Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotki różne i nijakie

(2010-12-09, 18:19)tcz45 napisał(a): ostatnio zauważyłem dorożkę na gdańskiej, gdyby tak ją złapać z innego miejsca mogło by być fajne zdjęcie. No i woźnica taki jakiś współczesny:Dodgy
(2010-12-09, 17:43)bufa2905 napisał(a):
(2010-12-09, 16:31)tcz45 napisał(a):
(2010-10-12, 21:42)rafalek_tcz napisał(a): spacer po plaży we Władysławowie

takie tam...
ładne zdjęcie, ale trochę krzywe, leci na prawo

.... a co powiesz o zimowych "fotki ... nijakie" pokazanych ciut wyżej?

Oby więcej tak "lecących w prawo" zdjęć jak "spacer po plaży we Władysławowie".
przede wszystkim statyw, po drugie takie jakieś nijakie,co chciał pokazać autor, a osobiście nie lubię nazewcitwa matka natura..

Może być problem z zamontowaniem statywu do telefonu... ale to szczegół, bo w końcu nie o to chodzi.

Odpowiedz }
Plusy od

no super Sad przykro mi...

Odpowiedz }
Plusy od

Meteory

[Obrazek: 17566624.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-12-11, 19:39)customer napisał(a): no super Sad przykro mi...

nie chcieliśmy cię zniechęcać, ale jeśli chcesz robić dobre fotografie, ucz się od innych. Dobry sprzęt to nie wszystko. Ja cały czas z pokorą słucham i widzę wiele braków u siebie. Słuchaj uwag..

Odpowiedz }
Plusy od

Jaszym,już chciałam zadać pytanie:gdzie znajdują się tak bombowe budowle! i zbaraniałam,gdy rozpoznałam się na zdjęciu ! mi osobiście się podoba "takie tam różne"

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-02, 16:42)asterka napisał(a): Jaszym,już chciałam zadać pytanie:gdzie znajdują się tak bombowe budowle! i zbaraniałam,gdy rozpoznałam się na zdjęciu ! mi osobiście się podoba "takie tam różne"

[Obrazek: 3131621293969820s2.jpg]

bo jak tak bardzo chciałem choć cóś w tym nowym wstawićBlush

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

jestem bardzo wielkim przeciwnikiem pokazywania takich fotek ,nigdy bym sobie na to nie pozwolił jest to trochę poniżające Huh

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedyś już dyskutowaliśmy na ten temat. Też nie lubię pokazywania ludzi w ośmieszających ich sytuacjach. No... chyba że sami chcą.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-02, 22:32)aga_piet napisał(a): Kiedyś już dyskutowaliśmy na ten temat. Też nie lubię pokazywania ludzi w ośmieszających ich sytuacjach. No... chyba że sami chcą.

w jakimś stopniu to sami chcą, bo tak to publicznie demonstrują, ale nie chciałem ich ośmieszać tylko pokazać takie momenty...to są miejsca publiczne , a nie prywatne tereny.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-03, 06:04)tcz45 napisał(a):
(2011-01-02, 22:32)aga_piet napisał(a): Kiedyś już dyskutowaliśmy na ten temat. Też nie lubię pokazywania ludzi w ośmieszających ich sytuacjach. No... chyba że sami chcą.

w jakimś stopniu to sami chcą, bo tak to publicznie demonstrują, ale nie chciałem ich ośmieszać tylko pokazać takie momenty...to są miejsca publiczne , a nie prywatne tereny.

dostosowałem się do "czegoś tam" ale jestem zgodny z tym co opisał @tzc45 i dlatego umieściłem to w jego poście

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-02, 16:42)asterka napisał(a): Jaszym,już chciałam zadać pytanie:gdzie znajdują się tak bombowe budowle! i zbaraniałam,gdy rozpoznałam się na zdjęciu ! mi osobiście się podoba "takie tam różne"

Komentarz przed własciwym tekstem? Jak to zrobiłaś?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-03, 15:40)krzych napisał(a):

Komentarz przed własciwym tekstem? Jak to zrobiłaś?

Wczoraj na tej stronie był porządek a dziś coś się nabałaganiłoTo nie moja wina.

Odpowiedz }
Plusy od

Jaszym coś narozrabiał...
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

wytniłem fotę u żródła to i na chwilę wsio znikło dlatego spowrotem wkleiłem ale tak jakos fajnie mi to wyszło że tekst @asterki wyprzedził mój post ; czyzby jakowe czary ? Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.