Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile punktów do Curie w 2010 roku ?

(2010-05-01, 07:53)Karolina napisał(a): wydaje mi sie ze jest dla niezdecydowanych, ale skoro obowiazkowa matura z matmy to moze i ma sens
btw. biol-chem-mat zamiast biol-chem-fiz tez ciekawe
http://www.sklodowska.szkola.tczew.pl/jo...&Itemid=60

A propos kierunku pol-mat - wbrew pozorom nie jest to takie głupie. Dziewczyna lubi matmę i jest z niej dobra ale nie cierpi chemii ani fizy - przedmiotów głównie towarzyszących w rozszerzeniach z matmą.
Lubi polski ale nie cierpi historii. Zbitek pol-mat wydaje się absurdalny ale... są takie przypadki Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Poza tym nie ważne gdzie się dostaniesz to i tak to co będziesz robić po maturze będzie zależało od Ciebie i Twoich ambicji.

Mi sporo osób odradzało LO2, ze względu na studia itd. Sam się przygotowałem do matury z matmy rozszerzonej, dostałem się gdzie chciałem bez większych problemów i osiągnąłem wynik lepszy od bardzo sporej części osób z curie.

Odpowiedz }
Plusy od

A czy mi się tylko wydaje czy faktycznie w tym roku będzie szał na Curie?

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-05-01, 11:58)ola13 napisał(a): A czy mi się tylko wydaje czy faktycznie w tym roku będzie szał na Curie?
Nie wiem skąd Ty takie wnioski wynosisz. Curie to już nie to samo co kiedyś. Poziom z drugim LO już dawno się wyrównał. Stare mity na różne tematy, chociażby ubioru, zostały też obalone.

Póki co nie słyszałem o żadnych badaniach opinii nt. wyboru szkoły średniej wśród młodzieży pow. tczewskiego, która pisała testy gimnazjalne.

Odpowiedz }
Plusy od

Też słyszałam, że Curie się zepsuło. Może lepiej wybrać katolika....to przynajmniej mniejsza szkoła

Odpowiedz }
Plusy od

ostatnio tam taka gwiazde widzialam ze zastanawialam sie czy to co ona ma na tylku to jeszcze szorty czy juz stringi... a generalnie sylwetki modelki nie miala...

skoro tak panikujesz i nadmiernie sie przejmujesz to katol jest dla ciebie stworzony
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

A po której z tych szkół najłatwiej będzie dostać się na studia.

Odpowiedz }
Plusy od

i tak każdy chwali swoją szkołę... Smile ( chociaż ja się wyłamię i nikomu nie życzę chodzić do curie )
poza tym jak się będziesz uczyć, to się na studia dostaniesz...

Odpowiedz }
Plusy od

A dlaczego nie polecasz Curie...?

Odpowiedz }
Plusy od

II LO pod wieloma względami jest ok Big Grin sam tam do wczoraj chodziłem Big Grin, niestety muszę przyznać ze j. polskiego od dwóch lat praktycznie nie miałem, a matematyki od 3 miesięcy. Tak po prostu na nauczycieli trafiłem, ze akurat poszły na macierzyńskie, ale co zrobić, normalna rzecz. A pomimo tych braków, matury się nie boje Big Grin

Co do katolika, mit szkoły świętej włóżcie miedzy bajki. Ksiądz dyrektor to nie znaczy ze szkoła święta Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Curie to normalna szkoła, która NIE jest lepsza od II LO pod żadnym względem. Są to dwa normalne ogólniaki, które mają na celu przygotowanie osób do napisania matury, a potem pójścia na studia. Ja oczywiście kieruję się opiniami nauczycieli, którzy pracowali w Curie i przeszli do Budo, ale także opiniami uczniów.
Trochę dziwnie, że pytasz się tutaj na forum; moim zdaniem powinnaś pochodzić po szkołach i się popytać paru osób jak w tej i tamtej szkole jest. To nie jest gimnazjum i nie musisz się uczniów szkół średnich bać, bo z miłą chęcią Tobie pomogą jeżeli będziesz mieć problem.

Odpowiedz }
Plusy od

To się zmienia, buractwo się rozszerza Big Grin, niestety...

Odpowiedz }
Plusy od

acid to co teraz powinnam sie czuc pokrzywdzona? bardzo dobrze wspominam curie Big Grin szerłud i park blisko Big Grin
a jaka tam byla klimatyczna piwnica... niestety ja wyremontowali Sad
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

karolina, czy ja pisałem do ciebie? moje refleksje...to że ty miałaś dobrze, nie znaczy że wszyscy dostąpili tego zaszczytu...

ja kończyłem curie jednak kilka lat temu, lecz koszmary mojej młodości nadal tam uczą...totalne "upupienie" i "słowacki wielkim poetą był..a dlaczego? bo wielkim poetą był"...jeśli wiesz o czym ja mówię....szczególnie jeden polonista...poza tym brak zrozumienia innej jednostki...trzeba być takim jak tłum innych...indywidualność to zło...
wszystkie szkoły przed i po curie były super (żeby nie było, że jakiś antyspołeczny jestem)...

edit: właściwie to cała sytuacja dotyczy kilku nauczycieli...ale wystarczyło, że wychowawca był jednym z nich i całe 4 lata miałem sp...ne...
pozostali nauczyciele - respect. lokalizacja i budynek też niczego sobie...

Odpowiedz }
Plusy od

akurat na tego poloniste narzekac nie moge bo mialam go w komisji na ustnej maturze i mimo ze improwizowalam poszlo mi b.dobrze
problem mialam z innymi nauczycielami ale zaliczam to raczej do szkolnego standardu bo idealnie byc nigdy nie moze, z reszta mimo tych tarc nadal nie czulam sie przez nikogo stlamszona, po prostu zrobilam wiekszosc tego co kazali i juz to im zamykalo otwory gebowe Wink
z reszta z niektorymi nauczycielami mam genialny kontakt do dzis i bardzo chetnie wpadam poprzeszkadzac im w lekcjach Wink
wszystko od charakteru zalezy napewno, z drugiej strony jesli dana klasa trafi na tych nieciekawych nauczycieli to ma przerabane Tongue ale w kazdej szkole sa ci zli i ci dobrzy
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.