Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotki różne i nijakie

Aga_piet mnie ochrzaniła, że umieszczam swoje fotki w temacie robika przez co się z nim solidaryzuję więc żeby temu zaprzeczyć tutaj będę wrzucał swoje wynalazki Wink

Pierwsza w tym roku przejażdżka rowerem. Cudów nie ma, ale może to nie jest takie najgorsze:

[Obrazek: 20100418040.jpg]

A propos moich tworów - konstruktywna krytyka jak najbardziej mile widziana. No i na porządny aparat chyba zacznę w końcu zbierać Smile Bo komórka jednak czasem nie daje rady Smile

Poza tym przełamałem się i wrzuciłem ostatnio dwie swoje fotki na PLFOTO i o dziwo nie zjechali mnie tak bardzo Big Grin
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Ciut proporcje mi nie pasują (niebo do dołu) ale ogólnie całkiem fajne.
Lukee, trochę niebezpiecznie tak mocno się wychylać za barierkę.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Fotkę kadrowałem jeszcze na kompie więc do poprawki Wink Robiąc fotkę stałem na skarpie i jeszcze kawałek miałem do krawędzi więc spokojnie ;D

Jadąc do mostu mijałem to tajemnicze gospodarstwo, o którym kiedyś już ktoś wspominał na forum. Drzewa nie są jeszcze pokryte liśćmi i było widać trochę więcej, chałupka wygląda na opuszczoną ale jakieś kury tam biegały Tongue A w ogródku i przy drodze stoją dwa strachy na wróble, ale wyglądają jakby ktoś próbował upodobnić to do ludzi Tongue W sumie mogłem zajrzeć i zrobić dokumentację fotograficzną Wink

Jeszcze kilka zeszłorocznych minipanoramek:

[Obrazek: 2007-1026-035.jpg]

[Obrazek: 2007-1026-068.jpg]

[Obrazek: DSC00703.jpg]

Od strony mostu knybawskiego:
[Obrazek: DSC00786.jpg]

I wątek wiosenny (trochę robikem podpada Big Grin ) :
[Obrazek: 20100405013.jpg]
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Zdjęcia OK, ale pisanie, że Robikiem zalatuje, to trochę żenujące. Każdy ma swój temat na zdjęcie, ja akurat lubię zdjęcia makro bo pokazują zupełnie inny świat.
Mam trochę zdjęć mostu knybawskiego z czasem powstanie galeria, kwestia uporządkowania zdjęć.
Fajnie, że dzielisz się zdjęciami, Aga również robi fajne fotki, zawsze dobrze jest podejrzeć i pomyśleć nad dopracowaniem swoich zdjęć. Wiadomo, że nie każde jest dobre.
Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

No właśnie, dlatego, że wiosna i makro to Twoja działka to tak napisałem Wink Ja nawet nie porównuje swoich zdjęć do tych, które robi Aga i reszta forumowych fotografów. To nawet nie ten standard aparatów - z komórki cuda i tak nie wyjdą. Mogę jeszcze spróbować kompaktem HP, ale to też kiepskiej jakości sprzęt.
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Z tą komórką to żart, prawda? Ja używam DSC-H10 jak już pisałem, to też nie lustrzanka, ale cena/jakość wypada przyzwoicie.

Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-20, 09:07)Robike napisał(a): Z tą komórką to żart, prawda? Ja używam DSC-H10 jak już pisałem

Widzisz, bo niektórzy potrafią i komórką zrobić zdjęcia. Jak ktoś nie potrafi to mu i najlepszy aparat nie pomoże.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-20, 09:23)cat-eye napisał(a): Widzisz, bo niektórzy potrafią i komórką zrobić zdjęcia. Jak ktoś nie potrafi to mu i najlepszy aparat nie pomoże.

Dokładnie do robienia zdjęć trzeba mieć talent.Wink Lukee - Zdjęcia fajne. Może ktoś by sie przydał na tych zdjęciachWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-20, 09:53)Malenka2ab napisał(a):
(2010-04-20, 09:23)cat-eye napisał(a): Widzisz, bo niektórzy potrafią i komórką zrobić zdjęcia. Jak ktoś nie potrafi to mu i najlepszy aparat nie pomoże.

Lukee - Zdjęcia fajne. Może ktoś by sie przydał na tych zdjęciachWink

A dziękuję Wink Kogo masz na myśli ?Tongue

Robike: Obecnie wszystkie fotki robię tel. komórkowym Wink Jedynie Kilka starych zdjęć było robionych SONY DSC-H1:

[Obrazek: a11.jpg]

[Obrazek: poletko.jpg]

[Obrazek: 2007-1026-030.jpg]

Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Talent talentem, reszty trzeba się nauczyć, nawet wielcy fotograficy tego świata od razu nie robili dobrych zdjęć.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-20, 12:26)lukee napisał(a): A dziękuję Wink Kogo masz na myśli ?Tongue

Hmm może jakąś modelkę...Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-20, 12:56)Malenka2ab napisał(a):
(2010-04-20, 12:26)lukee napisał(a): A dziękuję Wink Kogo masz na myśli ?Tongue

Hmm może jakąś modelkę...Wink

Hehe, a masz jakieś propozycje? Najlepiej z doświadczeniem;P
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-20, 12:59)lukee napisał(a): Hehe, a masz jakieś propozycje? Najlepiej z doświadczeniem;P

Hmmm może i mam;D A doświadczenie zależy w czymWink
Myślę, że jakaś maleńka kobieta fajnie by wyglądała na takim tleWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-20, 13:04)Malenka2ab napisał(a):
(2010-04-20, 12:59)lukee napisał(a): Hehe, a masz jakieś propozycje? Najlepiej z doświadczeniem;P

Hmmm może i mam;D A doświadczenie zależy w czymWink
Myślę, że jakaś maleńka kobieta fajnie by wyglądała na takim tleWink

Dobra, nie róbmy offtopiców w moim temacie bo supermoderator zaraz zadziała ;D Może kiedyś w końcu wspólnie na rower z forum wyruszymy to wtedy się też w fotografów pobawimy Wink
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Nie ma co oceniać, jakość jest słaba, mdło wszędzie, ale spoko Smile robbike też robi spoko ale mądrości niech wsadzi sobie w ciemności, bo za grosz talentu nie ma... udowadniać nie ma czego, bo już ktoś kiedyś ocenił jego zdjęcia step-by-step i w ameryki nie odkrył - KICHA, ale niech robi może za 20lat się czegoś nauczy...

podczepię się lukee, bo śmieszna rzecz wyszła Smile
[Obrazek: monia-4748.jpg]
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.