Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki internet poza miastem

(2010-06-10, 15:51)wojciechw napisał(a): Tylko Orange działa OK, tak więc osobiście nie miałęm za dużego wyboru Sad.

Nie dotarła tam tepsa z Neostradą? Są jeszcze takie miejsca?...
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

nie ma u mnie Tepsy i się nie zanosi aby była w ciągu najbliższych 2-3 lat.

Wojciech

Odpowiedz }
Plusy od

Ja bym jednak wolał na Rokitkach poszukać jakiegoś 3G, skoro w Szpęgawie nieźle śmiga Plus i Play (nie wiem jak inne sieci i czy wszędzie) to i tam by się coś znalazło.
No ale na to trzeba trochę czasu, kapkę umiejętności i ewentualnie jakieś nakłady.
A czasami jakieś małe firmy nie zajmują się audytem dostępu do Internetu w miejscach gdzie neostrada nie dochodzi Wink ? Bo w salonie Play wciskają rokitnikom Play Online i odsyłają do salonu Polsatu po antenę zewnętrzną Big Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

100m od mojego domu jest 3G ale u mnie nie ma Sad

Wojciech

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam Netię, mam u nich łącze 6 Mbit chodzi stabilnie i jest tanio.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-14, 10:41)Robike napisał(a): Polecam Netię, mam u nich łącze 6 Mbit chodzi stabilnie i jest tanio.

Do tego Mundial można spokojnie oglądać Wink

Odpowiedz }
Plusy od

robak-masz abaks? jak to się sprawuje?
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

tak Abaks, 2 mbs; chyba cała Szpęgawa, Lubiszewo i okoliczne wioski korzystają z ich usług; internetu nie ma tylko wtedy gdy nie ma prądu w domu - bo jest potrzebny zasilacz

jak na potrzeby domowe w zupełności wystarcza; mam 1,5 roku i jeszcze ani razu nie miałem awarii; nawet gdy pogoda zła Shy
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

a jak burza, śnieżyca itp to spada prędkość?
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

rudy - jak do tej pory nie miałem problemów (tylko raz, ale to wina domowników i zmiany ustawień)

tak czy siek - czy pada deszcz czy snieg - internet śmiga, nie znam się na prędkości, ale ja nie zauważam różnicy
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-14, 10:41)Robike napisał(a): Polecam Netię, mam u nich łącze 6 Mbit chodzi stabilnie i jest tanio.

Ile płacisz? Mówisz o InterNetii czy "oryginalnej" Netii?

Odpowiedz }
Plusy od

a moje pytanie jest takie samo jak w temacie czyli jaki internet poza miastem z tym że i tu tkwi problem mieszkam na abisyni w domku i jest tu dostep do neta przez TPSA i NETIA oraz INTERBIT ale co do interbitu to odpada mam domek parterowy a w koło mojego domu sa domy piętrowe z poddaszem tak wiec interbit odpada nawet domnie przyjechali i jak weszli na dach to powiedzieli że neta wogule bym niemiał bo był by zakłucany przez te wysokie budynki , co do neta z tpsy i neti mam w tpsa obecnie internet ale tylko 1mb/s i płace za niego 59,90 zł , a chciałbym tak mniej wiecej 10mb/s ale jak zadzwoniłem do tpsy to powiedzieli ze maksymalnie moge miec neta 6mb/s a w neti powiedzieli że na tym samym łączu moge miec max 2mb/s i komu tu wieżyć rozważam jeszcze polsat cyfrowy ale jak wiem to tczew biała plama niema tu jeszcze zasięgu , TAK WIĘC KTO MI DORADZI JAKI INTERNET NIE DROGI I SZYBKI POWYŻEJ 4MB/S I BEZ OGRANICZENI SCIĄGANIA PLIKÓW jak by co to piszcie na ten adres szprudowiak@wp.pl z góry dzięki HuhHuh

Odpowiedz }
Plusy od

Netia ma w Tczewie LLU (własne urządzenia w centrali) i jeżeli TP oferuje max. 6Mbps to nie powinno być problemów z 4Mbps (<50PLN) a może nawet 8Mbps (<60PLN) od Netii.
Praktycznie w Twojej sytuacji niczego poza łączem na linii TP nie polecam. W tym Polsacie są limity, płatność po przekroczeniu i dziwaczna pozycja w cenniku - płatne SMSy przychodzące, przy czym brak wzmianki o możliwości ich zablokowania...

Odpowiedz }
Plusy od

Kolega mieszka na Abisyni i TP zaoferowało max. 2Mbit - neostrada. Podobno zdarzają się też kradzieże kabli na tym osiedlu. Wink
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja na chybił trafił wpisałem jakiś adres z Abisynii i pokazało możliwość wzięcia wszystkich ofert do 20Mbps, ale to pewnie pokazuje tak wszystkim w obrębie danej centrali.
Mimo wszystko nawet jeżeli wydoli tylko 2Mbps to i tak trudno polecić coś innego.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.