Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miasto moje a w nim...

Odpowiedz }
Plusy od

Dla mnie nienaturalna ta GO. Wygląda jak sklejka lub wklejka Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Go górne natural - bo to dallleeko bylo, GO dolne - niedorobiona sklejka kopiowana - bo tam domy wylazily Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Głębia raczej naturalna. Jednak wyostrzenie i podniesienie kontrastu ciut za duże (może i zabawa filtrem zielonym, ale to tylko domniemanie)
Ps. Trochę za dużo góry, ściąłbym 1/3 od góry i ciut z dołu, a wtedy Babcia byłaby w okolicy mocnego punktu i to Ona by "przyciągała" wzrok, a w tym kadrze trzeba Ją "szukać".

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: anonimowe-1212-20090430194312.jpg]

Mam jeszcze taka babuszke Smile może tu kadrowanie lepiej siądzie Smile
Filtra zielonego nie dodawalam, zdjecia obrabialam na kiepskim monitorze, stad liczne niedociągnięcia. Może też nieświadomie pokręciło się coś z tym bw, choć u mnie widzę to normalnie.

Odpowiedz }
Plusy od

Kadrowo na pewno tutaj lepiej. I bardziej naturalnie wyostrzony ten pierwszy plan. B&W mi pasuje.
Motyw ciekawszy na poprzednim Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

chodzą ulicami ludzie...

[Obrazek: anonimowe-5757-20100517165657.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Gdańsk jest foto-geniczny...W Tczewie aby zrobić ciekawe ujęcie trzeba wybierać, między ładną kamienicą, a pomalowanym (bazgranym) murem i szkaradną ruderą ....czyli ciąć kadr hehe

Odpowiedz }
Plusy od

to mnie pocieszyles Wink

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: anonimowe-3636-20100518183836.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Ma klimacik ale... tym razem ja się przyczepię do prostowania Wink (nie chodzi mi o wszystkie piony, wyraźnie wali się na prawo, wystarczyłoby 2 stopnie w lewo).
Tak tłoczno nie w sezonie?
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

ale... ma się walić... własnie tutaj ma...

Odpowiedz }
Plusy od

Aaa... pani, no skoro ma to przepraszam Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ja je trochę zasysałam do środka, serioo ;D

Odpowiedz }
Plusy od

aga - pierwsze budynki od lewej zakrzywiane są do lewej, dalsze lecą w prawo, jakaś wielka schiza... forma artyzmu która do mnie nie przemawia Smile ale czerń taka którą lubię Wink
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.