Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stolarz/usługi stolarskie w Tczewie - gdzie???

Szukam jakiegoś stolarza, który robi drobne rzeczy.

W kuchni zmasakrowałem szufladę. Mam front, szyny i spód - reszta "się uszkodziła". Szukam jakiegoś stolarza, który zrobiłby mi nową szufladę. Możecie kogoś polecić?

Odpowiedz }
Plusy od

polecam usługi p.witka; nr telefonu 665 036 140
już teraz nie pamiętam kto, ale kiedyś inna osoba z forum korzystała z jego usług

jest to facet, który sporo rzeczy zrobił u mnie w domu; kuchnię, 2 garderoby; szafę w wiatrołapie; meble w sypialni

polecam
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-12, 14:10)robak napisał(a): polecam usługi p.witka

A gdzie p. Witek "stacjonuje"? Wink

Wolałbym osobiście zawieźć pozostałości szuflady, bo jak będzie chciał do mnie przyjechać po szufladę czy na miejscu zrobić to pewnie zapłacę tyle co za całą nową szafkę razem z szufladą. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

zadzwoń; umów się; pracuje w domu i tam przygotowuje meble; os. górki
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Jak chcesz coś bliżej, to możesz sprawdzić tego obok Pinszków, na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Podnoszę temat.
Szukam jakiegoś stolarza na terenie Tczewa. Obdzwoniłem juz chyba wszystkie mozliwe numery dostepne w panoramiefirm etc. albo numer nie odpowiada albo jest juz nieaktualny ,albo stolarz nie zainteresowany z powodu ilości pracy....

Potrzebuję numer do kogoś kto podjałby się drobnych przeróbek mebli kuchennych m.in wyciecie otworu w blacie pod płyte, podcięcie drzwi wewnętrznych etc.
z góry dziękuję za ewetnualne namiary

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ktoś może polecić stolarza, który dobrze wykona mi meble do pokoju wg. mojego projektu?
Wszędzie tylko opinie o zabudowach kuchennych, ale nie mogę znaleźć niczego konkretnego o meblach do pokoju. Dodam tylko, że nie chodzi mi o zabudowę typu komandor, ale o szafy, komody, szafkę RTV itp. Polecicie kogoś?
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-10-03, 10:01)Dredziata napisał(a): Czy ktoś może polecić stolarza, który dobrze wykona mi meble do pokoju wg. mojego projektu?
Wszędzie tylko opinie o zabudowach kuchennych, ale nie mogę znaleźć niczego konkretnego o meblach do pokoju. Dodam tylko, że nie chodzi mi o zabudowę typu komandor, ale o szafy, komody, szafkę RTV itp. Polecicie kogoś?

Meble do salonu i sypialni mam od Zielińskiego.
Jestem zadowolony.

Odpowiedz }
Plusy od

acid napisał(a):Meble do salonu i sypialni mam od Zielińskiego.
Jestem zadowolony.

Wielkie dzięki Wink.
A powiedz jak z ceną? Słyszałam, że drogo, ale "drogo" nic mi nie mówi Tongue. Wiem za to, że czasami warto dopłacić za jakość.
Można też wybrać materiał z jakiego będą meble, więc cena też może się trochę różnić.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Ciekawy temat. Ostatnio nawet byłem na giełdzie w Pruszczu w celu poznania oferty lokalnych stolarzy.... Ogólnie jeśli chodzi o meble do pokoju - słabo.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

A właśnie, jak z giełdą w Pruszczu? Bo już myślałam, żeby się tam wybrać.

I jak już mowa o meblach - kto wie, gdzie dostanę narożnik z funkcją spania, regulowanymi zagłówkami i ze sprężynami bonellowymi? Może robią gdzieś na zamówienie...?
Jak już jakiś mi się spodoba, to albo na sprężynach falistych (najczęściej), albo bez zagłówków...
Chyba nie zrobię remontu, bo już mam dość Tongue.

Odpowiedz }
Plusy od

W sumie to nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie o ceny...meble na wymiar. Oczywiście trochę drożej wyszło (ale bez dramatu), niż gotowce kupowane w Ikei, czy innych sklepach. Jakościowo jednak to dużo wyższy level (pomimo wyboru materiałów nie z najwyższej półki).
Bardzo podobało mi się (już na etapie zamówienia kuchni kilka lat temu) dokładne, kilkukrotne wymierzenie miejsca na mebel, wraz z oceną/pomiarami takich detali jak kontakty, cokoły, kratki wentylacyjne etc, co się przełożyło na dobry montaż - właściwie bez poprawek.
Dodatkowo poprawa drobnych usterek w meblach kuchennych po 3-4 latach w ramach gwarancji/rękojmi/dobrej współpracy? - za darmo.  
Generalnie nie mam doświadczeń z innymi meblarzami (chociaż mam, ale chcę zapomnieć :Smile. Potrzebowałem określonych mebli, podjęto się wykonania, zamontowano i jestem zadowolony. Jednak trzeba powiedzieć że czas oczekiwania był dość długi - ponad miesiąc.

Odpowiedz }
Plusy od

A czy on robi też szafki pod wymiar pod telewizor? Chodzi o spory wyświetlacz, bo aż 50 cali. Mam problem z dobranie do odpowiedniego zestawu... Zależy mi na prostocie, ale i wytrzymałości. Aby nie był to kolejny z wielu mebli powstałych w wyniku sklejania poszczególnych elementów, ale najlepiej z odpowiednio zakonserwoanego drewna. Zobacz sobie jeszcze przykładowe szafki pod t.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.