Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozpad PiS?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,N...prasa.html

1. Z.Urban szykuj dla mnie już tą skrzynkę piwa.
2. Ciekawe kiedy teraz nastąpią różne roszady i PO też zmieni nazwę hmm.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Hold Your horses, jak to mawiają Anglicy. Teraz wszyscy kalkulują, czy wyjść z PiS i utonąć, jak Marek Jurek, czy zostać i dalej grzać ciepłe posadki. PiS się zradykalizował i wybory samorządowe pokażą, jaki jest tego skutek. Liberalna część PiSowców przejdzie do PO, które i tak jest partią prawicową, natomiast najbardziej liberalną partią staje się... SLD, patrząc na ich stosunek do wielu spraw. Już dawno przestali być komuchami czy czerwonymi, czego wielu zdaje się nie dostrzegać...

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-11-11, 23:03)marti napisał(a): najbardziej liberalną partią staje się... SLD, patrząc na ich stosunek do wielu spraw. Już dawno przestali być komuchami czy czerwonymi, czego wielu zdaje się nie dostrzegać...

LOL Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-11-11, 23:03)marti napisał(a): Liberalna część PiSowców przejdzie do PO, które i tak jest partią prawicową,

Możesz podać jakieś przykłady prawicowości PO? Ja niestety za żadną cholerę nie mogę się doszukać niczego prawicowego w działaniach PO, może po prostu mało spostrzegawczy jestem? Wink

Cytat:natomiast najbardziej liberalną partią staje się... SLD, patrząc na ich stosunek do wielu spraw. Już dawno przestali być komuchami czy czerwonymi, czego wielu zdaje się nie dostrzegać...

Taaak... szkoda tylko, że SLD jest liberalne jedynie od dupy strony Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

No właściwie z PISU odeszli już wszystkie czołowe osobistości. Myślę, że to koniec, jeszcze ten rok jechali na katastrofie smoleńskiej, ale ileż można?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-18, 12:31)Gronostaj napisał(a): No właściwie z PISU odeszli już wszystkie czołowe osobistości. Myślę, że to koniec, jeszcze ten rok jechali na katastrofie smoleńskiej, ale ileż można?

Taak, odeszli już wszystkie czołowe osobistości Big Grin

Najbardziej czołowa osobistość nie odeszli i nie odejdzie.
Co nam po rozpadzie PiS, skoro Polską "rządzi" platforma?

Cytując tytuł pewnej piosenki: "Naprawdę nie dzieje się nic" Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.