Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diety

Zmuszaj się. Potem się przyzwyczaisz. Przecież to nie muszą być duże posiłki.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-12-16, 23:56)aga_piet napisał(a): Zmuszaj się. Potem się przyzwyczaisz. Przecież to nie muszą być duże posiłki.

Jak wezmę kanapki do pracy to zwykle zapominam je wziąć z samochodu, jak już włożę do torebki, aby "były i wołały" to co je ujrzę to mam myśl "acha, kanapki, dobra za chwilę", a chwila trwa i trwa i trwa.
W końcu "wołają" w domu, ale wtedy już mi się ich nie chce...
Ale próbuję, walczę, staram się. Może kiedyś się uda.
Alarm w telefonie też próbowałam...zawsze jednak mam albo ważne spotkanie, albo ważną rozmowę, albo zlecenie do wprowadzenia.
Tłumaczenie głupiego, ale jednak lata przyzwyczajeń.Sad Trzeba zmienić pracę, co by ludzie mieli określoną godzinę na przerwę i tyle, wtedy nawet z nudów zje sięSmile
Ps. w sprawie Dukana - znam kilka osób, które pięknie zrzuciły wagę i zrzucają nadal, a trwa to kilka miesięcy, więc to chyba też zmiana odżywiania i przyzwyczajeń doszła. Efekty są super. Wytrwałości Kochani.

Odpowiedz }
Plusy od

ja jestem na dukanie 18 dzien przeszlam juz na 2 faze jak na razie efekty sa zadawalajace - 6 kg...oby tak dalej....

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam dietę z truskawkami. Dobre na grzybicę lub trądzik. Pomaga w zwalczaniu infekcji. Stosowana w leczeniu niedokrwistości i żółtaczki. Obniża poziom cholesterolu we krwi i lekko przeczyszczające. Przeciwdziała powstawaniu krzywicy i krwawieniom macicy. Dobra przy odchudzaniu.

Odpowiedz }
Plusy od

Podłącze się pod ten wątek, żeby nie otwierać kolejnych.
Dieta bezglutenowa dla dorosłych. Ktoś ma może doświadczenie w tym temacie? Jest może jakiś sklep ze zdrową żywnością w Tczewie?
Byłam w Piotrze i Pawle, ale nie umiały mi pomóc panie tam pracujące. Oprócz wafelków i chrupek nic nie znalazłam, a raczej tym nie specjalnie człowiek się naje.

Odpowiedz }
Plusy od

Na Dąbrowskiego jest sklep ze zdrową żywnością (i dewocjonaliami jednocześnie Big Grin)
A o co konkretnie Ci chodzi? Można sobie poradzić bez specjalistycznych sklepów. Glutenu nie masz w kukurydzy, ryżu, kaszach jaglanej, gryczanej... Dostaniesz je w normalnych sklepach też Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-07-17, 23:10)aga_piet napisał(a): Na Dąbrowskiego jest sklep ze zdrową żywnością (i dewocjonaliami jednocześnie Big Grin)
A gdzie dokłądnie.

Chodzi mi o mąki, makarony, chleb itp.

Odpowiedz }
Plusy od

Naprzeciwko banku PKO. Nie pamiętam numeru ale Dąbrowskiego powinno wystarczyć, to nie jest długa ulica Wink Okolice fotografa, sklepu Puls, papierniczego.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-07-18, 10:38)Julkka napisał(a):
(2014-07-17, 23:10)aga_piet napisał(a): Na Dąbrowskiego jest sklep ze zdrową żywnością (i dewocjonaliami jednocześnie Big Grin)
A gdzie dokłądnie.

Chodzi mi o mąki, makarony, chleb itp.

Oj to bida... W Tczewie chyba takich rzeczy nie uświadczysz. We wspomnianym przez Agę sklepie też raczej takich produktów nie dostaniesz, ale zawsze warto nawiązać kontakt i porozmawiać, a nuż sprzedawca naprowadzi na jakiś adres Smile
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Mają tam mąki i kasze. Sama kupowałam Tongue
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Nie wiem, czy w PiP nie mają stoiska z taką żywnością...

Odpowiedz }
Plusy od

Chleby kiedyś tam były, ale chyba na zamówienie tylko.
Na pewno jest kisiel, bo kupowałam Tongue.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Wyszło na to, że zamówiłam w sklepie internetowym bezglutenowym różne produkty. Naprawdę ogromny wybór (nie wiedziałam, że jest pieprz i papryka bezglutenowa). Wysyłka kurierem. Także nie będę się męczyła i szukała półka po półce w sklepach.

Odpowiedz }
Plusy od

Julkka, nie daj się ogłupić modom żerującym na ludzkiej naiwności Sad
Gluten występuje w zbożach (nie wszystkich). Nie ma go NATURALNIE w pieprzu i papryce. Nie ma też w soli, herbacie, kawie. To coś jak pisanie na oleju że "nie zawiera cholesterolu".
Co za ściema...
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ja się na tym kompletnie nie znam, kupowałam dla bliskiej osoby, która może tylko to jeść. Tyle co tak pobieżnie wyczytałam, że może znajdować się on w produktach, które nie mają nic wspólnego z glutenem, ale w zakładzie są produkowane mączne rzeczy i ona się możne rozpylać.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.