Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rafgrzen - Fotogaleria

Zdjęcia trochę spóźnione, ale nie mogłem jakoś się do nich zabrać. Ostatnio chodzę spać "z kurami" i jakoś czasu brakowało aby wrzucić na forum. Jak pewnie wiadomo z innych postów, wspólny wypad za miasto z Martyną i Remioo, co widać na zdjęciu.

24.
[Obrazek: 09dcb73e9d60a05c.jpg]

25. na to czekaliśmy
[Obrazek: 74ea1b1caaec3246.jpg]

26. samotny kierowca
[Obrazek: 12767ea18a0214aagen.jpg]

27. a to już znany wszystkim widok
[Obrazek: faaeb07d03a0e925.jpg]

28.
[Obrazek: 899b84779d19c6c0.jpg]

29.
[Obrazek: 0b72db81b15db4e9gen.jpg]

30.
[Obrazek: afed5d55dcf4d2c9.jpg]

Pod koniec, to już słoneczko ładnie przygrzewało. Miło było wiośnie wyjść naprzeciw. Trzeba to koniecznie powtórzyć. Kto się pisze na sobotę rano?

Odpowiedz }
Plusy od

jak dla mnie to motoryzacyjne najlepsze no i pytanie na które nigdy sam nie potrafię odpowiedzieć :
czy to kadr wymusza te krzywe plecki, czy niedoskonałość statywu czy coś jeszcze tak na marginesie; apropo soboty jak junior się wykuruje to z chęcią

Odpowiedz }
Plusy od

No to ładnie pojechałeś...
Gratuluję.

Odpowiedz }
Plusy od

27 - rewelka; rafgrzen mógłbyś zdradzić podstawowe dane z exif-a tej fotki?Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Bardzo ryzykowne zagranie z tymi zdjęciami z wnętrza wieży Smile Powiem delikatnie, że gołębie potraktowały Cię łaskawie Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki
Cytat:mógłbyś zdradzić podstawowe dane z exif-a tej fotki?
f5.6, t1/125, iso100, ogniskowa 17mm

Cytat:Powiem delikatnie, że gołębie potraktowały Cię łaskawie
Prawda, oj było blisko, ale co tam, ciekawość silniejsza, a człowiek taką ma naturę, że wlezie wszędzie. Jak tam nasr.... widać poniżej
[Obrazek: cd0e0a89ef581fffgen.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Trochę może jestem spóźniona z opiniami, ale plusik daję za 13 i 18, ponieważ Tczew pokazany z innej perspektywy z wszystkimi walorami estetycznymi Wink, a most z takiej oddali wygląda jak koronkowa robota - super Smile
No i oczywiście nr 20, które wszystkich zachwyciło. Kiedyś przejeżdżałam obok tej serpentyny (bez aparatu) i miałam tam wrócić....teraz tylko błądzę, bo nie pamiętam gdzie to było Sad

Co do ostatnich fotek, to nr 29 przykuł moją uwagę, fajna perspektywa. Podobne fotki tworzy w HDR Adam Weber - Tczewianin (nazwisko mogłam pomylić, bo nie pamiętam). Kiedyś znalazłam Jego galerię, to szczęka mi opadła.
Pozdrawiam Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-17, 22:28)rafgrzen napisał(a): ... Trzeba to koniecznie powtórzyć. Kto się pisze na sobotę rano?

Ja bym chętnie. Niestety choróbsko mnie jakieś dopadło Sad
Poza tym pogoda chyba ma być do kitu.

Odpowiedz }
Plusy od

też bym się chętnie wybrała, ale u mnie to samo, choroba Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Sad A ja pracuję...
Kierownik pewnie nie był by zachwycony, gdybym mu powiedziała, że nie mogę przyjść bo idę w plener Tongue
Liczę na wolną sobotę za tydzień...

Odpowiedz }
Plusy od

Tak też i mi się wydaje. W tą sobotę plener nie byłby przyjemny, więc pewnie wybiorę się w przyszły. Miejsca w aucie są, więc zapraszam na poranny plener. Tak sobie myślę, że jak będzie pochmurno, to zamiast w sobotę rano, to byśmy się spotkali w niedzielę popołudniu i trochę świateł o zmroku popstrykali? Zadam to samo pytanie w wątku spotkania, więc tam będziemy się umawiać.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie będę gorszy i również wrzucę małe co nieco z Miłobądza. Wiem, że na zdjęciach są bliki, ale nie nie potrafię ich usunąć bez śladu, dlatego zostają.

31. widok ogólny
[Obrazek: 1fd545781c1b222cgen.jpg]

32.
[Obrazek: 4d9dd7d7b7e3dfa2gen.jpg]

33.
[Obrazek: 2f2784281b3ec645gen.jpg]

34. Trzech mnichów i coś jeszcze
[Obrazek: 4b272e585055a3b6gen.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

plus za trzech mnichów plus jeden i cos tam Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Spotkała się niezła gromadka pasjonatów, w śród nich również nowe twarze.Cieszy mnie to bardzo. Szkoda jednak, że zabrakło osób, które poznałem wcześniej, a których długo już nie widziałem. Aga jest usprawiedliwiona pracą, a co z resztą? Mam nadzieję, że się niedługo spotkamy Smile Oto plon z niedzielnego pleneru.
35.
[Obrazek: a2b04540c6cdb85c.jpg]

36.
[Obrazek: 2b6be0a00e6770a6.jpg]

37.
[Obrazek: 33ec8afedbc3a291.jpg]

38. niczym duchy
[Obrazek: 6bca8ef9abec66f5.jpg]

39. coś dla Agi, ale pewnie już takie ma
[Obrazek: 560ff6834caaa8ebgen.jpg]

40.
[Obrazek: 154918c1ac885130.jpg]

41. wyszło jak wyszło, pewnie ująłbyś to lepiej Remoo
[Obrazek: a8724bcd4ec54613gen.jpg]

Do zobaczenia na następnym spotkaniu

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.