Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diety

(2010-11-05, 22:45)mareksz11 napisał(a): bo takich jak ty trzeba (prostowac)
A ja radzę słowa ważyć. Dostosuj się lub zniknij na zawsze.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Czy mi się wydaje, czy pewien troll znowu powrócił. Tutaj, w galerii tczewskiej itd.? Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

merytoryczna dyskusja się skończyła??

Odpowiedz }
Plusy od

Wiem, że żona testuje już od miesiąca dukana, efekty są naprawdę niezłe. Już coś się naczytałem, że sama dieta jest w ogóle niezdrowa dla wątroby i nerek, chyba że się pije dużo wody. Żona chwali sobie nie tylko skuteczność, ale też to, że ma niby wszystko podane jak na tacy, jak nie przytyć potem po miesiącach wyrzeczeń. Póki co raczy mnie jakimiś słodkościami z przepisów dietetycznych.

Odpowiedz }
Plusy od

witam, ja stosuje dietę dr. Dukana jestem na niej 5 dzien schudlam 2,7kg...to 1 faza przede mna jeszcze trzy...pozdrawiam
do forumek:
jak dlugo trwala 1 faza diety dukana u twojej zony i jakie efekty po tej 1 fazie osiagnela?jesli mozna!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-12-05, 00:05)aga26 napisał(a): witam, ja stosuje dietę dr. Dukana jestem na niej 5 dzien schudlam 2,7kg...to 1 faza przede mna jeszcze trzy...pozdrawiam

Pewnie przeczyściłaś jelita z całego g*wna oraz płynów, dlatego taki spadek wagi Wink Tak jest na początku kiedy człowiek sporo je a nagle przestaje. Myśli, że wszystko jest cacy bo pierwsze efekty cudowne, a nie jest świadom czym jest to spowodowane.

Nie jest możliwe tyle tracić na wadze. Najzdrowiej to 0,5 kg tygodniowo.

Odpowiedz }
Plusy od

dukan jest jak głodówka dla organizmu, który do tej pory normalnie się odżywiał. Nie zapomnij dużo pić i łykaj witaminy bo w tej diecie ich bardzo brakuje.
dziwna ta moda na dukana, ile można wpieprzać serek wiejski
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

dukan to nie tylko serek wiejski, tak się składa że ta dieta ma bardzo bogate menu Smile właśnie jestem na tej diecie i wcinam kurczaka z rożna Smile
"...kiedy cię widzę to się wstydzę, że ciągle nosi ciebie świat."

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-12-05, 15:10)oleiwiua napisał(a): dukan to nie tylko serek wiejski, tak się składa że ta dieta ma bardzo bogate menu Smile właśnie jestem na tej diecie i wcinam kurczaka z rożna Smile

a znajomej właśnie nerki siadają po 2m-c stosowania tej diety i oczywiście trafiła do szpitala - tak więc życzę dużo zdrowia przy stosowaniu tej diety Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ludzie stosują tę dietę "na pałę" - bez przeczytania książki i bez stosowania się do podstawowych zasad. Ktoś usłyszy od kumpeli z pracy, że ta schudła jedząc same serki wiejskie i robi to samo. Osobiście zetknęłam się z takim przykładem.
Jeśli już ktoś bierze się za dietę i całkowicie zmienia nawyki żywieniowe, pozbawia się jakichś składników odżywczych na rzecz innych, powinien robić to z głową, dokładnie poznać wszelkie za i przeciw. Sam Dukan pisze o niebezpieczeństwach, również o tym, kto NIE POWINIEN tej diety stosować.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

ja stosuje ta dietę po przeczytaniu książki pierre dukan "nie potrafię schudnąć" stosuję sie do wskazówek zobaczymy jak będzie dalej...

Odpowiedz }
Plusy od

ghost, dlatego trzeba było przeczytać książkę i zastosować się do zaleceń, które są w niej zawarte. Żeby nie nabawić się problemów z nerkami trzeba pić MINIMUM dwa litry dziennie wody Smile sama coś o ty wiem, bo nie przestrzegałam tego z początku (gdyż zwyczajnie nie chce się pić wody gdy na dworze zimno) i sama miałam małe problemy. Tak już jest z każdą z takich diet- ŻADNA nie jest zdrowa. I nie ma co się oszukiwać. Każdy robi to wszystko na własną odpowiedzialność. Ale dla mnie i tak jest to o wiele mniejsze zło niż kupowanie na przykład główki tasiemca w tabletkach z allegro Big Grin
"...kiedy cię widzę to się wstydzę, że ciągle nosi ciebie świat."

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-12-06, 00:06)oleiwiua napisał(a): Ale dla mnie i tak jest to o wiele mniejsze zło niż kupowanie na przykład główki tasiemca w tabletkach z allegro Big Grin

Poważnie jest coś takiego?! Big Grin
Czego to ludzie nie wymyślą żeby pieniądze zarobić..

Odpowiedz }
Plusy od

Ja osobiście proponuję lekko obniżyć kaloryczność posiłków. Zmienić technikę przyrządzania posiłków i przede wszystkim zacząć jeść regularnie a kilogramy same powinny powolutku spadać. Oczywiście zasady te dotyczą osób zdrowych nie posiadających dodatkowo żadnych chorób.

Odpowiedz }
Plusy od

Mój problem to jedzenie raz na dzień - prawie jak pies.
Podobno w takiej sytuacji organizm przechowuje, bo wie, że dostanie za 24 godziny...
Wg słów dietetyka - jak będę jeść ok. 5 posiłków dziennie to będzie ok.
Ale jak to zrobić? Skoro zwyczajnie rano nie chce mi się jeść, w południe też nie, dopiero po powrocie z pracy.
Albo nawet i wtedy się nie chce Huh

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.