Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezsensowne komentarze

(2010-03-01, 22:11)kamilus napisał(a): Marti: Robike to jakiś Twój dobry kolega (...)

A Ty wiesz, że to chyba jest mój sąsiad... Wink

(2010-03-01, 22:20)kamilus napisał(a): Jednak usunąć mu sygnaturę i możliwość reklamowania swoich zdjęć na 3 miesiące. Zobaczysz, że zacznie pisać z sensem Big Grin

Ale zauważ, że robi to już tylko w jednym wątku, a nie po całym forum, jak to dawniej bywało. Nauka jednak nie poszła w las. W końcu przyjdzie i czas na zdania podwójnie złożone.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-01, 22:24)marti napisał(a): Nauka jednak nie poszła w las. W końcu przyjdzie i czas na zdania podwójnie złożone.

Może lepiej nieeee! Big Grin
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Tylko rozumiesz marti, że 14sto latek z porażeniem mózgowym szybciej się rozwija prawda?
Wyjaśnij mi tak całkiem na serio - co powoduje, że się nad nim litujesz, a ja otrzymuję bany za istne pierdoły?
Co sprawia, że Robike jest tak niezwykle wyjątkowy? Szwagier? Kuzyn? Sąsiad?
Dla mnie ten facet jest niespełna rozumu. Chyba, że z jednego konta korzystają dwie osoby - jakiś dorosły nienajlepiej wykształcony i dziecko, które ma pasję fotografowania następcami LOMO - komóreczka w łapę i let's go.
Co nie zmienia jednak faktu, że jego posty są nader irytujące i potrafią schrzanić każdy temat.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Nie łamią regulaminu w ewidentny sposób, nie ma tam punktu o głupocie i dennych zdjęciach.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Regulamin regulaminem - netykieta netykietą. Dopisać punkt o przestrzeganiu netykiety i z automatu łamałyby regulamin.
Najlepsi administratorzy to tacy, którzy żyją zgodnie z przykazaniami netykiety Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-01, 22:34)kamilus napisał(a): (...) a ja otrzymuję bany za istne pierdoły?

No, trochę pojechałeś po tych dziewczynach... Niektóre się nawet popłakały... Wink To nie są pierdoły Wink

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus napisał(a):Szansę dałbym Cheesusowi vel. P&L.
Bluźnisz! Chcesz użerać się na forum z kimś (chciałem już napisać czymś, ale bez przesady), kto:
- zakłada nowe konto i twierdzi, że jest kobietą i ma 22 lata
- nie ma własnego zdania i potrafi jedynie popierać czyjeś posty pisząc "no ja myśle tak samo jak on"
- edytuje własne posty wcześniejsze w trakcie dyskusji próbując szukać głupszych od siebie
- jeszcze raz zerowa argumentacja i nabijanie licznika postów
Nie, nie!
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-01, 22:53)marti napisał(a): No, trochę pojechałeś po tych dziewczynach... Niektóre się nawet popłakały... Wink To nie są pierdoły Wink

Proofs and tits or GTFO! Wink
Jak mogły się popłakać skoro nie są puste? Ktoś tam kręcił? Jak, któraś się popłakała z powodu mojego - w pełni szczerego i sensownego komentarza to raczej nie nadaje się do życia w społeczeństwie. Ludzie dzielą się na ładnych, przeciętnych i brzydkich. Jak ktoś spoza pierwszej grupy pcha się do konkursu piękności to kto ponosi za to winę? Ja?
Zresztą moje zdanie było o fotografiach i sposobie organizacji - poparte także zdaniem innych użytkowników tego forum. Powiedz sam - co byś tam chciał szczerze napisać, ale się obawiałeś i byłeś w stanie tylko mi przytakiwać? Wink
(2010-03-01, 23:01)Ari napisał(a): Bluźnisz! Chcesz użerać się na forum z kimś (chciałem już napisać czymś, ale bez przesady)

Jest młody więc jest szansa na poprawę. Usuwać posty, zablokować licznik postów. Robike jest już niereformowalny.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-01, 22:52)kamilus napisał(a): Regulamin regulaminem - netykieta netykietą. Dopisać punkt o przestrzeganiu netykiety i z automatu łamałyby regulamin.
Najlepsi administratorzy to tacy, którzy żyją zgodnie z przykazaniami netykiety Wink

Ale Ciebie kamilus przestrzeganie netykiety też by dotyczyło, czy tylko tych, co nie byli użytkownikami "starego, kultowego, joł-joł tcz.pl"? [Obrazek: evil.gif]
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-01, 22:24)marti napisał(a): A Ty wiesz, że to chyba jest mój sąsiad... Wink

Aaaa, teraz wszystko rozumiem. To Ty jesteś tym "głośnym" sąsiadem i obawiasz się, że w przypadku buntu zostaniesz wydany? Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Oczywiście, że by mnie obowiązywały te same zasady. Co innego odnośnie wymiaru kary czy też interpretacji danej wypowiedzi (wiesz przecież, że uwielbiam ironizować pod idiotycznymi postami) Wink
A starymi wymiataczami zostawaliby wszyscy, którzy wnoszą coś istotnego w wypowiedziach forum przez dłuższy okres czasu.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-01, 22:24)marti napisał(a): Ale zauważ, że robi to już tylko w jednym wątku, a nie po całym forum, jak to dawniej bywało.

Chciałbym zauważyć, że jednak nie. Wink I jeszcze się pluje, że mu przenoszę zdjęcia do jednego wątku. Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-01, 23:32)Chrystofor napisał(a):
(2010-03-01, 22:24)marti napisał(a): Ale zauważ, że robi to już tylko w jednym wątku, a nie po całym forum, jak to dawniej bywało.

Chciałbym zauważyć, że jednak nie. Wink I jeszcze się pluje, że mu przenoszę zdjęcia do jednego wątku. Tongue

Zbanować. Ciekawe, czy zawiązałby się komitet obrony Robike? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

No ostatnio chyba trzy raz temat zakładał żeby wrzucić jakieś bezsensowne zdjęcia swoich zakupów. Chrystofor - Ty żyjesz Big Grin
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-01, 23:34)marti napisał(a): Zbanować.

Nie namawiaj, bo wypróbuję... Big Grin
(2010-03-01, 23:42)lukee napisał(a): Chrystofor - Ty żyjesz Big Grin

Ledwo, ale żyję. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.