Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 6 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ptaki

witam znajomych fotografów. Będąc dzisiaj na bulwarze jak to zwykle robiłem kilka fotek, ale dopiero w domu zobaczyłem,że na jednej z wież mostowych siedziało kilka bocianów. Ciekawy widok. Gdyby był tam ktoś z długim obiektywem hm fajnie by coś wyszło. Może jutro też tam będą..? zwróćcie uwagę na to....czyżby robiły sobie gniazdo ...?
wykasowałem to zdjęcie , dalej pokazuję już z mostu zrobione następnego dnia

Odpowiedz }
Plusy od

Dostały cynk, że most będzie zamknięty, to korzystają i robią gniazdo.Smile Swoją drogą, trzeba korzystać z wieżyczek zanim zamkną most.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Widziałam dziś nieopodal Gniewa (za Gronowem Polskim) wypas bocianów - conajmniej kilkanaście sztuk. Fajny widok. Tczewiaku, te Twoje może jeszcze będą jutro? Może faktycznie miejsce im podpasuje - blisko na pastwiska.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Po dzisiejszym chyba jednak im się nie spodoba.Tongue
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: P1060426.JPG]
niedzielny ranek 20.06.2010
[Obrazek: P1060413.JPG]
http://lh6.ggpht.com/_A1G4alEtPC8/TB2y45...060412.JPG
jak chcecie zim zrobić fotki, to albo rano przed 7, albo wieczorem, póki jeszcze tam są
jak chcecie zim zrobić fotki, to albo rano przed 7, albo wieczorem, póki jeszcze tam są[Obrazek: P1060412.JPG]
I ostanie zdjęcie bocianów na wieży[Obrazek: P1060424.JPG]

Odpowiedz }
Plusy od

Jakie fajneeee! Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Krzych
A teraz "Chłopaki"!!!

[Obrazek: DSC_0020.JPG]
[/quote]

Niezłe te "czworaki" ... Mocno wskoczyłeś w to forum.
(ale po co ta data na zdjęciu?)

Odpowiedz }
Plusy od

Srokosz - killer.
[Obrazek: comsbm2hcAJVraWxIB.jpg]

[Obrazek: xMxwLHsDcLVQBjojQB.jpg]

Młody z tegorocznego wylęgu.

[Obrazek: kWbqM72NIOmjZrVhyB.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

czemu kiler?taki ostry
[/quote]

Srokosz swoją zdobycz (nornice, myszy a nawet ptaki większe od niego samego) nadziewa na ostre kolce krzewów i nawet na drut kolczasty.
Ten tytuł zapożyczyłem z artykułu Adama Wajraka - dziennikarza Gazety Wyborczej.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...59849.html

Odpowiedz }
Plusy od

Może byście chcieli podzielić się Waszymi pięknymi zdjęciami z miłośnikami ptaków na tym forum? Maja spis wszystkich ptaków żyjących w naszym kraju. Można podłączyć fotki pod gatunek http://klubciconia.ptaki.info.pl/forum/v...php?t=4169

Odpowiedz }
Plusy od

bufa2905 widziałam Twoje fotki na ptasim forum. Super Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-29, 20:12)rosalinda napisał(a): bufa2905 widziałam Twoje fotki na ptasim forum. Super Smile

Bardzo ciekawa strona, syntetyczne dane i do tego zdjęcia forumowiczów. Dzięki za namiary, i za to "+" dla Ciebie.

Odpowiedz }
Plusy od

Młoda sójka w przerwie zabawy z rodzeństwem

[Obrazek: wnolY7AFNuxoDuIvGB.jpg]

[Obrazek: DjC3VnvZvvZ3aFkSUB.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Pliszka siwa - z bagien biebrzańskich

[Obrazek: w7oAq3kkWfTfdyvomB.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.