Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile punktów do Curie w 2010 roku ?

ŁO, ło , Ło.....A ja mam koleżankę , której marzy się Gdańska III- Topolówka. Powodzenia! ;-P Do Curie jest ciężko, a tam....

Odpowiedz }
Plusy od

No i? Tobie może i trudno, ale przecież są osoby, które się tam dostają.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

z średnią 3:9 i 48 punktami z testów ? ;>

Odpowiedz }
Plusy od

Próbować każdy może. Teraz do ogólniaków jest mniejsze zainteresowanie niż do technikum, więc może jakimś cudem uda się jej załapać. Nie ździwię się jak do Curie będzie próg 90pkt, bo rok temu był podobny do niektórych klas.

Odpowiedz }
Plusy od

Miałem łącznie 96 pkt i poszedłem na matematykę-geografie do II LO, nie narzekam.
A faktycznie słabo z punktami u Ciebie... ale spokojnie zarejestrujesz się to Cię system przydzieli gdzieś, a jeśli nie, będziesz musiała szukać, tam gdzie są wolne miejsca Big Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

ja słyszałam ,że w Curie co roku schodzą poniżej 100...

Odpowiedz }
Plusy od

Nie wiem od kogo słyszałaś, ale wczoraj o tym mówiłem. Dlatego nie rozumiem, dlaczego się obawiasz, że się do Curie nie dostaniesz.

Odpowiedz }
Plusy od

Bo te testy....sprawdzając odpowiedźi po prostu padłam. A co najlepsze ten, z którego mi poszło najlepiej nie będzie brany pod uwagę :<

Odpowiedz }
Plusy od

Język będzie dopiero brany pod uwagę przy naborze w 2012 roku- tak mi mówiono, bo teraz są to narazie testy. Teraz przynosisz im kartkę także z wynikami z języka, ale tylko po to, aby dopasować Ciebie do odpowiedniej grupy, albo określić umiejętności klasy Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety....

Odpowiedz }
Plusy od

Właśnie dostałam wyniki testu gimnazjalnego. Dobrze nie jest. Po pierwsze zmieniłam nieco zdanie odnośnie klasy. Zmieniłam z pol-ang- his na biologiczno chemiczną z rozszerzonym j.angielskim.
świadectwo już mam z paskiem- średnia 4.92.Ale testy- tu się zaczynają schody- J.angielski 49/50,
matma 25/ 50 i human 39/50. Jakie mam szansę ? Jak myślicie.....
P.S w Sumie na biol-chem mam 123 punkty. Mało nie :<

Odpowiedz }
Plusy od

No tak trochę średnio ... Ja bym pomyślał może o mechaniku albo ekonomiku na Twoim miejscu ...

Odpowiedz }
Plusy od

Jest aż TAK ŹLE ? To będzie kiepsko. ale żeby mnie nawet gdzie indziej nie przyjęli :<

Odpowiedz }
Plusy od

Dziewczyno nie spinaj, poskładaj papiery tam gdzie chcesz i czekaj, na pewno się dostaniesz.

Odpowiedz }
Plusy od

Mało, ale myślę, że te 123 pkt powinny wystarczyć.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.