Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsca pod namioty!!!

(2010-08-02, 13:19)robak napisał(a):
(2010-08-02, 09:03)kris3700 napisał(a): Witam!
Byłem w sobotę nad jeziorem Jeziorak i znalazłem super miejsce na biwak!!!
Jezioro jest płytkie,dzieci mogą spokojnie się pluskać,można też powędkować,ale dużych okazów nie złowiliśmy.
DOJAZD!
Jedziemy do miejscowości Wieprz i jak tylko wiedziemy do wioski droga się rozchodzi w lewo na wyspę,w prawo polna droga do naszego pkt.Mijamy pole namiotowe i jadąc około1/5-2km.dojedziemy do zjazdu nad samą wodę.Cool

Jeziorak to Mazury, zatem kawałek drogi jest

ale miejsce faktycznie piękne; do tego keja i jachty Shy

To chyba Warmia?

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-10, 11:07)karo napisał(a):
(2010-08-02, 13:19)robak napisał(a):
Jezioro jest płytkie,dzieci mogą spokojnie się pluskać,można też powędkować,ale dużych okazów nie złowiliśmy.
DOJAZD!
Jedziemy do miejscowości Wieprz i jak tylko wiedziemy do wioski droga się rozchodzi w lewo na wyspę,w prawo polna droga do naszego pkt.Mijamy pole namiotowe i jadąc około1/5-2km.dojedziemy do zjazdu nad samą wodę.Cool

Jeziorak to Mazury, zatem kawałek drogi jest

ale miejsce faktycznie piękne; do tego keja i jachty Shy

To chyba Warmia?

może i Warmia; tak czy siak widoki piękne; do tego wiatr w żagle i cała naprzód Tongue
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

DOJAZD!

A mozesz więcej szczegułów na temat tego pola biwakowego? Konkretnie o dojazd mi chodzi i docelowe miejsce bo na googlemaps nie widzę. Z góry dziękuje.
A moze ktoś jeszcze zna jakieś fajne miejsce na biwak na Kaszubach z dziecmi t.j nie zaludnione, z czysta i nieglęboką wodą i mozliwością wędkowania ;-)

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-02, 13:18)MarilynMonroe napisał(a): Czy w pobliżu mamy takie miejsca to nie mam zielonego pojęcia, ale jeśli miałabym coś szczerze polecić byłaby to Kamienica Królewska na Kaszubach. Co prawda trzeba liczyć jakieś 1,5 godz na dojazd, ale naprawdę warto Smile
Pole namiotowe duże, przestronne bez natłoku ludzi. Na skraju lasu, więc można namiot rozbić pod drzewkami i wtedy nie mamy problemu z porannym słońcem. I najlepsze: woda w jeziorze. Jest tak czysta, że gdy siedzimy po szyję w wodzie, widzimy własne stopy Tongue Dodatkowo jest długi, płytki brzeg więc dzieciaczki mogą się pluskać do woli Smile

A gdzie konkretnie jest to miejsce na biwak?

Odpowiedz }
Plusy od

Pytanie po 6 latach...
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.