Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

Wskazane miejsce na stronie informacyjnej jest prawidłowe
https://www.facebook.com/events/1490014531212233/

Odpowiedz }
Plusy od

Jedziemy drogą 22 w stronę Chojnic, w miejscowości Frank skręcamy na Kaliska. w Kaliskach, za torami w prawo na Cieciorkę, następnie prosto, aż zobaczymy po prawej bar Dunajki. Tyle.

Odpowiedz }
Plusy od

Według opisu Edgara to jest tutaj http://tiny.pl/q8frk, tamta mapa pokazuje jednak coś innego.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-06-19, 00:26)aga_piet napisał(a): Hehe, albo na poligon gdzieś w okolicy Kłomina/Bornego Sulinowa Smile

Akurat tam trudno trafić nawet błądząc Smile

Odpowiedz }
Plusy od

PILNE!!!

Dzisiaj o godzinie 16:00 wyruszam na wieczorno-nocne fotografowanie Torunia. Jeśli jest ktoś chętny to proszę o info do godziny 13:00 najlepiej na telefon. Dwa miejsca w aucie czekają.
Może się to zmienić, bo zgłosiłem chęć zabrania pasażerów na "Bla Bla Car" i jeśli się ktoś zgłosi, to miejsc ubędzie. Kto pierwszy ten lepszy

Powrót do Tczewa późną nocą. Przypuszczam że coś około północy lub nawet trochę później.

Odpowiedz }
Plusy od

Już tylko dwa tygodnie zostały więc zapytuję!
Kto!?
[Obrazek: ob0a_source.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

JA...

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Do Las Vegas...

Odpowiedz }
Plusy od

Dokładnie.
Bilety już mam kupione. Jeszcze problem z wizą ale tak źle nie będzie chyba.

Odpowiedz }
Plusy od

Pewnie ja też. Tylko gdzie? Plaża? Skwer?

geo - jedziesz z migami czy sam?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja patologią regionalną jade a tak to sam jeszcze nie wiem gdzie.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja wstępnie się piszę. Coś więcej będę mógł powiedzieć na początku przyszłego tygodnia.

Odpowiedz }
Plusy od

Mnie nie będzie stety i niestety. Przy okazji w necie chodzi taki regulamin co do red bulla.
"Zabrania się wnoszenia i posiadania na Imprezie Masowej:

kamer i aparatów fotograficznych oraz innych tego typu urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz, z wyjątkiem przeznaczonych do ściśle prywatnego użytku, a także urządzeń służących do przesyłania obrazu, dźwięku, opisów wydarzeń poprzez Internet lub inne formy przekazu. Niedozwolone jest wnoszenie statywów, a zdjęcia muszą być robione dla celów prywatnych. Należy fotografować tak, by nie ograniczać pola widzenia nikomu na widowni ani nie przeszkadzać osobom stojącym w pobliżu. Ograniczenia te nie dotyczą osób posiadających akredytację prasową i innych dopuszczonych za pisemną zgodą Organizatora,

pojemników na płyny lub produkty spożywcze wykonanych z twardego materiału, w tym butelek plastikowych,
"
http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/...ost1040824

Odpowiedz }
Plusy od

To wolno, czy nie wolno? Jeśli będę robić zdjęcia tylko do użytku prywatnego to mogie? A smartfona mogę, jeśli powiem, że nie będę przesyłać zdjęć do sieci?
Wszystko tu się wyklucza.
Odpierdziela organizatorom imprez masowych z tymi zakazami wnoszenia lustrzanek. Często piszą o zakazie wnoszenia "sprzętu profesjonalnego" ale przecież łoś na bramce nie ma pojęcia, jakiej klasy jest moja lustrzanka. Wniosę wypasionego bezlusterkowca z dobrym obiektywem (bo wygląda jak stary analog), wniosę smartfona, który ma więcej piksli niż moje lustro. Na byle koncercie te zakazy wprowadzają, nawet u nas w amfiteatrze.
Chyba kupię tego smartfona Sad
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.