Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
działka ogrodowa

Zarząd jest wybierany co 4 albo co 5 lat. Możesz iść na prezesa Smile

Ja sobie działkę w Lubiszewie sprawiłem.

Plusy:
- możliwość wjazdu na teren i pozostawienia tam auta (u siebie mam wydzielony parking na kilka aut)
- od ubiegłego roku jest prąd Smile

Minusy:
- daleko (gdy wraca się na noc do domu to albo ktoś musi nie pić piwka, albo trzeba kogoś prosić o transport)

Włamania jak wszędzie czasem bywają, ale tak, żeby ktoś owoce czy warzywa kradł to się dawno nie zdarzyło (raczej złom). Chociaż nie powiem. Raz złodziej debil ukradł nam słomkowy kapelusz Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-05, 16:51)kazik napisał(a): Włamania jak wszędzie czasem bywają, ale tak, żeby ktoś owoce czy warzywa kradł to się dawno nie zdarzyło (raczej złom).

mówisz, że masz jakieś owoce? ja mieszkam w lubiszewie i w prostej linii mam na działki 2 minuty drogi
powiedz co tam ciekawego hodujez, to może skuszę się na pachtę Tongue
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-05, 17:02)robak napisał(a): mówisz, że masz jakieś owoce? ja mieszkam w lubiszewie i w prostej linii mam na działki 2 minuty drogi

Nie ważne CO, ważne GDZIE, wtedy CO staje się obojętnym Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-05, 17:02)robak napisał(a): mówisz, że masz jakieś owoce? ja mieszkam w lubiszewie i w prostej linii mam na działki 2 minuty drogi

To jak Ci kazik coś zginie i policja będzie pytała czy kogoś podejrzewasz... Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ostatnio na zebraniu Czarnych Panter jeden działkowicz poruszył sprawę kradzieży. Na kolejnym mogę podać swe podejrzenia. Nie dość że chwali się że ma blisko, to jeszcze publicznie oznajmił chęć plądrowania.... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Jest działka do sprzedania na ul. Działkowej za mostami. Działka 370m z domkiem murowanym (ok. 4x4) i szklarnią. Zadbana z wodą i prądem. Można dzwonić na 607 782 172

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.