Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Reklama na forum

(2010-06-07, 15:32)KeBi napisał(a): Ludzie... Czy Wam żal d*pę ściska czy co? Załóżcie własną działalność gospodarczą, zróbcie sobie podpis z linkiem do swojej strony internetowej i spokój. Jeśli nie macie tyle odwagi to przestańcie już komuś innemu zazdrościć bo to jest żenujące!

TAK! Mam w podpisie linki do stron FIRM, które uważam że warto reklamować i których się nie muszę wstydzić. Uważam, że warto aby więcej ludzi poznało te firmy. Tak samo jak Lukee uważa że warto informować ludzi o lokalach gastronomicznych, a Kamilus o tym że robi najlepsze strony internetowe. Kaula Blog też jest fajny - tak kliknąłem na link. Jeśli nie chcesz korzystać - nie musisz. Jeśli nie chcesz klikać - nie musisz. Czy jestem spamerem? NIE, ponieważ nie wypowiadam się na siłę pod każdym tematem tylko po to aby moje linki gdzieś tam się pojawiały. A jeśli już się wypowiadam to przy okazji informuję skąd pochodzę i z kim się utożsamiam. Jak zmienię pracę albo zdanie o firmach do których prowadzą linki z mojego podpisu, na pewno zmienię podpis Wink

Ważne, aby nie zaśmiecać forum nowymi tematami, bo również mógłbym założyć takowe ale tego nie robię ponieważ czytałem regulamin i wiem że jest to nie zgodne.

I jeszcze jeden przykład. Pan Liberacki skutecznie promuje własną szkołę jazdy np. w temacie o prawo jazdy - i BARDZO DOBRZE. Znajduje czas aby podyskutować na forum i nie wstydzi się swojej szkoły ani swojego zdania. Tak samo jak Pan Urban (nie)skutecznie promuje własną osobę pisząc jedno-zdaniówki w niektórych tematach. Dajcie sobie siana z tą reklamą bo to co robi Kaul i spółka to zwykłe czepialstwo, a jak będziecie potrzebowali hydraulika to będziecie dzwonić i szukać kogoś dobrego i życzę wam żebyście właśnie WY trafili na jakiegoś paprona co wam coś spierdzieli i skasuje jak za zborze.

POZDRO!
Jeżeli o mnie chodzi to:
Ależ ja nie mam nikomu za złe, że w podpisie ma link do firmy, bloga, sroga.
Już kiedyś pisałem, że to nawet czasem bywa przydatne.
Chodzi tylko o to, że MacGyver twierdzi, że link w jego podpisie nie jest reklamą, a potem zaprzecza sam sobie wrzucając definicje.
Aha, nie jestem w żadnej spółce z kaulem.Tongue
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 16:40)leoncjo napisał(a): Chodzi tylko o to, że MacGyver twierdzi, że link w jego podpisie nie jest reklamą, a potem zaprzecza sam sobie wrzucając definicje.

Twierdzę, że nie jest, bo NIE JEST! Przeczytaj jeszcze raz definicje. To po pierwsze.

Po drugie: Jeśli już, to EWENTUALNIE można podciągnąć link pod definicję "Link spamu", ale też nie do końca, bo niezupełnie spełnia kryteria.

Po trzecie: Temat reklamy rozpoczął kaul, mając w podpisie coś, co podchodzi pod (wskazaną przez Niego) definicję link spamu, stwierdzając na koniec (kilkakrotnie), że link w podpisie to nie reklama.

Cała sprawa reklamy została rozdmuchana jako riposta na ostrzeżenie:
http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=3...2#pid50072
Cytat:KeBi - też wydaje mi się że nie spełniasz regulaminowych norm Smile Ale nie wlepiasz mi ostrzeżeń i nie jesteś tutaj tym który powinien egzekwować regulamin od innych. Dalej idąc nie wypowiadasz się w 90% tematach jako specjalista Smile

Czyli: niektórzy mogą wszystko, a moderator, w przypadku zwrócenia uwagi, powinien liczyć się z odwetem. Również ze strony moderatorów...
Chore.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

a dupa tam wszyscy się czepiacie nie wiadomo czego łącznie z Kamilusem i przestańcie się już nawzajem kłócić czy jajko A jest mądrzejsze od jajka B bo ani jedno ani drugie nie jest mądre.
Albo zmieńcie regulamin, albo zamknijcie temat bo tak na prawdę połowa forumowiczów ma jakiś link w podpisie i można by go podpiąć pod reklamę/spam/informację/link_do_spamu/spam_do_linka/...

A póki co, jeśli ktoś będzie potrzebował usług w zakresie mojego podpisu, zachęcam do kontaktu, nawet w celu porównania cen z konkurencją Wink

PS. Ktoś pisał że na tcz są ogłoszenia płatne - wiem i korzystam Smile
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 17:16)MacGyver napisał(a): Twierdzę, że nie jest, bo NIE JEST!
Czym w takim razie jest i do czego służy?

(2010-06-06, 23:21)MacGyver napisał(a):
Cytat:Reklama (z łac. reclamo, reclamare) to informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np.promowanie marki).

Dobra, komunikat perswazyjny wywaliłeś, informacja została. Ok, niech jest. Tak jak pisałem, mi to nie przeszkadza.
(2010-06-07, 17:16)MacGyver napisał(a): Cała sprawa reklamy została rozdmuchana jako riposta na ostrzeżenie:

No tak. Konflikt: MacGyver vs kaul jest już żywą legendą tego forum.Smile
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 17:16)MacGyver napisał(a): Twierdzę, że nie jest, bo NIE JEST!

Jest!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 17:16)MacGyver napisał(a): Twierdzę, że nie jest, bo NIE JEST! Przeczytaj jeszcze raz definicje. To po pierwsze.
Z definicjami to nie wyskakuj bo raz z linuKSem już połknąłeś, więc za Twoje wikipedystyczne definicje dziękujemy. Nie wzoruj się na bronku aż tak

(2010-06-07, 17:16)MacGyver napisał(a): stwierdzając na koniec (kilkakrotnie), że link w podpisie to nie reklama
tutaj z reguły powinna już paść jakaś konkretna inwektywa, skoro nie rozumiesz jak ktoś powtarzając Twoje słowa się z Ciebie nazywa. A nie rozumiesz, biorąc to tutaj za argument.

(2010-06-07, 17:16)MacGyver napisał(a): Cała sprawa reklamy została rozdmuchana jako riposta na ostrzeżenie:
o jaki Ty biedny, link to nie reklama!

Faktycznie zastanawiam się czy wy macie jakieś forum dla modów... bo to jest gorzej niż u waldka.

btw.: regulamin mówi co innego, Wy robicie co innego, McG ponad regulaminem!
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

W/g mnie każdy link odwołujący się do strony internetowej firmy świadczącej takie czy inne usługi to pewnego rodzaju reklama. Po co tworzy się takie strony? Chyba po to żeby docierać do nowych klientów. Więc jest to promocja usługi/produktu. A jak nazywa się promocja wymienionych rzeczy w mediach? Przypadkiem nie reklamą? Należy dodać jeszcze, że są reklamy i reklamy. Niektóre formy są w miarę tolerowane na forum, inne będą usuwane. Nie wiem nad czym tu debatować? KeBi faktycznie ze swojego konta zrobił konto reklamowe;P Ale podpisy innych jakoś nie rażą.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Lukee świetnie to wyjaśnił, lecz MacGyver nie da sobie przetłumaczyć, tylko rzuca definicjami z palca wyssanymi. Ja wymyślę swoją definicję i też ją byś tu przytoczył? Mnie nie rażą nikogo podpisy-reklamy, alle wkurza mnie to, że ktoś blokuje czyjeś reklamy, a swoich nie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 18:39)wfe416n napisał(a): Czy Wy macie jakiś dział "wewnętrzny" dla moderatorów Proponuję założyć jak najszybciej

(2010-06-07, 18:39)kaul napisał(a): Faktycznie zastanawiam się czy wy macie jakieś forum dla modów... bo to jest gorzej niż u waldka.

A o co Wam chodzi? Że powinniśmy być zgodni w każdej sprawie i mieć jednakowe poglądy, czy jak?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ale porażka. Smile

4 strony pieprzenia w dziale 'Administrator Twoim przyjacielem' i ani jednej wypowiedzi admina. Smile

A wystarczyłby jeden konkretny post 'z góry' precyzujący jasno 'co można, a czego nie można' i sprawa byłaby zamknięta. No ale po co, walczcie!

BTW
1. Link do strony to reklama.
2. Oczywiście innej skali niż temat założony stricte pod reklamę, ale jednak.
3. W sumie to mam to w dupie. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 21:04)aga_piet napisał(a): A o co Wam chodzi? Że powinniśmy być zgodni w każdej sprawie i mieć jednakowe poglądy, czy jak?
w takich sytuacjach - owszem
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 18:39)kaul napisał(a): za Twoje wikipedystyczne definicje dziękujemy.

Próbuję trafić w Twoje gusta na podstawie Twoich wypowiedzi:
(2010-06-05, 20:29)kaul napisał(a): http://pl.wikipedia.org/wiki/Link_spam

Wyraźnie dopasowujesz wypowiedzi pod siebie.

OK, dla mnie koniec tematu. Jak ktoś ma wątpliwości, to proszę złożyć skargę do Administracji forum.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

zniżyłem się do Twojego poziomu, teraz wygrywasz doświadczeniem Sad

link to nie reklama!
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 21:47)kaul napisał(a):
(2010-06-07, 21:04)aga_piet napisał(a): A o co Wam chodzi? Że powinniśmy być zgodni w każdej sprawie i mieć jednakowe poglądy, czy jak?
w takich sytuacjach - owszem

A niby dlaczego? Nawet w kwestii interpretacji tego samego prawa można mieć różne poglądy, a co dopiero w sprawie niedoprecyzowanego regulaminu tcz.pl. Jest coś takiego jak dyscyplina partyjna ale to raczej nie tutaj Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-06-07, 19:18)lukee napisał(a): KeBi faktycznie ze swojego konta zrobił konto reklamowe;P Ale podpisy innych jakoś nie rażą.

Oj przepraszam, a czy mój podpis razi? Bez przesady, jest ładny, schludny i czytelny - bez rażących czcionek, zbędnego formatowania i wyolbrzymiania.

Poza tym nie do końca konto reklamowe, bo wypowiadam się jako osoba prywatna.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.