Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koty, psy i inne futrzaki.

Tylko jedno słowo: Świetne ujęcia!  (To już dwa słowa).
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-01-21, 13:38)krzych napisał(a): Tylko jedno słowo: Świetne ujęcia!  (To już dwa słowa).

Dzięki Krzych. Szkoda, że poszły dalej (a może i lepiej), ale może wrócą na dawne wojskowe...

Odpowiedz }
Plusy od

Znowu łosie brykają po terenie byłej jednostki, podobno przy amfibii nawet były Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

bufa genialne zdjęcia! Gratuluję! Długo czatowałeś?

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-01-26, 17:40)maaat napisał(a): bufa genialne zdjęcia! Gratuluję! Długo czatowałeś?

Dzięki. W obydwu przypadkach miałem informację, że się pojawiły, wiec aparat w rękę i "do przodu pieszo" (w pierwszym przypadku) a w drugim z drugiej strony autkiem pod ogrodzenie od strony "jedynki". Dzieciaki ze szkoły sporo widzą więc dały mi znać Shy

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-01-26, 19:28)bufa2905 napisał(a):
(2016-01-26, 17:40)maaat napisał(a): bufa genialne zdjęcia! Gratuluję! Długo czatowałeś?

Dzięki. W obydwu przypadkach miałem informację, że się pojawiły, wiec aparat w rękę i "do przodu pieszo" (w pierwszym przypadku) a w drugim z drugiej strony autkiem pod ogrodzenie od strony "jedynki". Dzieciaki ze szkoły sporo widzą więc dały mi znać Shy
Jeszcze jedno. Dwa tygodnie temu zanim zrobiłem zdjęcia to widziano łosie (2 samce z porożem) po drugiej stronie jedynki, więc kręci się w okolicy więcej niż 2, a razem cztery (+dwa samce). Leśnicy z okolic Bukowca pewnie mają wiedzę na ten temat bo łosie powodują tam trochę szkód.

Odpowiedz }
Plusy od

Niesamowite! Nie przypuszczałam, że zapuszczają się tak blisko zabudowań i że jest ich tak wiele!

Odpowiedz }
Plusy od

Łosie? I pewnie ktoś starał sie z nich ściągnąć za te kłopoty. Nie no żartuję, to świetne zwierzęta i fajny widok. Lepiej łoś niż niedźwiedź. Zjęcia świetne i przypomniało mi się, że gdzies widziałem filmik z sarenką, która nie bała się strzelania od grupy ludzi, która się bawiła. Co więcej normalnie podchodziła do ludzi.

Odpowiedz }
Plusy od

Sarenka z filmu ewidentnie głucha, bo w ogóle się nie wzdrygała

Odpowiedz }
Plusy od

Z rubinara 1000mm. Powoli zaczynają drzeć mordy po lesie Big Grin
[Obrazek: 2016_09_15.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Fajne zdjęcie, bardzo mi się podoba

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Świetne, ta na pierwszym fajnie futro zmienia na zimowe. Niesamowicie ruch uchwyciłeś

Odpowiedz }
Plusy od

To się cieszę, że się podoba.
Teraz było spokojnie bo tydzień temu to jak na linii frontu Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki drugiemu zdjęciu zrozumiałem znk drogowy "Uwaga nisko latające jelenie".
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.