Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Endokrynolog

Też dzwonię co jakiś czas do Starogardu Gda i mówią, że póki co nie mają nowych terminów od lekarza więc mam dzwonić i się dowiadywać:-(. Na Malbork szukałam namiarów w necie jakiś czas temu i sił mi zabrakło więc poszłam spać i teraz jakoś nie mogę się za to zabrać, jest tyle nieaktualnych wiadomości w necie, adresy, nr telefonów, lekarze, że czasami czasu szkoda... No ale inną drogą się nic samo nie znajdzie więc nastąpi niedługo taki dzień, że poszperam co tam się w tym Malborku dzieje i dam znać, rzecz jasna:-).

Odpowiedz }
Plusy od

http://www.nfz-gdansk.pl/placowki-realiz...-r,82.html

Pewnie już to przeglądałaś. Wykaz wszystkich aktualnych placówek. Lekarze specjaliści i od strony 51 poradnie endo.
Marna pomoc, ale może akurat coś się znajdzie...

Odpowiedz }
Plusy od

Najnowsze wieści: w białym domku do dr Borkowskiej będą rejestrować 18 marca, na drugą połowę roku, a 20 marca będą rejestrować do dr Gross (nie wiem mczy to pan czy pani dr?) i tu są blizsze terminy. Masakra Huh nie ma w tym mieście innych endo oprócz Borkowskiej? Może spróbować do tego drugiego lekarza? Po wczorajszym traumatycznym doświadczeniu z rejestracją, 18 marca pójdę pod przychodnię już o 5 rano !! Angry
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Jeżeli będzie to pani dr Gross-Tyrkin to bardzo dobrze...

Odpowiedz }
Plusy od

Problem jest w tym, że w naszych rejonach jest aż trzech endokrynologów Gross, a konkretnie :

Krystyna Mizan-Gross (sądząc po opiniach w necie bardzo dobra lekarka)
Ewa Gross-Tyrkin (Taka sobie)
Maciej Gross (najgorszy z tych trzech) - nie polecam.

Oczywiście sugeruje się tylko opiniami ludzi w necie, ale oni zazwyczaj maja racje dlatego wie ktoś może który z nich będzie przyjmował w białym domku ?

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-03-17, 13:41)dyskopat napisał(a): Problem jest w tym, że w naszych rejonach jest aż trzech endokrynologów Gross, a konkretnie :

Oczywiście sugeruje się tylko opiniami ludzi w necie, ale oni zazwyczaj maja racje dlatego wie ktoś może który z nich będzie przyjmował w białym domku ?

Z ostatniej chwili: dr Gross to mężczyzna. Dziś do rejestracji do dr Borkowskiej było jakieś tryliard pacjentów Rolleyes
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-03-12, 10:51)szalony patison napisał(a): Najnowsze wieści: w białym domku do dr Borkowskiej będą rejestrować 18 marca, na drugą połowę roku, a 20 marca będą rejestrować do dr Gross (nie wiem mczy to pan czy pani dr?) i tu są blizsze terminy. Masakra Huh nie ma w tym mieście innych endo oprócz Borkowskiej? Może spróbować do tego drugiego lekarza? Po wczorajszym traumatycznym doświadczeniu z rejestracją, 18 marca pójdę pod przychodnię już o 5 rano !! Angry

I jak Patisonku? Szturm na endo się powiódł?

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-03-21, 13:52)karo napisał(a): I jak Patisonku? Szturm na endo się powiódł?

Powiódł się Big Grin wizyta na 5 września Rolleyes do dr Borkowskiej. No cóż, no cóż... jak się nie ma co się lubi itd., itp., czyli jak tak dalej pójdzie, to jest szansa widzieć swojego endo 1x do roku. Pięknie. Natomiast ponoć nie można się zarejestrować w Tczewie na badanie MRI gdyż NFZ nie podpisał umowy z Tczewem. W Starogardzie są terminy na październik, a w MalborGu Wink na wrzesień. Nie ogarniam, nie ogarniam Sad
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Będę trzymać kciuki cobyś dociągnęła ( Big Grin ) do września Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Taaaa, 20 marca dzwoniłam od 8 rano do 12 chyba z 200 razy i cały czas zajęte było, a jak trafiłam na wolną linię - dwa razy aż:-(to nik nie odbierał, dodzwoniłam się przed 13, by się dowiedzieć, że rejestracja do Dr Grossa na kwiecień i maj była do godz 12. Szalone czasy, nie ma co. Po świętach udało mi się zarejestrować na 26 czerwca.

Też myślałam i miałam nadzieję, iż to jest Dr Gross-Trykin, ale to jesdnak mężczyzna jest, chyba tak źle nie będzie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-03-17, 13:41)dyskopat napisał(a): Problem jest w tym, że w naszych rejonach jest aż trzech endokrynologów Gross, a konkretnie :

Ten 3 Maciej Gross to powinien zaniechać przyjmowania pacjentów. Wizyty nie trwają nawet minuty. Tylko zapisuje piguły. A na zapytanie mojej żony, że boli ją w gardle po tych tabletkach to stwierdził, że to na tle nerwowym. Po prostu ręce opadają.
Słyszałem, że dużo ludzi chwali endokrynologa ze Starogardu i Elbląga. Wiecie może o kogo chodzi? Jakiś namiar?

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-08-03, 22:25)miotk napisał(a):

Ten 3 Maciej Gross to powinien zaniechać przyjmowania pacjentów. Wizyty nie trwają nawet minuty. Tylko zapisuje piguły. A na zapytanie mojej żony, że boli ją w gardle po tych tabletkach to stwierdził, że to na tle nerwowym. Po prostu ręce opadają.
Słyszałem, że dużo ludzi chwali endokrynologa ze Starogardu i Elbląga. Wiecie może o kogo chodzi? Jakiś namiar?
 Leczenie tarczycy w tym kraju to jakaś porażka. Tylko tabletki przepisują a przecież można leczyć też zmiana diety.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.