Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rafgrzen - Fotogaleria

Zależy mi na Waszej opinii. Proszę również ocenić kolory, ponieważ obrabiam jena laptopie, a on nie ma kalibracji kolorów i po wywołaniu wyglądały inaczej.

1.
[Obrazek: 05ceb5b91f91aaa3.jpg]

2.
[Obrazek: b5a5ea9487d88542.jpg]

3.
[Obrazek: 692c241ca8e514b4.jpg]

4.
[Obrazek: b93a44a4bd20b0db.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

O, Szczeliniec? Byłam w te wakacje Smile
A kolorki - różnie, na pierwszym jakby przejaskrawione, na drugim zaś mdłe.
Ogólnie - fajnie.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

1-kiepska góra(za niebiesko i przepalona)
2-jeszcze ujdzie
3-syf na środku kadru i kolory wyblakłe
4-poruszone(nieostre)
Tak na szybko

Odpowiedz }
Plusy od

przepraszam, na pierwszym przejaskrawione? Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Baku, czepiasz się

Odpowiedz }
Plusy od

A nie? To niebieskie u góry jest naturalne?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

1. Góra dość słabo wyszła. Niebieskie góry wg mnie źle wyglądają. Zieleń trochę przesaturowana. Pomimo tego zdjęcie przypadło mi do gustu.
2. Może być.
3. O syfku na matrycy już wspomniano. Można by bardziej wyeksponować światło podające miejscami na góry. Trochę brakuje temu zdjęciu kontrastu i życia.
4. Poruszona.

Odpowiedz }
Plusy od

Myślę że poruszenie jest świadome - próba panoramowania. Może nie do końca udana ale dziewczyna i przód qnia są w miarę wyraźne.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-19, 13:11)aga_piet napisał(a): A nie? To niebieskie u góry jest naturalne?

A powinno być? Takie landszaftowate nie ma uroku?Wink

Odpowiedz }
Plusy od

oczywiście że to niebieskie u góry jest naturalne, optyki nie oszukasz aż tak bardzo, szczególnie jeżeli mówimy o górach... więc te "niebieskie góry" są bardzo ale to bardzo naturalne
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Kaul, nie chodzi mi o to, że góry są niebieskie. Od początku mówię o przesyceniu - i niebieski i zieleń są przejaskrawione. Rafał pytał o kolory i odpowiedziałam.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

imho nie są przejaskrawione, a są dobre, nie jest mdłe tak jak zdjęcie 3 Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Ano, wszystko kwestia gustu Smile 3. jest bardziej naturalna, ciężkie chmury dominują więc mdłość na szczytach nie zaskakuje.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

no dobrzy policjanci powiedzieli swoje i z nimi się zgadzam a teraz ja gram rolę złego policjanta i powiem że w skali od 1 do 5 oceniem te foty na 2
ale pamiętaj trenig czyni mistrza Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

A mnie trzecie się podoba (a plamkę usunąć).

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.