Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sukcesy fotograficzne naszej grupy

Dzięki Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Dołączam się do gratulacji Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Rafał, gratulacje.

Pozdrawiam

Krzychu
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Ale odkopałeś temat, z 2014 roku Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-11-02, 23:07)MacGyver napisał(a): Ale odkopałeś temat, z 2014 roku Wink

Temat się nie zdezaktualizował. Raczej grupa już nie spotyka się, a więc nie istnieje. Nie mniej sukces jest sukcesem, trzeba więc go docenić.

Odpowiedz }
Plusy od

Cześć
Czy obecnie działają jeszcze jakiekolwiek grupy fotograficzne w Tczewie? Bo szukam i nic aktualnego nie mogę odnaleźć... A może ktoś z doświadczeniem chciałby się podjąć organizacji spotkań?

(Rejestrując się na forum musiałam odpowiedzieć na pytanie kontrolne o aktualną porę roku i ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałam się, że prawidłowa odpowiedź to zima- 09.04-... hehe)

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

Może coś się wiosną ruszy...na razie zastój...
Pozdrawiam i witam na forum.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak chcesz się spotkać, to rzuć ciekawy temat, wyznacz miejsce i datę, a potem czekaj. Jeżeli pomysł będzie fajny, to na pewno ktoś się pokaże. Oczywiście poproś o potwierdzenia.

Witam na forum i pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Wiosnę w sumie już mamy... A szukam takiej działającej grupy od jakiegoś czasu i jedyną aktywność widziałam 12.2014, wiec parę wiosenek minęło.

Problem jest tylko taki, że w Tczewie mieszkam od paru lat, wiec nie znam tu ciekawych miejsc. A i moje doświadczenie w fotografowaniu jest niezbyt duże (kilka poradników, trochę popstrykanych zdjęć przy okazji i tyle...). Dlatego nie ukrywam, że liczyłam na pomoc kogoś z większym doświadczeniem i wiedzą.

Odpowiedz }
Plusy od

Nic nie pisałem o umiejętnościach i doświadczeniu. Chodzi o pomysł. Napisz np., że masz kolegów z fajnymi motorami i poprosisz ich, żeby pojeździli w tą i z powrotem. Znajdzie się kilku fotografujących miłośników motorów i przy okazji Ci pomogą z fachową wiedzą o fotografowaniu. Albo, że przyprowadzisz pieska, który robi głupie miny do aparatu. Albo, że przywieziesz kufer rzeczy prababci i będą przebieranki. Pomyśl!

Odpowiedz }
Plusy od

Pomyślę, pomyślęWink

A ja tu myślałam, że uda mi się na łatwiznę pójść i się po prostu dołączyć ;P

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-04-11, 22:39)tcz45 napisał(a): bierz aparat i szukaj tego czegoś po co ci inni Huh

Ja tam wolę robić coś w dobrym towarzystwie niż sama... I wydaje mi się, że czasem od innych można się dużo nauczyć.
Pewnie póki co będę sama próbowała swoich sił, ale i tak liczę na grupowe "spacery fotograficzne".

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-04-11, 22:56)Doriss napisał(a):
(2017-04-11, 22:39)tcz45 napisał(a): bierz aparat i szukaj tego czegoś po co ci inni Huh

Ja tam wolę robić coś w dobrym towarzystwie niż sama... I wydaje mi się, że czasem od innych można się dużo nauczyć.
Pewnie póki co będę sama próbowała swoich sił, ale i tak liczę na grupowe "spacery fotograficzne".

A skąd wiesz, że to towarzystwo jest dobre?

Odpowiedz }
Plusy od

Zwykle jestem pozytywnie nastawiona do ludzi, stad to założenie. A jak nie będzie dobre, to zawsze można je zmienić...

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.