Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sukcesy fotograficzne naszej grupy

Po naszym drugim plenerku, za namową McGyvera wysłałam jedno ze zrobionych zdjęć na mały, lokalny konkurs. I wygraliśmy! Głównie za sprawą modeli spotkanych nad Wisłą Smile Myślę, że ucieszą się z nagrody Smile

http://infotczew.pl/index.php?option=com...Itemid=106
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Brawo!!! Smile
Masz do nich kontakt? Może jakąś małą delegację zrobimy?
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Tczewiak ma, już do niego pisałam. Z delegacją niegłupi pomysł Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

To taki drobiażdżek ale cieszy mnie, że po raz pierwszy mój model otrzyma nagrodę Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

moje szczere gratulacje

może i ja mogę zostać modelem? Tongue
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Gratulacje!

Pozdrawiam
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Gratulacje dla tcz45 za zdobycie nagrody specjalnej!
http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wia...znego-lata
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

tcz45-serdecznie gratuluję!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-11-03, 09:28)aga_piet napisał(a): Gratulacje dla tcz45 za zdobycie nagrody specjalnej!
http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wia...znego-lata

dołączam się do GRATULACJI

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: 0c3a99fdc336b0d7_200x310.jpg]
ok, z całym szacunkiem ale z czego się cieszyć jak zdjęcie które ma 'najepiej promować' miasto jest pełne ptasich kloców... jakby małgosi foremniak zdanie miało dla każdego jakiś sens... ludzie!
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Mówimy, że ktoś dostrzegł i wyróżnił zdjęcie naszego kolegi.
tcz45 pewnie też wolałby wygrać World Press Foto, ale skoro wrzucił swoje zdjęcie na lokalny konkursik, to pewnie liczył się z wyróżnieniem na miarę tegoż Wink

A że ptasie kupy... cóż... każdy sposób na wyróżnienie się jest dobry - wschodów i zachodów słońca było w pip, ptasie kupy tylko jedne Big Grin Zadziałało? Zadziałało!
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

nie chodzi o to że to do kitu... ale na udzial w konkursie i zwycięstwo, mówi samo o sobie o konkursie... a mógłbyć lepszy, wystarczyło dać do wyboru to komuś kto choć trochę ma w głowie, bo co można sądzić o facecie odpowiedzialnym za promocję jak puszcza takie gówna Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Tu tcz45 dziękuję za gratulacje. Byłem zaskoczony tym wyróżnieniem. Nie chciałem promować ptasich kup, ale pokazać tę niespodziewaną sytuację, siedzące na naszym moście bociany.No cóż zostawiły ślady na wieżyczkach. Takie są ptaki. Mi osobiście się to zdjęcie podoba. Za rok zrobię inne, bo chyba będzie taka kategoria..promocja Tczewa w foto. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-11-03, 16:00)tcz45 napisał(a): Tu tcz45 dziękuję za gratulacje. Byłem zaskoczony tym wyróżnieniem. Nie chciałem promować ptasich kup, ale pokazać tę niespodziewaną sytuację, siedzące na naszym moście bociany.No cóż zostawiły ślady na wieżyczkach. Takie są ptaki. Mi osobiście się to zdjęcie podoba. Za rok zrobię inne, bo chyba będzie taka kategoria..promocja Tczewa w foto. Big Grin

Gratuluję. Myślę, że należy Ci się nagroda od członków klubu (przynajmniej symboliczne piwo od każdego).

Pozdrawiam

krzych
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.