Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz rodzinny

DziękujęSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Chciałabym wykonać badania okresowe u Rogowskich. Czy jest już to możliwe na Bajkowym? Od której pobieranie krwi?
[Obrazek: li-44125.png]

Odpowiedz }
Plusy od

na razie medycyna pracy tylko na 30 stycznia.na bajkowyn jeszcze nie ma...

Odpowiedz }
Plusy od

ja i maz od kilku lat mamy jednego lekarza rodzinnego, Dr Pokrzywa ( mezczyzna, zapomnialam imienia ). Dodgy w przychodni Rogowscy.
Z doswiadczenia- bez zastrzezen, rzeczowy, ludzkie podejscie do pacjenta.

Big Grin Gdy się urodziłam diabeł powiedział "o ku_wa konkurencja" Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Pewnie dr Maciej Pokrzywa.
My go też lubimy, choć lekarza mamy innego. Wink
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

to fajnie Tongue ja go zmienie dopiero jak nie bedzie pracowal w tej przychodni Big Grin
w tej samej przychodni raz chcialam leki a nie bylo dr. M.Pokrzywy poszlam do innej, i wyobraz sobie ze ta lekarka nie chciala mi wypisac lekow, ktore biore dlugi czas 2 x dziennie, w koncu wypisala, inaczej zlozylabym skarge. Kontunuacja leczenie, historie choroby miala przed nosem- ale nie wiem ktora taka madra. Nastepnym razem wspomnialam temu lekarzowi to mowil, ze nowa Confused . I od tamtej pory mam nauczke ze chodze tylko do Niego Smile aczykowliek przeszlam tez przez rece jego zony ( wtedy chyba narzeczona , o ile dobrze pamietam imie Aleksandra ? )-mlodziutka w 2010/11 - i tez bardzo fajna. W kwesii wyboru profesji do zadnego z nich nie mialam zastrzezen. Ale p. Ola chyba tam nie pracuje...

Big Grin Gdy się urodziłam diabeł powiedział "o ku_wa konkurencja" Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.