Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Reklama na forum

faktycznie, sprzedawałem suknię siostry, i niestety nikt nie chciał
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-06, 12:11)aga_piet napisał(a): Bardziej przyczepiłabym się do linku "Sprzedam suknię ślubną" Tongue

Ej, no bez przesady Tongue To nie jest związane z działalnością zarobkową, a jedynie przysługą Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Ale od tego jest dział "ogłoszenia" na portalu, c'nie?
Trochę podpuszczam, bo mój stosunek jest do reklamy na forum jest dość liberalny Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-06, 11:20)kaul napisał(a): [ x ] elpik.tczew.pl
[ x ] Strony internetowe i marketing
[ x ] tkolos.pl - blog który cieszy

A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

ja blogiem nie zarabiam, Ty tak, mcg też Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Lansujesz tam swoją personę hehe. I masz dział sprzedaży.

Odpowiedz }
Plusy od

Na podstawie wikipedia.pl:

Cytat:Reklama internetowa to forma reklamy, używająca jako medium Internetu i strony WWW (World Wide Web). Służy do przesłania informacji marketingowej i pozyskania klientów.

Cytat:Reklama (z łac. reclamo, reclamare) to informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np.promowanie marki).

Cytat:Informacja (łac. informatio – przedstawienie, wizerunek; informare – kształtować, przedstawiać) - termin interdyscyplinarny, definiowany różnie w różnych dziedzinach nauki; najogólniej - właściwość pewnych obiektów, relacja między elementami zbiorów pewnych obiektów, której istotą jest zmniejszanie niepewności (nieokreśloności)

To tyle, jeśli chodzi o reklamę.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Reklama (z łac. reclamo, reclamare) to informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np.promowanie marki).

rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba poczekać...
ups, już to usunąłeś, żebyś mógł wybrnąć z tego, link to nie reklama!

kamil Big Grin suknia ślubna, błagam Big Grin a lans mojej persony - jaka to reklama Wink
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-06, 23:39)kaul napisał(a): kamil Big Grin suknia ślubna, błagam Big Grin

Robi się romantycznie Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Dajcie już spokój z coraz to lepszymi definicjami. Te reklamy, które będzie trzeba będą usuwane ;P
BTW. widzę zrobione porządki w niektórych podpisach Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Najwięcej lokali gastronomicznych reklamuje lukee Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Czy Wy macie jakiś dział "wewnętrzny" dla moderatorówHuh Proponuję założyć jak najszybciejBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-06, 23:21)MacGyver napisał(a): Na podstawie wikipedia.pl:

Cytat:Reklama internetowa to forma reklamy, używająca jako medium Internetu i strony WWW (World Wide Web). Służy do przesłania informacji marketingowej i pozyskania klientów.

Cytat:Reklama (z łac. reclamo, reclamare) to informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np.promowanie marki).

To tyle, jeśli chodzi o reklamę.

Więc jeśli link w Twoim (i nie tylko) podpisie to nie reklama, to w takim razie czemu służy?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Ludzie... Czy Wam żal d*pę ściska czy co? Załóżcie własną działalność gospodarczą, zróbcie sobie podpis z linkiem do swojej strony internetowej i spokój. Jeśli nie macie tyle odwagi to przestańcie już komuś innemu zazdrościć bo to jest żenujące!

TAK! Mam w podpisie linki do stron FIRM, które uważam że warto reklamować i których się nie muszę wstydzić. Uważam, że warto aby więcej ludzi poznało te firmy. Tak samo jak Lukee uważa że warto informować ludzi o lokalach gastronomicznych, a Kamilus o tym że robi najlepsze strony internetowe. Kaula Blog też jest fajny - tak kliknąłem na link. Jeśli nie chcesz korzystać - nie musisz. Jeśli nie chcesz klikać - nie musisz. Czy jestem spamerem? NIE, ponieważ nie wypowiadam się na siłę pod każdym tematem tylko po to aby moje linki gdzieś tam się pojawiały. A jeśli już się wypowiadam to przy okazji informuję skąd pochodzę i z kim się utożsamiam. Jak zmienię pracę albo zdanie o firmach do których prowadzą linki z mojego podpisu, na pewno zmienię podpis Wink

Ważne, aby nie zaśmiecać forum nowymi tematami, bo również mógłbym założyć takowe ale tego nie robię ponieważ czytałem regulamin i wiem że jest to nie zgodne.

I jeszcze jeden przykład. Pan Liberacki skutecznie promuje własną szkołę jazdy np. w temacie o prawo jazdy - i BARDZO DOBRZE. Znajduje czas aby podyskutować na forum i nie wstydzi się swojej szkoły ani swojego zdania. Tak samo jak Pan Urban (nie)skutecznie promuje własną osobę pisząc jedno-zdaniówki w niektórych tematach. Dajcie sobie siana z tą reklamą bo to co robi Kaul i spółka to zwykłe czepialstwo, a jak będziecie potrzebowali hydraulika to będziecie dzwonić i szukać kogoś dobrego i życzę wam żebyście właśnie WY trafili na jakiegoś paprona co wam coś spierdzieli i skasuje jak za zborze.

POZDRO!
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.