Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

Ankieta: A czy TY nie lubisz kamilusa?
Tak.
Tak, bardzo. Wink
[Wyniki ankiety]

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum bez kamilusa!

(2010-03-10, 12:01)Peace and Love napisał(a):
(2010-03-09, 09:38)Karmat napisał(a): Zastanawia mnie jedno. fotografik w dzień rejestracji założył ten temat, że kamilus terroryzuje Big Grin gwałci itp. Big Grin drogi fotografiku czy w ciągu godziny byłeś w stanie przeczytać wszystkie posty kamilusa?

za pewne zdążył przeczytać tysiąc ileś tam postów kamilusia z ciągu godziny Big Grin . Bo to fotografik jest Tongue

A skąd ty to wiesz? Może coś razem z Robikem knujecie? Albo inaczej...faktycznie Robike jest fotografikem, tutaj masz rację Wink Coś tam próbuje z aparatem Tongue
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Zastraszanie działa, mnie tak zastraszyli, że miesiąc na forum nie byłem.
Najbardziej boję się tego, że nie mam kanarka.Big GrinBig GrinBig Grin
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-10, 12:14)lukee napisał(a):
(2010-03-10, 12:01)Peace and Love napisał(a):
(2010-03-09, 09:38)Karmat napisał(a): Zastanawia mnie jedno. fotografik w dzień rejestracji założył ten temat, że kamilus terroryzuje Big Grin gwałci itp. Big Grin drogi fotografiku czy w ciągu godziny byłeś w stanie przeczytać wszystkie posty kamilusa?

za pewne zdążył przeczytać tysiąc ileś tam postów kamilusia z ciągu godziny Big Grin . Bo to fotografik jest Tongue

A skąd ty to wiesz? Może coś razem z Robikem knujecie? Albo inaczej...faktycznie Robike jest fotografikem, tutaj masz rację Wink Coś tam próbuje z aparatem Tongue

Nie nie . Big Grin .nic nie knuję Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Weź już idioto spłyń. Nudny się stałeś.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Nie tobie przyszło oceniać ludzi ... Sleepy . Mnie to nie rusza gdybym miała się przejmowała tym co o mnie mówią to bym nie wyrobiła psychicznie . Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-10, 15:54)kamilus napisał(a): Weź już idioto spłyń. Nudny się stałeś.
Vice VersaBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-15, 10:47)to tylko ja napisał(a):
Vice VersaBig Grin

kolejny klon czy po prostu nie lubisz kamilusa?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-15, 17:34)lukee napisał(a): kolejny klon czy po prostu nie lubisz kamilusa?
Czas na ankietę - ilu wrogów ma kamilus? Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-15, 17:36)krzyziu napisał(a):
(2010-03-15, 17:34)lukee napisał(a): kolejny klon czy po prostu nie lubisz kamilusa?
Czas na ankietę - ilu wrogów ma kamilus? Tongue

no teraz aby nieco ocieplić stosunki z resztą kamilus wymyślił grę Big Grin
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-15, 17:34)lukee napisał(a):
(2010-03-15, 10:47)to tylko ja napisał(a):
Vice VersaBig Grin

kolejny klon czy po prostu nie lubisz kamilusa?
Po prostu go nie trawieSmile

Odpowiedz }
Plusy od

A zastanowiłeś się nad tym, że 90% ludków stąd nie trawi Ciebie?

Administracja pozwalając na takie cyrki robi z siebie idiotów..
"Nie boję się przyjaciół - oni mogą mnie tylko zdradzić. Nie boję się wrogów - oni mogą mnie tylko zabić. Boję się ludzi obojętnych - oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie."

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-15, 21:07)Lucas napisał(a): A zastanowiłeś się nad tym, że 90% ludków stąd nie trawi Ciebie?

Administracja pozwalając na takie cyrki robi z siebie idiotów..
Może i tak ale napewno nie tak jak goSmile a wydaje mi się że nikomu nie dałem powodu do tego żeby mnie nie lubićSmile

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-17, 21:07)to tylko ja napisał(a): nie tak jak go
To jest pewne. Na moją popularność trzeba sobie zasłużyć. Gdyby byle kmiot miał być traktowany jak ja to bym się obraził.

/rotfl Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-17, 21:23)kamilus napisał(a):
(2010-03-17, 21:07)to tylko ja napisał(a): nie tak jak go
To jest pewne. Na moją popularność trzeba sobie zasłużyć. Gdyby byle kmiot miał być traktowany jak ja to bym się obraził.

/rotfl Big Grin

i otóż to

Odpowiedz }
Plusy od

Dobry wątek na poprawę humoru, usmiałam się do łezWink Nie wiem czemu tak późno to przeczytałam, a fotografik zaginął.. Kamilus przyznaj się co mu zrobiłeś... sterroryzowałeś pewnie.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.