Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Media Expert

(2010-02-05, 20:41)MacGyver napisał(a):
(2010-02-05, 15:48)robak napisał(a): do takiego marketu to się idzie po odkurzacz czy płytę cd

Też nie bardzo Wink

Masz rację, wiem coś o tym, pamiętam jak pewnego razu miałem nagrać coś na szybko i najbliżej miałem właśnie ten sklep, kupiłem od razu 10pak płyt, dobrze że tyle, gdyż 6 poszło w kosz zanim nagrałem to co chciałem. Dodam, że ciągle nagrywam zdjęcia czy inne dokumenty, więc nie mam problemów z nagrywarką

Odpowiedz }
Plusy od

Najgorsze towary mają w burchexie. Każdy towar podlany śmierdzącym spamem. I jak z tego korzystać? Nadaje się tylko na wysypisko dla cyganów.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Nie lubię Media Ekspert

Odpowiedz }
Plusy od

Ja chyba z tych sklepów typu Media Expert, RTV EURO AGD czy Media Markt lubię najbardziej ten ostatni. We wszystkich chcą wciskać jakieś dziadowskie dodatkowe ubezpieczenia itd. ale jednak w Media Markt byli w stosunku do mnie najmniej nachalni tzn. gdy powiedziałem "nie" to nie drążyli tematu. Wydaje mi się, że to kwestia różnic w polityce sprzedażowej firm, a nie konkretnych sprzedawców na których trafiłem.

Odpowiedz }
Plusy od

w media expert to ja kupuje kable czy czyściki do laptopa.
Kupiłem tam kiedyś wzmacniacz sygnału wifi oj nie działał Smile oo tygodniu wylądował u nich w sklepie, przynajmniej nie robią problemów ze zwrotami

Odpowiedz }
Plusy od

Trzeba pamiętać, że gowork oszukuje pracowników poprzez wynajmowanie spamerów latających po forach dyskusyjnych. Taki śmieć podludzki sztucznie podbija wartości tejże firemki.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Dzisiaj niewiele osób zaopatruję się w osprzęt czy w ogóle komputery, laptopy w marketach. Dużo lepiej jest zrobić składaka lub kupić od sprawdzonego producenta. Warto zauważyć firmy, które kręcą się wokoło największych imprez dotyczących gier komputerowych np. IEM Katowice. Wielu sponsorów to również dystrybutorzy takiegoż sprzętu.

Odpowiedz }
Plusy od

Jakoś nie odpowiada mi ten sklep.

Odpowiedz }
Plusy od

Zdanie spamerów jest mało znaczące.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Czasem są fajne promocje o można coś kupić. Ale tak to lepiej szukać przez internet Smile

Odpowiedz }
Plusy od

A masz jakieś ciekawe linki?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.