Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mali alergicy...

Witam.Mam problem z córeczką,jest ona uczulona na białka mleka krowiego i kompletnie nie wiem co mam jej dawać jeść.Może macie jakieś ciekawe i sprawdzone pomysły.Córka ma już 2,5 roku.

Odpowiedz }
Plusy od

Poszukaj na specjalistycznych forach.
Swego czasu dużo pomogło mi forum Atopowe (jest dział dla rodziców).
Zajrzyj również na forum Gazety - Alergie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-16, 13:53)Stokrotka napisał(a): Witam.Mam problem z córeczką,jest ona uczulona na białka mleka krowiego i kompletnie nie wiem co mam jej dawać jeść.Może macie jakieś ciekawe i sprawdzone pomysły.Córka ma już 2,5 roku.
...może do pediatry najpierw???...

Odpowiedz }
Plusy od

Stokrotka pyta o dietę, przepisy. Skoro wie, że dziecko jest uczulone na białko, pewnie była u lekarza Wink

A pediatra - ok. - jeśli masz zaufanie. Wiem z doświadczenia, że najczęściej przepisują sterydy (rzadko informując, że ta super-skuteczna maść ma w składzie kortykosteroid).
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-16, 13:53)Stokrotka napisał(a): Witam.Mam problem z córeczką,jest ona uczulona na białka mleka krowiego i kompletnie nie wiem co mam jej dawać jeść.Może macie jakieś ciekawe i sprawdzone pomysły.Córka ma już 2,5 roku.

Przede wszystkim mleko 'nutramigen' dostępne w aptekach niezbyt dobre w smaku ale skuteczne, można zagęścić mleczko kaszką 'nestle sinlac', Zupki warzywne na kawałku piersi z kurczaka lub indyka - można podawać nawet 3 razy dziennie, eliminacja wszelkich produktów mlecznych, żadnych czerwonych mięs, broń boże wołowiny! Inaczej się nie da. Konsekwencja...A będzie dobrze.Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

nic strasznego, żyjemy z tym od 4 lat i jakoś leci. Czasami coś tam zje nieodpowiedniego ale bez przesady

Odpowiedz }
Plusy od

Złota łopata i tytuł archeologa roku. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.