Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Reklama na forum

To odpowiedzcie mi na pytanie, bo dość krótko jestem na forum.
Jak jest z tym reklamowaniem swojej firmy? Też mogę wrzucić stoją stronkę pod wszystkie swoje wiadomości, czy tylko vipy na forum mogą to robić? Smile Bez urazy za vipySmile

Odpowiedz }
Plusy od

Myślę, że linka możesz wrzucić, banerka reklamowego z pełnymi danymi - nie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A w avatara logo. Motostat u mnie to dla propagacji, Specjal zaś bo lubię Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Nie widzę różnicy w dodaniu adresu swojej strony, na którą ktoś wchodzi i widzi moje dane i czym się zajmuję. a w avatarze swojego logo od banerka reklamowego z pełnymi danymi. Wydaje mi się, że jest to świadoma reklama swojej działalności za darmochę. Ale jednym to wolno innym nie.

Odpowiedz }
Plusy od

No, z jednej strony masz rację. Wątek o fajerwerkach został zamknięty przez MacGyver-a, a Kebi to "chodząca" reklama ;P Póki ktoś się zbyt mocno nie afiszuje, nie zakłada specjalnych tematów ze swoją reklamą i nie spamuje po forum to jest ok.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Dopóki nie będzie JASNO sprecyzowane co się rozumie przez reklamę własnej firmy, będzie to zależało od widzimisię administracji.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-03, 11:09)lukee napisał(a): No, z jednej strony masz rację. Wątek o fajerwerkach został zamknięty przez MacGyver-a

No właśnie czemu został zamknięty? Ja chciałbym zobaczyć taki pokaz a nie mogę, bo nie wiem kiedy będą następne, bo komuś nie spodobała się reklama, a ten co zamknął temat sam reklamuje swoje usługi. Woda sodowa uderza niektórym do główki Smile

Mi reklamowanie na forum swojej firmy nie przeszkadza. Ale jak ktoś zamyka temat, to niech sam też tego nie robi.

Odpowiedz }
Plusy od

Pamiętacie? Niedawno nawet został stworzony dział "Reklama" gdzie legalnie można było wrzucać linki i dane. Okazało się jednak, że jest to niezgodne z interesem portalu, Marti dostał "z góry" polecenie zlikwidowania działu. To by wyjaśniało część wątpliwości.
Nie można popadać w paranoję i wszędzie dopatrywać się komercyjnych treści.
Faktem jednak jest, że nie do końca jest sprecyzowane co jest reklamą, a co nią nie jest, kto może wrzucać, a kto nie.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-03, 13:55)Karmat napisał(a): Ja chciałbym zobaczyć taki pokaz a nie mogę, bo nie wiem kiedy będą następne, bo komuś nie spodobała się reklama, a ten co zamknął temat sam reklamuje swoje usługi.
Otworzyłem wątek
http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=3055
Mimo, że był zamknięty, można było przeczytać:

Dnia 4 czerwca restauracja Nordowi Mol” w Celbowie koło Pucka
Dnia 12 czerwca teren Dalmoru -Gdynia naprzeciwko Róży Wiatrów 21.45
Dnia 12 czerwca centrum Nowego Dworu Gdańskiego
Dnia 23 czerwca Sobótki Kościerzyna nad jeź. Gałeźne

(2010-06-03, 13:55)Karmat napisał(a): Mi reklamowanie na forum swojej firmy nie przeszkadza. Ale jak ktoś zamyka temat, to niech sam też tego nie robi.
Pokaż mi, w którym miejscu reklamowałem swoje usługi.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Link do strony ok, wrzucanie pełnych danych złe. Proste.
Avatar mógłby pozostać w calach promowania marki - czyli same logo bez danych.
I może ograniczenie do jednego linku komercyjnego w podpisie.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-03, 19:56)kamilus napisał(a): Link do strony ok, wrzucanie pełnych danych złe. Proste.
Avatar mógłby pozostać w calach promowania marki - czyli same logo bez danych.
I może ograniczenie do jednego linku komercyjnego w podpisie.

Zgadzam się z Tobą. Dlatego też nie uważam, że w którymkolwiek miejscu złamałem regulamin.
Za to część osób uważa, że otwarta reklama jest OK, porównują to do mojego podpisu i protestują przeciwko blokowaniu wątków z czystą zawartością reklamową. Dziwne rozumowanie...

Warto też nadmienić, że w notatniku w panelu administracyjnym wskazałem temat reklamowy z pytaniem do moderacji i administracji, co o tym sądzą. NIKT nie zareagował, więc chyba takie reklamowanie usług jest OK. Tylko czekać, kiedy wieść się rozniesie, a wtedy dziennie będzie powstawać kilkadziesiąt tematów i postów w różnych działach z reklamą usług.
To ja już wolę Bozannę...

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-03, 21:33)MacGyver napisał(a): Warto też nadmienić, że w notatniku w panelu administracyjnym wskazałem temat reklamowy z pytaniem do moderacji i administracji, co o tym sądzą. NIKT nie zareagował, więc chyba takie reklamowanie usług jest OK.

Jak to nikt nie zareagował? Temat znalazł się w archiwum bo uważam, że takie reklamowanie się na forum nie może mieć miejsca. Reszta - w moim poście powyżej. A jak regulamin w stosunku do reklam będzie bardziej uściślony wtedy będziemy działać wg. algorytmów i będzie na pewno prościej i mniej kontrowersyjnie.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-03, 21:33)MacGyver napisał(a): Zgadzam się z Tobą. Dlatego też nie uważam, że w którymkolwiek miejscu złamałem regulamin.

Cytat:§6 Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum treści zawierających przekazy reklamowe.

Jesteś wyjątkowym ignorantem. Prezentujesz przekaz do komercyjnej strony prezentującej usługi oferowane przez Ciebie. To jest przekaz reklamowy, to jest spam, to jest reklama. Stajesz się powoli postacią wykorzystującą linka do pokazywania własnego "biznesu". Tak samo kamilus, który jednak akceptuje spam. Typowy spam, który trafia w google, gdzie ma wklepane swoje 'słowa kluczowe'... Słabe, tym bardziej dla kamilusa który rzekomo nie musi się reklamować - ze względu na jakość i zaje*^&%$Eść swoich usług... Niestety Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-03, 23:30)lukee napisał(a): Temat znalazł się w archiwum bo uważam, że takie reklamowanie się na forum nie może mieć miejsca.
Jak to "nie powinno"? Przecież przed chwilą były protesty po zablokowaniu. Użytkownicy tego forum lubią reklamę.

(2010-06-04, 04:01)kaul napisał(a):
Cytat:§6 Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum treści zawierających przekazy reklamowe.

Jesteś wyjątkowym ignorantem. Prezentujesz przekaz do komercyjnej strony prezentującej usługi oferowane przez Ciebie. To jest przekaz reklamowy, to jest spam, to jest reklama. Stajesz się powoli postacią wykorzystującą linka do pokazywania własnego "biznesu".

Poddaję się. Nie mam już siły tłumaczyć Tobie pewnych rzeczy...

Jak Ci się nie podoba zawartość mojego podpisu, to zgłoś do administratorów, że protestujesz i niech mnie zdejmą z funkcji moderatora.

Odpowiedz }
Plusy od

Thumbs Down 

(2010-06-03, 21:33)MacGyver napisał(a): Za to część osób uważa, że otwarta reklama jest OK, porównują to do mojego podpisu i protestują przeciwko blokowaniu wątków z czystą zawartością reklamową. Dziwne rozumowanie...

Pokaz fajerwerek jest pewnego rodzaju atrakcją, sposobem na spędzenie wolnego czasu przez ludzi. Tak samo jak Gwiezdne Wojny, z tego co zrozumiałam odnośnie fajerwerek, to w Twoim rozumowaniu to też reklama, przecież to odpłatne, ktoś się na tym bogaci. Jedno i drugie to to samo. Za to i za to się płaci, żeby spędzić miło czas. A miło dla każdego to coś innego.
Nie porównuj tego do reklamy swojej firmy, zrobię to za Ciebie i wezmę kasę, to jest przekaz reklamowy. Jest taki dział ogłoszeń, płatny na tcz.pl tam można reklamować swoje usługi, polecam też anonse tam mniej się płaci.
Zemknęłaś jeden temat. A dajmy na to kolega Robak w bardzo ładny, dyskretny sposób zareklamował też swój Abonament Zdrowotny, jest tu wiele takich osób.
Więc kogo znamy, kogo reklamy podobają się administratorowi to zostają.
Ja tu nie chce, żeby ktoś się teraz obrażał, ale bądźmy obiektywni.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.