Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pioruny, tęcze i inne zjawiska

[Obrazek: tecza.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Pod taki temat się podczepiłam, chyba pasujący. Podczas wakacji udało mi się zaobserwować niesamowite chmury. Jak kłęby dymu. Kolega geo na pewno wie co to za cudo Wink

Załączone pliki Miniatury

Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Aga dobre foto...

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-08-17, 22:36)aga_piet napisał(a): Pod taki temat się podczepiłam, chyba pasujący. Podczas wakacji udało mi się zaobserwować niesamowite chmury. Jak kłęby dymu. Kolega geo na pewno wie co to za cudo Wink

Mammatusy?

Takich chmur nie ma.Tongue
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak najbardziej mamma lub mammatus
a tu moje z 29.08.2011
[Obrazek: 2011_08_27_mamma.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

To wyglada jak kości, zęby itp :-)

Odpowiedz }
Plusy od

Mamma to nie kość. Tongue
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki za info. Pooglądałam trochę zdjęć. Fascynujące zjawisko.
http://hotnews.pl/artnauka-397.html
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Podczas dzisiejszego pleneru towarzyszyła nam dziwna lama na niebie. Widoczna gołym okiem o kolorach tęczy:

[Obrazek: _MG_8167-Resizer-1500Q100.jpg]

[Obrazek: _MG_8250-Resizer-1500Q100.jpg]

Czy ktoś wie co to? Bo przyznam pierwszy raz cóś takiego widziałem...

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-05-01, 21:31)geo napisał(a): http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82o%C5%84ce_poboczne

...no i wszystko jasne. DziękujęSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Nie ma za co, to dość częste zjawisko jak chmury cirrus wiszą na niebie.

Odpowiedz }
Plusy od

Cirrus na niebie, pogoda się...

...zepsuje.

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedyś widziałem to zjawisko tak intensywne, że wyglądało jakby po prawej i lewej stronie Słońca rozbłysły dwa następne, tylko mniejsze i słabiej świecące. Oczywiście aparatu pod ręką nie miałem...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.