Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TABLICA OGŁOSZEŃ

(2011-02-01, 23:14)kazik napisał(a):
(2011-02-01, 23:09)wadek napisał(a): czyli mogę już u siebie wykasować ?

Si. No kurde pieknie to zrobiłeś. Dzieki jeszcze raz.

klient nasz pan -100 zł się należy Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-16, 16:46)wadek napisał(a): Rav przypomniałem sobie o tych likach z teksturami może ktoś jeszcze potrzebuje to proszę

http://www.flickr.com/photos/dommend/311...64994@N20/
http://www.flickr.com/groups/quality_textures/pool/
a ja szukam filtrów lub wtyczek do ps o nazwie
NIK SOFTWARE
może ktoś ma lub wie jak je wyszukać w necie ale wiecie za darmochę Smile

Może na tej stronie czegoś się dowiesz?
"NIK SOFTWARE ZA FREE"

http://www.cherub.pl/index.php

Odpowiedz }
Plusy od

Mam do sprzedania:

konwerter RAYNOX DCR-250
Zestaw pierścieni pośrednich makro do Nikona
Obiektyw m42 - pentacon 4/200

chętni są ?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-09, 18:08)wadek napisał(a): Mam do sprzedania:

konwerter RAYNOX DCR-250

chętni są ?

Moglibyśmy pogadać na temat konwertera, ale nie wiem czy z lustrzanką zda egzamin, więc musiłbym strzelić jakąś fotkę z tym ustrojstwem zanim zdecyduję. Wiem że dobrze się spisuje z kompaktami i to cała moja wiedza na ten temat.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-09, 18:27)Remoo napisał(a):
(2011-02-09, 18:08)wadek napisał(a): Mam do sprzedania:

konwerter RAYNOX DCR-250

chętni są ?

Moglibyśmy pogadać na temat konwertera, ale nie wiem czy z lustrzanką zda egzamin, więc musiłbym strzelić jakąś fotkę z tym ustrojstwem zanim zdecyduję. Wiem że dobrze się spisuje z kompaktami i to cała moja wiedza na ten temat.

to fot raynox + kit
[Obrazek: 3e0c89f6001ae8ae49d8fb6c]

przypinałem również do obiektywów M42
jak co to możesz go sobie przetestować bo mi się już znudził

Odpowiedz }
Plusy od

Właśnie wyczytałem i dzielę się wiedzą:
"W piątek, 18 lutego, o godzinie 17.30 w Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły w Tczewie (sala na parterze) odbędzie się promocja książki prof. Andrzeja Gąsiorowskiego i Krzysztofa Steyera pt."Tajna Organizacja Wojskowa Gryf Pomorski"".
Każdy z nas fotografów ociera się o historię, może więc koleżeństwo zainteresuje się Gryfem Pomorskim. Ja będę.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer; Gdynia (1-2 III)
"Ze względu na zainteresowanie Księży Proboszczów, jak również osób świeckich zajmujących się fotografowaniem i filmowaniem, Archidiecezjalna Komisja Liturgiczna organizuje po raz kolejny specjalny kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer. Osoby chętne do fotografowania i filmowania w kościołach na terenie Archidiecezji Gdańskiej proszone są o przybycie do kościoła p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Świętojańskiej w Gdyni w dniach 1 i 2 marca br. na godz. 19.30.
Proszę równocześnie przynieść ze sobą dwa zdjęcia formatu paszportowego. Ks. Edmund Skalski przewodniczący Archidiecezjalnej Komisji Liturgicznej"

Dla kogoś focącego na ślubniakach jak znalazł. Podobno kosztuje 100 zł ale to nie potwierdzone.

Odpowiedz }
Plusy od

Na stronie CED wyczytałem o kursie grafiki komputerowej. Dzwoniłem, szczegóły będę znał w przyszłym tygodniu. W ofercie jest 30 godzin, cena - nie wiem czy aktualna, więc podam w przyszłym tygodniu. Chętni???

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-17, 22:18)krzych napisał(a): Na stronie CED wyczytałem o kursie grafiki komputerowej. Dzwoniłem, szczegóły będę znał w przyszłym tygodniu. W ofercie jest 30 godzin, cena - nie wiem czy aktualna, więc podam w przyszłym tygodniu. Chętni???
Więcej szczegółów terminy, godziny (popołudniowe?), zakres - być może wykażę zainteresowanie...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-18, 20:42)sajgon napisał(a):
(2011-02-17, 22:18)krzych napisał(a): Na stronie CED wyczytałem o kursie grafiki komputerowej. Dzwoniłem, szczegóły będę znał w przyszłym tygodniu. W ofercie jest 30 godzin, cena - nie wiem czy aktualna, więc podam w przyszłym tygodniu. Chętni???
Więcej szczegółów terminy, godziny (popołudniowe?), zakres - być może wykażę zainteresowanie...

Tak, jak pisałem, szczegóły w przyszłym tygodniu.

Odpowiedz }
Plusy od

Wczoraj byłem w Muzeum Wisły na promocji książki o Gryfie Pomorskim. Cała sala zawieszona fotografiami Tczewa. Czyje to dzieła?

Odpowiedz }
Plusy od

z tego co sie orientuje to chyba prace Iwo Dylkiewicza

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-18, 21:48)krzych napisał(a):
(2011-02-18, 20:42)sajgon napisał(a):

Tak, jak pisałem, szczegóły w przyszłym tygodniu.

Grafika nijak ma się do obróbki zdjęć. Byłem kiedyś na czymś takim i szczerze mówiąc byłem zdegustowany poziomem zupełnie nieadekwatnym do ceny. Mnóstwo efektów specjalnych których ogarnięcie kończy się bólem głowy i znudzony wykładowca, który sprawiał wrażenie jakby prowadził zajęcia za karę skutecznie zniechęcili mnie do tego typu kursów. Zresztą grafika mnie raczej nie interesuje - ot tak od czasu do czasu komuś znajomemu stronę internetową pyknę, ale nic wielkiego i bez "wodotrysków".
Masz jakiś program tego czegoś?

Odpowiedz }
Plusy od

poszukuję grudniowy numer miesięcznika Digital foto video

ktoś może pomóc ?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.