Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TABLICA OGŁOSZEŃ

(2011-02-24, 19:47)wadek napisał(a): poszukuję grudniowy numer miesięcznika Digital foto video

ktoś może pomóc ?

Ja mam

Odpowiedz }
Plusy od

Wadek... [Obrazek: rotfl.gif]
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Wadek. Jeżeli wygrałeś konkurs i potrzebujesz kupon konkursowy to się jakoś dogadamy Smile

Odpowiedz }
Plusy od

czy ma ktoś wrześniowy (9/2011) DIGITAL FOTO VIDEO

Odpowiedz }
Plusy od

i ja posiadam

Odpowiedz }
Plusy od

... co znowu wygrałeś Rolleyes
Byś się pochwalił... zaraz... zaraz... TU? Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-07, 23:04)sajgon napisał(a): ... co znowu wygrałeś Rolleyes
Byś się pochwalił... zaraz... zaraz... TU? Tongue

a nie trafiłaś to już było dawnoBig Grin,a teraz może być w kategorii portret w plenerze ,wybrano moją fotkę do finałowej dziesiątki i tu moje wielkie zaskoczenie bo konkurencja była z bardzo wysokiej półki ale jeszcze trzeba poczekać Big GrinBig GrinBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

... a to będziemy trzymać kciuki, miszczu Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ktoś byłby skłonny poratować mnie w kwestii lampy?

Potrzebuję wypożyczyć lampę na sanki lub studyjną na sobotę 15-go października. Wyzwalanie lampy - fotocela.
Planuję kilka zdjęć z dodatkowym doświetleniem - około 20-30 strzałów, więc zużycie palnika będzie niewielkie.

Gdyby ktoś mógł mnie poratować, zyska moją dozgonną wdzięczność. Oczywiście jeśli oprócz wdzięczności w grę wchodzi inna forma rekompensaty za używanie sprzętu to będziemy się dogadywać.

Odpowiedz }
Plusy od

Czas pożegnać się ze swoim aparatem i tak oto mam do sprzedania Canona 40D - body.
W zestawie jest wszystko to, czym obdarowywał producent podczas zakupu w sklepie + łącznie 4 baterie i jedna karta CF (nie za szybkie, ale 4GB). Co do baterii - 1 oryginał w świetnej kondycji, 1 zamiennik Hahnel - kupiony tej wiosny - również w świetnej kondycji, 1 oryginał - ledwie żyje, 1 no name - również nie bardzo.

Stan wizualny aparatu jest bardzo dobry - jest kilka drobnych otarć, na ekranie naklejone szkło ochronne - jaki przebieg migawki - nie wiem. Wszystko działa bez zarzutu. Jeśli ktoś byłby zainteresowany - proszę o PW, możemy się spotkać, przywiozę i pokażę aparat - na pewno się dogadamy Smile.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-11, 09:41)Remoo napisał(a): Czy ktoś byłby skłonny poratować mnie w kwestii lampy?

Potrzebuję wypożyczyć lampę na sanki lub studyjną na sobotę 15-go października. Wyzwalanie lampy - fotocela.
Planuję kilka zdjęć z dodatkowym doświetleniem - około 20-30 strzałów, więc zużycie palnika będzie niewielkie.
PW

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-11, 17:59)Yrek napisał(a):
(2011-10-11, 09:41)Remoo napisał(a): Czy ktoś byłby skłonny poratować mnie w kwestii lampy?

PW

pw

Odpowiedz }
Plusy od

Potrzebuję wypożyczyć lampę na sanki lub studyjną na sobotę 15-go października. ...

Dziękuję wszystkim, którzy wyrazili chęć pomocy. W razie Waszej potrzeby, a moich możliwości, postaram się zrewanżować. Gdybyście czegoś potrzebowali walcie jak w dym Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

ja mogę użyczyć Tobie nadajnik radiowy i 2 odbiorniki, możesz wtedy podpiąć dowoloną lampe reporterską.
jakby co PW
FOTOGRAFIA TAK, ONANIZM SPRZĘTOWY NIE
http://pasjonacifoto.tczew.pl

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-12, 15:16)rafalek_tcz napisał(a): ja mogę użyczyć Tobie nadajnik radiowy i 2 odbiorniki, możesz wtedy podpiąć dowoloną lampe reporterską.
jakby co PW

Chętnie. Zgadamy się na PW

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.