Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rafgrzen - Fotogaleria

1 byłoby sympatyczne ale chyba nieco ostrość zgubiłeś (bruk) - chyba że to było celowe działanie.
12 najbardziej przypadło mi do gustu.
9 też według mnie ciekawe - zupełnie inne niż moje "grzeczne" ujęcia. Kompletny chaos prostych i krzywych linii. Brawo Rafał, że nie boisz się robić takich zdjęć. Masz za to plusik ode mnie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Między jedną zimą, a drugą...kiedy pojawił się przedsmak wiosny wyskoczyłem za miasto. Oto rezultat:

13
[Obrazek: 93a3c047dd1eb5e3.jpg]

14
[Obrazek: a1bdcf9d60d84ad4.jpg]

15
[Obrazek: 03c5dc5cbfb327c6.jpg]

16
[Obrazek: 998c7e71158d0338.jpg]

17
[Obrazek: 18838353be47514c.jpg]

18
[Obrazek: a2b0abaec01826e9.jpg]

19
[Obrazek: 240be143d8aa8d59.jpg]

20
[Obrazek: 541eb37790383796.jpg]

21
[Obrazek: d9dda63d69d42d98.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Najfajniejsze ostatnie - lubię takie proste kadry. Ciut bym jeszcze pojechała kontrastem aby jeszcze bardziej odrealnić.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-22, 21:49)aga_piet napisał(a): Najfajniejsze ostatnie - lubię takie proste kadry. Ciut bym jeszcze pojechała kontrastem aby jeszcze bardziej odrealnić.

Zdjęcie nr 20 to mój typ. Mam jednak swoją własną wizję tego obrazu. Gdyby tak nie było tam tych drzewek rosnących w rowie, gdyby tak uciąć niebo i zrobić to w kwadrat...
Szkoda że nie zawsze mamy to czego potrzebujemy Smile Plusik za spostrzeżenie tego arcyciekawego tematu.

Odpowiedz }
Plusy od

Wizja Remoo do mnie przemawia. Szkoda że wymaga ingerencji stempla. Eh... byłoby cudne z samą falą Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-22, 22:16)Remoo napisał(a):
(2011-02-22, 21:49)aga_piet napisał(a): Najfajniejsze ostatnie - lubię takie proste kadry. Ciut bym jeszcze pojechała kontrastem aby jeszcze bardziej odrealnić.

Zdjęcie nr 20 to mój typ. Mam jednak swoją własną wizję tego obrazu. Gdyby tak nie było tam tych drzewek rosnących w rowie, gdyby tak uciąć niebo i zrobić to w kwadrat...
Szkoda że nie zawsze mamy to czego potrzebujemy Smile Plusik za spostrzeżenie tego arcyciekawego tematu.

Mi drzewa w rowie nie przeszkadzają. Kwadrat - jak najbardziej tak, ale u góry odciąć linię horyzontu, na dole jakieś dwa centymetry.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

widoczek z serpentyną mi najbardziej pasiiiii

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję, za opinie. Również to miejsce mi się podoba i jak tylko będę miał czas, to się tam wybiorę. Niestety musiałem jechać po córkę do przedszkola i sam do końca z ujęć rzeczki nie jestem zadowolony.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-22, 22:33)aga_piet napisał(a): Wizja Remoo do mnie przemawia. Szkoda że wymaga ingerencji stempla. Eh... byłoby cudne z samą falą Smile

Nie miałem na myśli stempla, ale to, żeby tak w rzeczywistości to wyglądało. Dlatego napisałem, że nie zawsze dostajemy to, czego byśmy sobie życzyli. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Krzaki można wyciąć Big Grin A wyobraźcie sobie to zdjęcie na wiosnę...
A mi się podoba 19. Przyglądałam się jej dłuższą chwilę, żałując że pociąg nie jest bardziej kolorowy... Aż tu nagle wyskoczyły sarenki Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

mi się podoba zdjęcie nr 17 autobus z minionej epoki, pusta droga, dosyć zimny klimat tego zdjęcia...mówi o tym by nie przegapiać ....chwili,,Są autobusy na które nie wolno się spóźniać'' tak szybko wszystko się zmienia wokoło

Odpowiedz }
Plusy od

22
[Obrazek: 3046baf35e7df8c4.jpg]

23
[Obrazek: db3f2f947d093a61.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Cudna modelka Smile
Dla mnie ciut za ciasno kadrowane, zwłaszcza to dolne zdjęcie, gdzie broda niemal dotyka dolnej krawędzi kadru.
Jeśli chodzi o portret dziecka, zawsze wydaje mi się ciekawiej, jeśli jest robiony z poziomu modela, nie z góry.
Seria zachęcająca, zazdroszczę modelki, może kiedyś zrobimy jakąś wymianę? Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

rafgrzen pamiętaj o kolejności ja pierwszy sobie tą śliczną modelkę zaklepałem Dodgy

a co do fotek to troszku dołu brak

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-12, 11:49)aga_piet napisał(a): Cudna modelka Smile
Dla mnie ciut za ciasno kadrowane, zwłaszcza to dolne zdjęcie, gdzie broda niemal dotyka dolnej krawędzi kadru.
Jeśli chodzi o portret dziecka, zawsze wydaje mi się ciekawiej, jeśli jest robiony z poziomu modela, nie z góry.
Seria zachęcająca, zazdroszczę modelki, może kiedyś zrobimy jakąś wymianę? Wink

Handel ludźmi, a w szczególności dziećmi, jest karalny!! Angry
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.