Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Endokrynolog

Matkojedyna, myślałam, że tylko mnie tak "obsłużyła". Weszłam do niej do gabinetu, nie zdążyłam zdjąć czapki, a ona już miała wypisaną receptę na lek, który mogę samodzielnie kupić w pierwszej lepszej aptece i do widzenia mi mówi Huh W dodatku na ładne oczy mi uwierzyła jakie mam wyniki, nie była nawet zainteresowana, aby je obejrzeć. To był mój pierwszy i ostatni raz u tej pani. Dodgy
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Macie moze juz kogos wybranego poza miastem na kase oczywiscie? Mi polecano kogos w Malborku albo Starogardzie... Tylko pytanie kogo ??

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-25, 12:54)szalony patison napisał(a): Matkojedyna, myślałam, że tylko mnie tak "obsłużyła". Weszłam do niej do gabinetu, nie zdążyłam zdjąć czapki, a ona już miała wypisaną receptę na lek, który mogę samodzielnie kupić w pierwszej lepszej aptece i do widzenia mi mówi Huh W dodatku na ładne oczy mi uwierzyła jakie mam wyniki, nie była nawet zainteresowana, aby je obejrzeć. To był mój pierwszy i ostatni raz u tej pani. Dodgy

hehe, nie jesteś jedyna, jak widać. A do kogo teraz chodzisz?

Cytat:Macie moze juz kogos wybranego poza miastem na kase oczywiscie? Mi polecano kogos w Malborku albo Starogardzie... Tylko pytanie kogo ??

W Starogardzie nie mają terminów, każą w maju dzwonić. O Malborku nic nie wiem, muszę poszperać w necie i zadzwonić, co i jak.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie prościej na Katarzynki?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ale o co chodzi z tą Katarzynką:-)? Gdzie to?

Odpowiedz }
Plusy od

W Gdańsku koło kościoła św Katarzyny (prawie bis a vis centrum handlowego Młyn)

Odpowiedz }
Plusy od

Acha, kojarzę:-), heh. Tam jest por endo na NFZ? Poszukam namiarów i zadzwonię, Starogard czy Gdańsk, prawie taka sama odległość, byleby terminy mieli w miarę szybkie:-). Dzięki:-).

Odpowiedz }
Plusy od

Jeździłam na Katarzynki ładnych parę lat temu. Słyszę jednak, że dostać się tam nie jest łatwo.

Odpowiedz }
Plusy od

Na ul. Katarzynki w Gdańsku jest Wojewódzka Przychodnia Endokrynologiczna
http://przychodnia-endokrynologiczna.mylekarze.pl/
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

[quote='MagdziA' pid='138075' dateline='1359150079']
hehe, nie jesteś jedyna, jak widać. A do kogo teraz chodzisz?[quote]

Na szczęście (jeszcze) nie muszę regularnie odwiedzać endo, ale byłam kilka razy u dr Lewczuk w gdańskiej Invikcie, oczywiście za pieniądze Rolleyes
Na nfz do niej trzeba czekać 2 lata!! Przyjmuje w poradni przy GUM na ul. Dębinki.
Masakra z tymi wizytami u specjalistów. Właśnie dziś się zarejestrowałam do laryngologa na 18 kwietnia!! Big Grin łapy opadają. Boję się poważniej zachorować, bo nie mam "środków" żeby załatwić sobie szybką diagnozę i leczenie. Okaże się, że dla większości pacjentów ostatecznie najlepszy będzie dr Piasecki Sad
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

No i sobie wykrakałam Sad skierowanie mam, czas zacząć dzwonić.
Któraś z Was coś już wie w tym temacie? Na Katarzynki warto próbować?
Boszzzz, jak se pomyśle, o tych kolejkach.... bieganie, badania, zapisy.... to już lepiej wykupić se działeczkę 2x1,5m i jakąś dębową sukienkę Sad Angel
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

W Białym Domku jest endokrynolog na NFZ Borkowska. Zapisy na drugą połówkę roku będą pod koniec marca.

Odpowiedz }
Plusy od

Jakiś czas temu dzwoniłam do NFZ zapytać, z kim mają podpisaną umowę w Tczewie i gdzie mam się leczyć i dowiedziałam się, że do czerwca tego roku z Polimedem i Białym Domkiem. No więc dzwonię do Białego Domku ponownie i kobieta w recepcji puszcza mi bajeczkę o tym, że umowy już nie mają z NFZ. Powiedziałam jej, czego się dowiedziałam w NFZ i przyznała, że jednak mają umowę podpisaną z NFZ i Dr Borkowska przyjmuje a Dr Krystosiak rzekomo się zwolniła i przyjmuje tylko prywatnie a do Dr Borkowskiej zapisy w marcu na drugą połowę roku. Do Polimedu nawet nie dzwoniłam już. Natomiast próbowałam skontaktować się z Poradnią na Katarzynki i nie ma jej już tam, nr tel wzięłam z internetu - na wszystkich stronach był ten sam i nie ma takiego nr-u, zadzwoniłam jeszcze na informację 118913 i na Katarzynki nie ma żadnej poradni edno także generalnie stoję w miejscu i kombinuję, co dalej począć.

Odpowiedz }
Plusy od

No to mnie pocieszyłaś.... Sad słyszałam, ze endokrynolodzy z Katarzynki przenieśli się na Zaspę. Będę próbować do Invicty w Gda, zapytam czy tam przyjmują na NFZ. Masakra.
A dr Borkowska przyjmuje gdzieś prywatnie? Jak sobie pomyślę, ile te prywatne wizyty i badania kosztują.... Angry
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Starogard Gdański. Jeszcze niedawno była tam dr Tkaczyk-Barańska i myślę, że ciągle jest. Polecam.
W Malborku był dr Michalski. Trzeba by zadzwonić, czy ciągle przyjmuje.
Niestety zmienia się to, jak w kalejdoskopie.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.