(a): 3. Czas oczekiwania jest o wiele krótszy niż np. w Media Expercie - nie prowadzą codziennej wysyłki do serwisów.
BTW to żadnego sprzętu nie trzeba oddawać do sklepu w celu naprawy gwarancyjnej. Można po prostu osobiście oddać go do autoryzowanego serwisu co znacznie przyspiesza czas bo sklep tylko jest pośrednikiem.

(2010-03-22, 11:57)Kratos napisał(a): Ale to jedyny taki sklep w mieście, więc nie ma wyboru, alternatyw i konkurencji i chcąc nie chcąc i tak trzeba robić tam zakupy...
A nie ma gdzieś tu czasami Mix Electronics ?

Odpowiedz }
Plusy od

W Retmanie nie ma w piwnicy przypadkiem ?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Mix Electronics jest małe i nie po drodze. Media Expert bliżej.

Odpowiedz }
Plusy od

Tylko wtedy nie narzekaj jak to jest źle i nie ma konkurencji.

Odpowiedz }
Plusy od

mix electronics masz tez niedaleko dziczka przy stacji paliw

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.