Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Reklama na forum

nie. W demokracji dwóch głupków decyduje o losie jednego geniusza.

Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-20, 02:58)kamilus napisał(a): nie. W demokracji dwóch głupków decyduje o losie jednego geniusza.

Wink

Kamilus i jego żarty Tongue HEHE Ale trzeba na tych głupków najpierw zagłosować Smile
liberacki-tczew

Odpowiedz }
Plusy od

No nie. Statystycznie około 80% społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia o polityce i nadal statystycznie 80% biorących udział w wyborach to takowi ignoranci... Dlatego jest jak jest. No, ale zaczynamy robić offtopic.

Przenosząc to na forum - tym jest lepsze forum prywatne, że o prawie może stanowić wybrana elita, a nie jakaś bzdurna demokracja. Demokracja to zło, myślenie demokratyczne to zło. Mieliśmy właśnie tego świetny przykład Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-20, 00:44)kamilus napisał(a): Dodałbym "jeśli karo będzie pierdzielić o swoich swetrach w więcej niż 5% swoich postów - ŻLE".
Za to może pisać konkrety o ogólnie pojętej branży swetrowej jako fachowiec.
(2012-01-20, 00:42)krzych napisał(a): Pooglądałe w TV snookera i w tym czasie wywiązała się konstruktywna dyskusja n/t poprawienia zasad funkcjonowania forum. Sam fakt, że dyskusja ma miejsce świadczy o tym, że do tej pory nie było różowo. O tym właśnie pisałem od dawna.
To, że kilka osób pokasowało konta jest faktem. Natomiast domysłem są przyczyny. Ty możesz uważać, że nie odpowiadał im sposób praowdzenia dyskusji, ktoś inny mógłby sądzić, że nie mogli wytrzymać niejednakowego traktowania przez moderatorów i administratorów.
Jeżeli tylko będą wspólne zasady dla wszystkich i będą one przestrzegane przez moderatoró i administratorów, nie powiem na nich złego słowa. Mam głębokom nadzieję, że ta dyskusja do tego doprowadi.
Zasady były cały czas równe. Zmieniały się na przestrzeni czasu, ale w danym momencie - były takie same. Obecnie jeszcze nikt nie odszedł z powodu nierównego traktowania.
Kilka osób obruszyło się o to, że otrzymało ostrzeżenia - inni chcieli przerwy od forum.

Wiesz, czy zgadujesz?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli ktoś zakłada konto tylko po to, aby wstawić w avatar logo firmy, napisać 1 temat o tym, że "robi swetry" w którym podaje adres "produkcji" i nr telefonu - jest to po prostu żałosne i taki temat powinien polecieć na dzień dobry do kosza.
Ale jeśli ktoś wypowiada się na forum, ma konto z logiem firmy i coś wnosi do tematu - nie ważne czy jako firma czy jako osoba - co w tym złego? Każdy wie, że Robak zajmuje się doradztwem kredytowym. Liberacki i Lech nauką jazdy. Kamilus wszystkim ;-) ... Lukee elektryką. Ja hydrauliką. Ktoś jeszcze ma zespół muzyczny... Co w tym złego? Nie piszemy w każdym poście o tym, ale jeśli ktoś zadaje pytanie: znacie dobrego fachwoca od X, to czy osoba uważająca się za fachowca od X nie ma prawa się odezwać? Totalny absurd.
W sprawie FotoSesje. Nie widziałem jego postów, ponieważ do działu "sztuka" nie zaglądam, więc czy przesadził z tym reklamowaniem czy nie - nie mam pojęcia.

Dajcie znać co z tymi avatarami, to sobie Compact'a wstawię :-)

Dyskusję o elitach możecie kontynuować w wątku "O elitach"
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Photo 

W dzisiejszym artykule Euro 2012. A jeśli kibice przyjadą do Tczewa? pojawił się komentarz reklamujący hotel, wprawdzie jest to watek o reklamie na forum, ale czy nie uważacie że moderator/administrator nie powinien dopuścić do ukazania się takiego komentarza na stronach tcz?

Odpowiedz }
Plusy od

To jest forum, a nie serwis tcz.pl to po pierwsze. Po drugie - płać albo płacz. Taka jest zasada reklamy w tcz.pl dla wszystkich. Wyjątkiem są chyba tylko organizacje non-profit. Hotel do takowych nie należy.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-02-03, 17:21)kamilus napisał(a): To jest forum, a nie serwis tcz.pl to po pierwsze. Po drugie - płać albo płacz. Taka jest zasada reklamy w tcz.pl dla wszystkich. Wyjątkiem są chyba tylko organizacje non-profit. Hotel do takowych nie należy.

Rozumiem, że hotel nie ma prawa do bezpłatnej reklamy w prywatnym serwisie internetowym, w pełni się z tym zgadzam. Czy oznacza to jednak że powinien stosować formę kryptoreklamy w postaci wydawało by się niepozornego komentarza pod artykułem? Największe zdziwienie budzi fakt iż moderator dozwolił na jego upublicznienie. Rodzi się pytanie czy jest to sprawiedliwe skoro każdemu z nas zdarzyło się napisać komentarz który nie został następnie zaakceptowany. 100% darmowej reklamy, ale czy dla wszystkich....?

Odpowiedz }
Plusy od

Całkiem możliwe, że tam automat weryfikuje posty. Poza tym kiedyś na tcz.pl widziałem reklamę tego hotelu więc mimo wszystko płacili za reklamę.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Moderacja komentarzy na tcz.pl właściwie nie istnieje.
Tak samo jak moderacja dodawanych ogłoszeń.
Np. została akceptowana oferta "zarobku" 3000zł/miesięcznie - a w ogłoszeniu link do strony wymuszającej kliknięcia...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.