Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa samolotu prezydenckiego

Agencje podają że zginęło 87 z 90 osób znajdujących się na pokładzie.
Na pokładzie znajdowali się min prezydent z małzonką, szef IPN, J. Szmajdziński mnóstwo posłów i zaproszonych gości

Odpowiedz }
Plusy od

Na pewno wydarzenie roku, ale dlaczego, na takie jasne informacje trzeba będzie poczekać , oby za tym nie stały ,,inne'' służby...
hmm tragedia...

Odpowiedz }
Plusy od

gubernator obwodu smoleńskiego podał że nikt nie przeżył

Odpowiedz }
Plusy od

Dziesiątki rodzin łączą się w żałobie,zginęło tak wiele istnień...

Zastanawia mnie tylko jaka będzie reakcja ludzi.

Odpowiedz }
Plusy od

tczewiak45, oczywiscie ze za ta mgłą informacyjną stoją służby, nie bez powodu rosja zawsze była zamknięta, i inwigilowani wszyscy tam. Teraz też FSB i inne służby w 100% cisną każego kto mógł coś widzieć, że on sam nie chce tego mówić. Więc tak - ale co z tego, czy to KURCZĘ ważne? Nawet mogło być nie słychany zbieg ogoliczności marsa i saturna - co to dla Ciebie KOLESIU zmienia?

Wydarzenie to jest muzyczne, artystyczne, w końcówce nazwałeś to solidnie.

//ps. wybacz za pare stwierdzeń, nie chciałem ale muszę
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Straszna wiadomość, nie dowierzanie, wielka tragedia dla Rodzin, dla Polski. Brakuje mi po prostu słów..

Odpowiedz }
Plusy od

Nie piszcie nic. Ogromna tragedia. Pomyślcie o rodzinach.

Odpowiedz }
Plusy od

Ciągle jestem w szoku..
To co się dziś stało przechodzi ludzkie pojęcie.. Niewyobrażalna tragedia, aż brakuje słów..

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedy usłyszałem to w radiu zastanawiałem się czy to nie jakiś idiotyczny żart. Bo realne to mi się w ogóle nie wydawało. Do tej pory jakoś to do mnie nie dochodzi.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Za duży szok i nie dociera to do mnie. Za kilka dni dolar załapie się na pułap 4zł :/ Masakra dla gospodarki Sad
Jak kumpel zadzwonił rano (pół godziny temu) to myślałem, że to głupi, pijacki żart i za cholerę nie uwierzyłem. Masakra, tragedia Sad

Swoją drogą to będzie pierwsza, zasadna żałoba narodowa od lat Sad
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

szok... mam nadzieję, że ustalą przyczyny katastrofy i mam nadzieję, że skrzynki mają zapis kto kazał podchodzi po raz 4 do lądowania. Według agencji piloci już w momencie startu wiedzieli o mgle, Rosjanie proponowali inne lotniska.

Co do mojej reakcji to też zadzwoniłem do znajomych aby upewnić się czy to nie jakiś żart lub "ćwiczenia"... niestety to nie jest żart

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-10, 15:26)Memory napisał(a): mam nadzieję, że skrzynki mają zapis kto kazał podchodzi po raz 4 do lądowania

Co masz na myśli ? Bo mnie się przypomniało że to już drugi samolot z generałami na pokładzie który podchodził do lądawania przy braku widoczności, nie w osi pasa i zbyt nisko.

Odpowiedz }
Plusy od

a mowi sie ze polscy lotnicy i na drzwiach od stodoly poleca...
kiepskie lotnisko, kiepska widocznosc, kiepski samolot
tylko czemu wszyscy lecieli jednym samolotem szczegolnie ze juz byla afera o samoloty TU, bo piloci nie chcieli latac "skrzydlatymi trumnami"
generalowie powinni miec jakis zmysl strategiczny i zdawac sobie sprawe z tego ze jesli cos sie stanie to nie bedzie co zbierac
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ja jestem aż tak wrażliwy czy wywieszanie chorągiewek (z kirem) na szyby samochodu faktycznie nie jest na miejscu w takiej sytuacji?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Duży szok... Początkowo myślałem, że to jakaś zbieżność imion i nazwisk...

Największym natomiast szokiem był dla mnie sposób, w jaki się dowiedziałem:
SMS od TVN24 napisał(a):tvn24m-PILNE:Lech i Maria Kaczynscy zginęli w katastrofie lotniczej w Smolensku.Zobacz więcej,Zadzwon *7124,wybierz polaczenie wideo(1,22zVAT/min).

Aby tylko zarobić...
Duża, WIELKA kreska dla tvn.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.