Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile punktów do Curie w 2010 roku ?

Cytat:k00rba, dokładnie! W Curie jest mnóstwo ludzi, którzy zarzucają ekstra terminologią, uważają się za lepszych od innych.
Ja z kolei słyszałem o ludziach, którzy uważają się za lepszych od licealistów.. Rolleyes
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-17, 23:17)Manif napisał(a): Nie wiem k00rba.
Ja kończyłem 'budowlankę', kilka lat temu, ale znowu nie tak dawno..
Znałem trochę ludzi z Curie. Normalni ludzie, nikt się nie wywyższał, nikt cudów nie wciskał. Ot, LO jak każde inne, z trochę wyższym poziomem niż budo i trochę normalniejszymi klimatami niż katolik.

Zgadza się, jak napisałam - wyżej. Nie ważne jaką szkołę się kończy.
Każdy ma swój rozum, swoje przekonania, swoje własne przeżycia w tym jakże twórczym i rozwijającym okresie.
Do Curie też chodzi plastik (zresztą przez nas samych często wyhodowany), jak wszędzie indziej.
Nasza rola! - rodziców, opiekunów, wychowawców, aby z tego cybernetycznego plastiku zrobić wartościowych ludzi.
Nie mniej LO Curie nie zasługuje na miano szkoły naj...

Odpowiedz }
Plusy od

Najlepsze liceum w Tczewie. Na tyle zasługuje.
Właśnie przez ten nieco wyższy poziom niż lo2 i mniej chore klimaty niż w katolcu.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

chyba Ty jesteś chory... Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.