Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rafgrzen - Fotogaleria

243. Ola
[Obrazek: 44994-20140508231705.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

cienie,postać i kompozycja na duży plus, nie czepiam się przebarwieniom na twarzy, tym czymś na dole poniżej linii włosów ( może to kolor ściany oświetlonej ) raz jeszcze jak dla mnie wystrój wnętrza jest uzupełnieniem modelki Smile
dopracowałeś ten kadr tmz Smile

Odpowiedz }
Plusy od

No i gitara, całość na duży plus. Udany portret.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja jednak trochę bym się czepiał. Bardzo jasne okno przyciąga wzrok, przez co staje się głównym tematem zdjęcia. Moim zdaniem powinno być tylko leciutko rozjaśnione. Może wieczór i światło sztuczne zza okna?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Po prostu poddasze i ciemno jak w du..e Wink Lampa nie zdała egzaminu bo były dwie belki które rzucały cień, a nie będę doświetlał z dołu

Odpowiedz }
Plusy od

Ja bym dziewczynę pokazał szerzej czyli więcej tyłu, może nawet nogi odpowiednio ujęte, a mniej tego okna.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-05-10, 10:04)rafgrzen napisał(a): Po prostu poddasze i ciemno jak w du..e Wink Lampa nie zdała egzaminu bo były dwie belki które rzucały cień, a nie będę doświetlał z dołu

A dałbyś radę używając lampy uzyskać taki naturalny efekt, jak teraz?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja nie

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-05-10, 10:04)rafgrzen napisał(a): Po prostu poddasze i ciemno jak w du..e Wink Lampa nie zdała egzaminu bo były dwie belki które rzucały cień, a nie będę doświetlał z dołu

Można by było odbić światło lampy od blendy na przykład, ale ogólnie uważam, że koledzy się czepiają Smile Mnie się podoba. To co mógłbym ewentualnie skrytykować to duuuuża ilość szumu, ale to zapewne wynika z niewielkiej ilości światła, więc koło się zamyka.

Odpowiedz }
Plusy od

Sam sie czepiasz. Szum jest w tym przypadku pasujący do zdjęcia.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

A lampa podobno błysnęła :>
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

244. Wiktoria
[Obrazek: 44994-20140520223245.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Mi się 243 podoba, tylko Rafale nie Ola a AGATA Wink

Za to 244 mi się nie widzi, za blisko jak dla mnie i przerysowane.

PS: To są już inne zdjęcia niż wtedy jak byliśmy w marcu?

Odpowiedz }
Plusy od

Kurcze, chyba się nigdy nie nauczę, AGATA Smile
Co do 244. to inna sesja i przyznaję się bez bicia, że też wolałbym kadr nieco niżej, ale z drugiej strony, najlepiej z kilku kadrów wypadło słoneczko, dlatego zdecydowałem się na umieszczenie tego kadru

Odpowiedz }
Plusy od

Ja odniosę się do dwóch ostatnich fotek które wrzuciłeś na FB. Tam nie chciałem komentować bo publika zbyt szeroka.
Moim zdaniem zbyt szeroki kąt na takie ujęcia portretowe z bliska. Zrobiłeś modelce krzywdę, bo na tamtych zdjęciach widzę tylko jej usta i nos (który na drugim kolorowym zdjęciu wygląda jakbyś ją ostro pobił przed sesją).
Sorki że tak ostro, ale tym razem się nie popisałeś Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.