Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diety

A to źle zrozumiałam - sorki. Dla uczuleniowców faktycznie muszą być sprawdzone produkty bo nawet śladowe ilości mogą być groźne.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Mam za sobą dietę dukana - u mnie całkiem skuteczna, straciłam kilkanaście kilogramów a że nie było żadnych przeciwwskazań zdrowotnych to też dobrze się na niej czuję. Ale teraz wolę ćwiczenia i racjonalne odżywanie.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

kto na fajne diety odchudzające?

Odpowiedz }
Plusy od

A o co chodzi? Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

o co lub o kogo? Tongue umieram z ciekawości
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Cześć,
tutaj mam fajną dietkę bezglutenowa [spam] warto przeczytać ten artykuł zanim zechemy do niej podejść. Ważne jest aby stosować produkty w odpowiednich ilościach i zapewniać także odpowiednią ilość ćwiczeń.
Polecam gotowe jadłospisy w artykule przekonują do spróbowania Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-08-19, 09:17)cocochanel napisał(a): Mam za sobą dietę dukana - u mnie całkiem skuteczna, straciłam kilkanaście kilogramów a że nie było żadnych przeciwwskazań zdrowotnych to też dobrze się na niej czuję. Ale teraz wolę ćwiczenia i racjonalne odżywanie.

Właśnie też się przymierzam do tej diety razem z partnerem. Ja mam do zrzucenia 8kg on przynajmniej 12. Dużo dobrego o niej słyszałam a i wydaje się też dość sensownie zbilansowana, zwłaszcza w porównaniu co do poniektórych. Oczywiście po osiągnięciu odpowiedniej diety też mam zamiar wprowadzić dobre nawyki. Co do diety to staram się już od jakieś czasu zbilansować, ale ciężko to wychodzi kiedy ma się dość nieregularne godziny pracy. Czy ktoś w was kto korzystał z Dukana zna jakieś godne polecenia przepisy? Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Nie róbcie sobie krzywdy...
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

dieta i cwiczenia to jest podstawa zdrowego stylu zycia

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.