Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Endokrynolog

Szukam endokrynologa - prywatnie - w Tczewie, Starogardzie, Malborku,.... Nie chciałabym jechać do Gdańska. Możecie kogoś polecić?

Odpowiedz }
Plusy od

Ja jezdzilam do Gdanska do Dr Szczurowicz ale z czystym sercem NIE POLECAM!!

A tak a propo slyszeliscie moze opinie na temat dr Krystosiak, ktora przymuje na 30go Stycznia??

Odpowiedz }
Plusy od

Witam,ja też poszukuję dobrego endokrynologa z Tczewa i okolic.Znam tylko panią B.ale szukam kogoś innego.Dziekuję za odpowiedzi:-)

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-11-17, 15:36)madzior242 napisał(a): Ja jezdzilam do Gdanska do Dr Szczurowicz ale z czystym sercem NIE POLECAM!!

A tak a propo slyszeliscie moze opinie na temat dr Krystosiak, ktora przymuje na 30go Stycznia??
Z tego, co wiem obie panie maja specjalizację ginekolog-endokrynolog, żadnej nie polecam.
Pani Szczurowicz bierze gruba kasę za wizytę, ogólnie jest dość miła i delikatna przy badaniach, ale od razu chciała mi wpakować hormony zaraz na pierwszej wizycie :/
a Krystosiak może dlatego, że przyjmowała na fundusz, była wredna, w ogóle nie chciała mnie badać, ochrzaniła od góry do dołu i wyszłam stamtąd z niczym.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja byłem u dr Borkowskiej na 30 stycznia 55 i jestem bardzo zadowolony. Bardzo mi pomogła i była bardzo przyjaźnie nastawiona do mnie jako pacjenta.
Jestem zadowolony,

Odpowiedz }
Plusy od

w Tczewie nie poleciłabym nikogo. ogólnie ludzie są bardzo zadowoleni z pani dr Gross-Tyrkin(przyjmuje w gdańsku - zdaje sie, że gdzieś w śródmieściu). Jeśli potrzebny któś bliżej, to proponuje pana Jacka Michalskiego - przyjmuje w Malborku. namiarów nie mam, ale na pewno w necie da się coś znaleźć.

Odpowiedz }
Plusy od

Również o dr Borkowskiej słyszałam same dobre opinie jesli chodzi o diagnozy lekarskie. Podobno potrafi być trochę oschła, jednak lekarz ma leczyć a nie sprawiać dobre wrażenie.

Odpowiedz }
Plusy od

W Pruszczu Gd. w Swissmedzie przyj,uje endokrynolog.

Odpowiedz }
Plusy od

Jakaś masakra się dzieje w Tczewie jeśli chodzi o poradnie endokrynologiczne. Do tej pory leczyłam się w poradni w tzw."białym domku", jednak od nowego roku NFZ nie podpisał z nimi umowy. Uderzyłam do Polimedu i tam również dowiedziałam się, że NFZ nie podpisał umowy z nimi na wspomnianą poradnię. Wychodzi na to, iż w Tczewie nie ma żadnego endo na NFZ. lekarstwa się kończą, do kontroli trzeba było już się zgłosić tylko gdzie, szlak by trafił NFZ - wymuszają prywatne wizyty takimi praktykami.

Odpowiedz }
Plusy od

jeżeli jesteś leczona od dłuższego czasu w por endokrynologicznej, to pewnie masz jakąś kartkę od niego z rozpoznaniem choroby. W takim wypadku po leki możesz zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Odpowiedz }
Plusy od

A właśnie jakiś nadmiar na ginekologia-endokrynologa ktoś ma? Bez znaczenia gdzie i czy na fundusz czy prywatnie. Ma być dobry/dobra.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-20, 11:30)Dredziata napisał(a): A właśnie jakiś nadmiar na ginekologia-endokrynologa ktoś ma? Bez znaczenia gdzie i czy na fundusz czy prywatnie. Ma być dobry/dobra.

Wszelkich informacji najlepiej zasięgnąć u źródła, czyli w NFZ:

http://www.nfz-gdansk.pl/dane-kontaktowe,6.html

Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ
80-865 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 148
tel. (58) 75-12 500
faks (58) 75-12-516

Obsługa Ubezpieczonych
Dział Lecznictwa Uzdrowiskowego
80-844 Gdańsk, ul. Podwale Staromiejskie 69
tel. (58) 321-86-71, 321-86-35
faks (58) 321-85-51
http://www.nfz-gdansk.pl
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-20, 10:40)acid napisał(a): jeżeli jesteś leczona od dłuższego czasu w por endokrynologicznej, to pewnie masz jakąś kartkę od niego z rozpoznaniem choroby. W takim wypadku po leki możesz zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Przeszło mi to przez myśl, że w najgorszym wypadku jeśli chodzo o leki to tak zrobię, natomiast to nie rozwiązuje problemu kontroli u endo. Dzisiaj dowiedziałam się, że Dr Krystosiak przyjmuje w białym domku prywatnie - 100 zł wizyta. U Rogowskich też jest prywatny gabinet endo - ktoś wie, jaki lekarz tam przyjmuje i jaki koszt wizyty? Pewnie Dr Borkowska a to odpada nawet na NFZ...
Aż się we mnie kotłuje, gdy pomyslę, że w ponad 70 tysięcznym mieście nie ma żadnej poradni endo na kasę, ech, szkoda nerwów normalnie.

(2013-01-20, 11:30)Dredziata napisał(a): A właśnie jakiś nadmiar na ginekologia-endokrynologa ktoś ma? Bez znaczenia gdzie i czy na fundusz czy prywatnie. Ma być dobry/dobra.

Wiem od wielu osób, że bardzo dobym endo jet Dr Gross-Tyrkin, przyjmuje niedaleko Hotelu Heweliusza, moja Szwagierka się tam leczy od lat, jednak ma to swoje odzwierciedlenie w cenie.

Cytat: W Pruszczu Gd. w Swissmedzie przyj,uje endokrynolog.
Tak, przyjmuje, nawet dwóch endo, ale obaj prywatnie, koszt wizyty 120 zł.

Odpowiedz }
Plusy od

Krystosiak 100 zł ?????? I moze znowu wizyta bedzie trwać 3 minuty?
ŻENADAAAA

Odpowiedz }
Plusy od

Taaaaa, też mnie to zdziwiło, bo żeby jeszcze cena odzwierciedlała fachowość...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.