Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 6 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ptaki

Dzwoniec (samiec).

Odpowiedz }
Plusy od

To jest kowalik. Też widywałam go w parku Smile Szczygły też zresztą.

EDIT: Ten wpis dotyczy posta poniżej - edytowaliśmy wątki z tczewiakiem w tym samym czasie Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

widzę go często w okolicy biedronki(nowe miasto-dawny retman), Zauważam sporo ciekawych ptaków w naszym mieście. np szczygły można spotkać obok korala. W parku miejskim jest też kilka ciekawych, szczególnie taki co chodzi po drzewie głową w dół, taki szybki. Ale trzeba wstawać rano, kiedy one są takie bardzo aktywne, i jest cisza wokoło...[Obrazek: P1020729.JPG]

Odpowiedz }
Plusy od

Gołąb grzywacz. (zdjęcie zrobione teleobiektywem o ogniskowej 300 z odległości 30 metrów, gwarantującej spokój samicy wysiadującej jajka)

[Obrazek: GZ4aTUtOmzIZBryFcB.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

ja też zachowałem odpowiednie zachowanie i udało mi się zrobić fotki dzień po dniu tym kosom , z bardzo bliskiej odległości, nawet przy karmieniu (zaakceptowały moją obecność)ale już nie chcę kusić innych miłośników ptaków na tym forum, pokazując te zdjęcia...he he
po prostu spędzałem dłuższy czas w ich obecności i pokazywałem ,że jestem do nich spokojnie nastawiony.
kiedyś w mojej altance zrobiły sobie gniazdo rudziki, i tak się oswoiły, że pozwalały się dotknąć. I tak przez dwa sezony lęgowe....

Odpowiedz }
Plusy od

Żurawie wyprowadzają już młode na łąki. W oddali widać było kolejną rodzinę żurawi. Niesamowity widok gdy skubią trawę. Dorosły żuraw miał przy sobie jedno młode które cały czas podążało za nim.
Odległość ok. 200 metrów.

[Obrazek: QmKRJTYCDrmzs6mZIB.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: ZErIGC1px1PH1DRlEB.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Kukułka (samiczka).
Zdjęcie z okolic Starej Kiszewy.

[Obrazek: NTgKbZnfQywidm8JNB.jpg]

Zdjęcie z samochodu - pojawiła się nagle. Każdy ją słyszy, ale trudno dostrzec. FOTO-MM

Odpowiedz }
Plusy od

Brawo- gratuluję refleksu. Jeszcze nigdy nie widziałem jej na żywo. To ona jest dosyć duża....ku kuk ku kuk ładne zdjęcie

Odpowiedz }
Plusy od

Ja również zazdroszczę strzału Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-06, 20:33)tczewiak45 napisał(a): Brawo- gratuluję refleksu. Jeszcze nigdy nie widziałem jej na żywo. To ona jest dosyć duża....ku kuk ku kuk ładne zdjęcie

Trochę większa od kawki.

Odpowiedz }
Plusy od

Cześć. Jestem prawie nowy. Zapisałem się na forum dzisiaj, ale uczestniczyłem w wyprawie na Most Tczewski z częścią z Was w kwietniu. Chciałbym dołączyć kilka zdjęć, ale nie wiem jak. Liczę na pomoc.

Pozdrawiam

Krzychu
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Cześć. aby pokazać tu zdjęcie należy umieścić swoje zdjęcie gdzieś w necie np w albumie picasa. ---Następnie klikając prawą stroną myszki na tym zdjęciu zaznaczyć kopiuj adres obrazka.
---potem na forum w danym temacie klikamy na odpowiedź i na obrazek(wprowadź obrazek)i tam wklejamy ten adres z netu.dodajemy jakiś opis i jest ok
czy dobrze wytłumaczyłem..?

Odpowiedz }
Plusy od

Młode kormorany w "Rezerwacie Kąty Rybackie"

[Obrazek: HgQUx2qKsZ6aWvfs6B.jpg]
jeszcze jeden..

[Obrazek: C2dgQrSozVJD4vtGDB.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Próba zamieszczenia młodej pliszki. Obraz bez kadrowania.
[Obrazek: IMG_0244.JPG]

Pozdrawiam
A teraz kawka przez szybę (też bez kadrowania).
[Obrazek: IMG_0336.JPG]
Cześć. Dwa pierwsze zdjęcia udałomi się zamieścić (tczewiak 45 dzięki za pierwsze wskazówki, dalej - pomoc kolegi).
Kilka uwag ogólnych:
1. na stronie tcz.pl występowałem pod nickiem ka. Tutaj dwa znaki to za mało, zacząłem więc kombinować z powieleniem tej sylaby (nawet się zarejestrowałem) ale wyszło to idiotycznie. Zarejestrowałem się raz jeszcze - tym razem bardziej strawnie, po prostu KRZYCH.
2. Zdjęcia robię praktycznie od dziecka, ale nie znam żadnych programów do obróbki zdjęć - dlatego pierwsze zdjęcia zamieszczam takie, gdzie nie występuje specjalnie konieczność kadrowania. Co prawda kawka mogłaby nie być tak centralnie.
3. Zdjęcia robimy razem z koleżanką - wypatrujemy, a kto zauważy to "daje cynk". Uczciwie przyznaję, że koleżanka jest bardziej spostrzegawcza.
4. Nie jestem zachwycony ostrością zdjęć, liczę na pomoc bufy 2905 - raz już na ten temat rozmawialiśmy. Gwarancja leci, w razie czego nie chcę przegapić.
5. Jeżeli bez pomocy uda mi się zamieścić kolejne zdjęcie, to będą to "Chłopaki" - genialne!!!
6. Bufa - piękne kormorany. Mam kormorana jak suszy skrzydła, ale wymaga kadrowania, Więc w drugiej kolejności.

Pozdrawiam

Krzych
A teraz "Chłopaki"!!!

[Obrazek: DSC_0020.JPG]
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.