Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
działka ogrodowa

kupię niedrogą działkę ogrodową, może być altana drewniana, z wodą ewentualnie z prądem ( suchostrzygi/ bajkowe/ malinowo ROD )oferty przesyłać mejlem fazi853@gmail.com lub telefonicznie 798703156

ps. oferte juz tez zlozylem na tcz.pl i innych stronach wiec komentarze z glupimi pytaniami sa juz niepotrzebne

Odpowiedz }
Plusy od

Głupich pytań nie zadam, ale komentarz owszem Wink
Piszesz o ROD Malinowo, ale chyba nie pytałeś u źródła. Zapytaj, bo wiem, że tam na pewno jedna działka jest. I to nawet ładna.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

bede wdzieczny jak dasz jakis kontakt

Odpowiedz }
Plusy od

Nie znam kontaktu. Działka w Alei Fiołkowej.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-28, 21:45)MacGyver napisał(a): Nie znam kontaktu. Działka w Alei Fiołkowej.

Nie aktualne. Kobieta się rozmyśliła. Ale jak coś to daj znać na mój nr podany w stopce bo na malinowie jest kilka działek zupełnie wolnych do zajęcia od zaraz za zupełną darmochę (tzn za wpisowe ale to zawsze trzeba zapłacić). Na wszystkich działkach jest woda, a altankę sobie można postawić taką jaką się chce.

Ja mam działeczkę na malinowie. Jest kilka minusów (np wjazd samochodem na działki tylko 2x w tygodniu w określonych godzinach... gospodarz pieprznięty stary nieuprzejmy dziad) ale jest dużo plusów między innymi niskie opłaty (w zeszłym roku 110zł za działkę 500m2) i oprócz tego że nie chce się wracać z buta po imprezie to jest naprawdę fajnie (cisza, spokój, w miarę mili ludzie). Jeździ autobus czwóreczka a taksóweczka w nocy od stałego klienta bierze 10zł na suchostrzygi Smile
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

dojazd samochodu mi nie przeszkadza bo go nie mam Smile koszta wiem jakie sa bo juz mam opytane, teraz tylko czekam az sie jakas oferta znajdzie, bylem ostatnio w malionowie i zadnych ofert na tablicy nie bylo, nawet do prezesa kontaktu nie bylo

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-30, 09:26)fazi85 napisał(a): dojazd samochodu mi nie przeszkadza bo go nie mam Smile koszta wiem jakie sa bo juz mam opytane, teraz tylko czekam az sie jakas oferta znajdzie, bylem ostatnio w malionowie i zadnych ofert na tablicy nie bylo, nawet do prezesa kontaktu nie bylo

Jeśli chcesz to mam nr do prezesa. Na tablicy jest (przynajmniej do niedawna była) informacja o wolnych działkach. Ogłoszeń nie ma bo te ładne działki najczęściej wśród znajomych się rozchodzą...
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-29, 15:05)KeBi napisał(a): Ja mam działeczkę na malinowie. Jest kilka minusów (np wjazd samochodem na działki tylko 2x w tygodniu w określonych godzinach... gospodarz pieprznięty stary nieuprzejmy dziad)

A na jakich innych działkach masz wogóle kiedykolwiek możliwość podjechania pod samą działkę samochodem ? Bo z tego co się orientuję na większości jeśli nie na wszystkich pozostałych działkach pomijając już kwestie organizacyjne jest to nawet fizycznie niemożliwe bo alejki są za wąskie.

Odpowiedz }
Plusy od

Maxx działki przy drodze do flexa są oddalone kawał drogi od parkingu gdzie zostawia się auto
moi rodzice mieli tam działkę, niestety niemal na samym końcu; jak czasami człlwiek czegoś zapomniał to droga do auta i powrót zajmowały 30 minut

stąd pewnie mowa o problemach z wjazdem

choć pamiętam, że jak przywoziłem stół i kanapę, to pan z zarządu też robił straszne problemy, bo niby drogę poniszczę Shy
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Swego czasu był tam chyba jeden dzień w tygodniu, kiedy otwierali bramę i każdy mógł wjechać.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-02, 00:09)aga_piet napisał(a): Swego czasu był tam chyba jeden dzień w tygodniu, kiedy otwierali bramę i każdy mógł wjechać.

Nadal tak jest: dwa dni w tygodniu brama jest otwarta i można wjechać. Pod warunkiem, że nie pada, wtedy jest zamknięta, bo "droga się poniszczy"...

Odpowiedz }
Plusy od

MacGyver a orientujesz się czy na końcowych działkach; ostatnia aleja został wreszcie doprowadzony prąd? (działki gdzieś 145-150, chyba te numery, na szarym końcu, gdzie już nawet bociany zawracają Shy)
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Do Maxxa:
Działki na Czyżykowie - można wjechać (wystarczy klucze sobie dorobić do bramki).
Jeśli zaś chodzi o szerokość ścieżek to na Malinowie to jest prawie droga szybkiego ruchu.. Dwa autobusy mogą się mijać Tongue
To nie chodzi o to żeby sobie parking robić na terenie ogródków, ale zwyczajnie coś przewieźć. Jak budowałem taras i zwoziłem materiały budowlane (cement, żwir, drewno, blachę na dach, kamienie itp itd) to ile się musiałem nawkurzać i naprosić żeby tego na plecach nie nosić (jakieś 300m...) Noszenie elektronarzędzi w tą w z powrotem, worków z korą, skrzynek piwa Tongue itd już pomijam bo jak bym miał pracować tylko w te dni co brama jest otwarta to pewnie do dzisiaj bym był na etapie siania trawy Tongue
A... Klucz do kłódki od bramy wjazdowej jest pilniej strzeżony niż całun turyński. Tylko gospodarz wie jak on wygląda...

Do Robaka:
Z tego co ja się orientuję, to nic się nie zmieniło jeśli chodzi o doprowadzenie prądu...
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Kebi w regulaminie jest informacja o "wjazdach" ?
Wiem, że elektronarzędzia[i reszta majdanu] do lekkich nie należą bo sam również nie raz miałem okazję zwozić coś z działki.
Musisz zrozumieć, że "pieprznięty stary nieuprzejmy dziad" ma Cie głęboko w dupie...i " jak każdy by chciał tak wjeżdżać....".
zawsze dobrze mieć pod ręką dwukółkę Smile albo czteropak Smile

Odpowiedz }
Plusy od

W regulaminie nie ma nic o wjazdach. Takie sprawy są uzgadniane na corocznych zebraniach, ale co z tego że w zeszłym roku było uzgodnione wjazd od 9:00 do 18:00 jeśli o 17:00 już była brama zamknięta? Dlatego w tym roku nawet na takie zebranie nie poszedłem bo po co jeśli uzgodnione jest jedno a oni i tak zrobią po swojemu.
Ja to w ogóle bym tam wszystko pozmieniał, tylko tam nawet nie ma z kim rozmawiać dlatego mam to już gdzieś i przyzwyczaiłem się do takiego stanu rzeczy. Ja już taras zbudowałem, niech się inni teraz użerają Smile
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.