Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Reklama na forum

Tak samo można się przyczepić do knajp i pisania o nich. Ktoś jeden napisze, że zjadł dobry obiad gdzieśtam, a ktoś inny będzie zachwalał pizzę w knajpie, z którą jakoś jest związany. Gdzie jest reklama, a gdzie zwykłe podzielenie się opinią?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-01, 19:41)czegewara napisał(a): Poddaję się. Nie mam już siły tłumaczyć Tobie pewnych rzeczy...

Jak Ci się nie podoba zawartość mojego podpisu, to zgłoś do administratorów, że protestujesz i niech mnie zdejmą z funkcji moderatora.
Spoko, to Ty czerpiesz pieniądze z ELPIKu nie ja. Ty to reklamujesz w swoim podpisie właśnie ELPIK. Jesteś spamerem, najzwyklejszym spamerem. I wiem, trzęsiesz tczewskimi forami...

aga_piet, chodzi o spam, tu nie ma "korzystałem z ELPIK, jestem zadowolony" czy też "on super umie obchodzić się z lutownicą". Link + tekst o cudach i rzeczach niemożliwych jest spamem i reklamą. Do opini nikt się nie przyczepia bo to jest normalne...
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-03, 16:19)MacGyver napisał(a): Pokaż mi, w którym miejscu reklamowałem swoje usługi.

A w podpisie to może nie jest reklama? Dla mnie nie ma różnicy czy ktoś reklamuje swoją firmę pisząc w odrębnym temacie/poście, czy wrzuca to w podpis, gdzie w każdym poście każdy to widzi.

To czym w takim razie jest link w Twoim podpisie, jak nie reklamą?

(2010-06-03, 21:33)MacGyver napisał(a): Za to część osób uważa, że otwarta reklama jest OK, porównują to do mojego podpisu i protestują przeciwko blokowaniu wątków z czystą zawartością reklamową. Dziwne rozumowanie...

Jak już pisałem nie mam nic przeciwko reklamom, byleby nie były porozrzucane po wszystkich działach.
A że sam reklamujesz swoje usługi(w trochę inny sposób, ale reklamujesz) to czemu zamykasz tematy innych użytkowników?

Widzę, że działa tu zasada: "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie".

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-04, 17:52)Karmat napisał(a): Widzę, że działa tu zasada: "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie".

OK. Od dziś zlewam wszystkie linki, reklamy i inne "pytania" o usługi.

Link w podpisie to nie reklama, więc mój podpis zostawiam.

Jeśli macie wątpliwości, to zgłoście sprawę do ADMINISTRATORÓW. Ja tu jestem tylko moderatorem, do tego mianowanym. Nie pchałem się na tę funkcję i nie będę mieć żalu, jeśli zostanę z niej zdjęty.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-04, 21:45)MacGyver napisał(a):
(2010-06-04, 17:52)Karmat napisał(a): Widzę, że działa tu zasada: "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie".

OK. Od dziś zlewam wszystkie linki, reklamy i inne "pytania" o usługi.

Funkcja moderatora chyba jednak nie na tym polega? Ja tam też nie jestem idealnym modem, ale olewanie czegoś nie jest chyba najlepszym wyjściem - chociaż pewnie najprostszym... Najważniejsze, żeby być stanowczym przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-05, 01:34)lukee napisał(a): Najważniejsze, żeby być stanowczym przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji.

...przy czym ta stanowczość natychmiast zostanie skrytykowana, również przez innych moderatorów.
W związku z tym moja stanowczość będzie polegać na ignorancji spotów reklamowych umieszczanych na forum. Ze swojej strony- zapraszam wszystkich do reklamowania usług i towarów.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-04, 21:45)MacGyver napisał(a): Link w podpisie to nie reklama, więc mój podpis zostawiam.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Link_spam

spamer, ignorant

"link to nie reklama" - z tego długo będę się nalewać Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-05, 20:29)kaul napisał(a): spamer, ignorant

Bazując na definicji, której źródło podałeś- wzajemnie. Pierwsza linijka Twojego podpisu jest bardziej spamerska i dokładnie odpowiada opisowi:
Cytat:Spamerskie wpisy najczęściej zawierają identyczną uniwersalną treść wklejaną do formularza przez spamera bądź przez proces własnego bota, np.:

* wspaniała stronka, zajrzyj na moją WWW http://adresstrony/
* na pewno wszystko dobrze się skończy, fajny blog. Zobacz moją stronkę: http://adresstrony/ (przykład wpisu do bloga)
* chyba nie masz racji, zajrzyj tutaj http://adresstrony/ (przykład odpowiedzi na forum dyskusyjnym)

"tkolos.pl - blog który cieszy". Idealny przykład.

Odpowiedz }
Plusy od

link w podpisie to nie reklama

http://www.youtube.com/watch?v=OnYOo-wGdsU

a spierdalaj jest nazwą leku
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-05, 22:47)kaul napisał(a): link w podpisie to nie reklama

W końcu to zrozumiałeś.

Odpowiedz }
Plusy od

Dalibyście sobie na luz... :|
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

link w podpisie to nie reklama
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Dopisać w regulaminie
"Dozwolony jest maksymalnie jeden link do usług zewnętrznych w podpisie. Wszelakie inne formy reklamy są zabronione. Reklama jest uznawana poprzez decyzję administracji forum, która nie powinna być w żaden sposób podważana."

Zakazałbym wszelakich, oczojebnych podpisów po prostu.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus, uczciwie:

Który link jest reklamą:
[ ] elpik.tczew.pl
[ ] Strony internetowe i marketing
[ ] tkolos.pl - blog który cieszy
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Bardziej przyczepiłabym się do linku "Sprzedam suknię ślubną" Tongue
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.