Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile punktów do Curie w 2010 roku ?

Się okaże ....

Odpowiedz }
Plusy od

Tyle co masz punktów to starczy na pewno. Rok temu sobie na ostatnim miejscu wpisałem Biol-Chem w Curie i jakimś cudem się dostałem mając 98pkt[?]. Koledzy mając 114 też bez problemu się dostawali, więc raczej nie widzę problemu.
Idź do mechanika to będziesz miała dużo koleżanek i będziesz tam jedna z lepszych. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki ,ale biorąc pod uwagę moją sprawność fizyczną, to do mechanika szanse mam raczej zerowe... ;->

Odpowiedz }
Plusy od

ola13, nie widzisz że robią z Ciebie pośmiewisko?? weź idź najlepiej do Cambridge Big Grin.
Nie bój się masz dobre wyniki i dostaniesz się na każdy kierunek, do każdej szkoły, technikum, liceum.

Sorry za przerwanie zabawy, ale to już woła o pomstę do nieba.

Odpowiedz }
Plusy od

A czego się spodziewasz?
Dziewczyna zakłada temat - ok. Od początku biadoli - też ok, można zrozumieć, bo przecież się stresuje.
Ludzie piszą, że do Curie próg może być nawet poniżej 100pkt, a ona wciąż biadoli, że ma 123 i że to mało i może się nie dostać...
Dziewczyno, czy Ty chcesz, żeby teraz wszyscy nad Tobą skakali i mówili jaka Ty jesteś wspaniała, że nie masz co się stresować, bo na pewno się dostaniesz itd.?
Że masz tak dużo punktów, że dostaniesz się tam z palcem w d***e?

Odpowiedz }
Plusy od

Po Curie McDonald's zaprasza.
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

Ari, szczera prawda. Ja poszedłem do Budo i trochę żałuję, że nie wybrałem tego kierunku, który miałem na drugim miejscu- hotelarstwo. Ogólniaki nie są teraz zbyt dobrym wyborem, bo po technikum masz to co w liceum, ale jeden dodatkowy rok jeszcze siedzisz i wychodzisz z praktykami.

Odpowiedz }
Plusy od

15 czy 16 lat a spina jakby od tego wyboru miałoby zależeć jej być albo nie być na tym świecie.

Odpowiedz }
Plusy od

Jena, ja tu ją stresuje, a wy uspokajacie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Słyszałem, że w tym roku jest taki popyt na Curie, że mają przyjmować od 130. :|
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Kuzynki syn miał 150 pkt. i się nie dostał, był na 25 miejscu jako rezerwowy.

Odpowiedz }
Plusy od

wy tak na serio?

Odpowiedz }
Plusy od

Przecież bym nie żartował

Odpowiedz }
Plusy od

Szkoda słów, tak to już akurat jest na serio o 130 też słyszałem Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Hmmm...... Zobaczymy w piątek

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.