Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

(2011-01-25, 18:57)annuszka napisał(a): taa

a ten od razu o rozbieraniu... chciałbyś ;p

No ktoś musi się rozebrać. Męski akt - Wadek, kobiecy- ? Może wszystkie obecne kobietki zagrają w marynarza.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Rafał a pozycje w ognisku domowym to masz chyba bardzo mocną że nieobawiasz się najazdu takiej hordy Big Grin
co do modela modelki to zagramy w marynarza - pasuje Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Ten marynarz brzmi bardzo zachęcająco - to jakiś Wasz znajomy? Jak zbudowany? Ile ma lat?
Może i ja się skuszę na spotkanie... Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Kilka słów wyjaśnień:
Cytat:Rafał a pozycje w ognisku domowym to masz chyba bardzo mocną że nie obawiasz się najazdu takiej hordy Big Grin
1. Powiedzmy, że jest ona na tyle stabilna, że mogę sobie na to pozwolić.
2. Ilość ludziska mi nie przeszkadza, jeśli i Wam nie. Trzeba się nastawić, że będzie ciasno.
3. Jak już pisałem wcześniej, mam lampy błyskowe (3 z fotocelą, a 2 bez), 2 softboxy, 3 parasolki, więc jednocześnie może pstrykać jedna osoba. jeśli ktoś ma światło stałe, to może przytargać.
4. Tło mam białe, czarne i zielone. Jak ktoś ma inne to również może przynieść, do czego zamocować mam.
5. 3 lampy, a raczej lampki są małej mocy (raczej światło wypełniające, czy podświetlenie tła, itp.), zasilane na baterię.

TU PROŚBA O PRZYNIESIENIE BATERII (lub akumulatorków) PALUSZKÓW. Po sesji do zwrotu, oczywiście.

P.S. Bardzo lubię takie akcje i jestem za. Najazdu chordy się nie boje, bo mam w d..pie 3 naboje.Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-25, 23:16)aga_piet napisał(a): Ten marynarz brzmi bardzo zachęcająco - to jakiś Wasz znajomy? Jak zbudowany? Ile ma lat?

Modele będą ale @wadek chciałby Ciebie zobaczyć ; jak on to powiedział
"wadek - ... a Nasza Gwiazda będzię
ja - jaka gwiazda
wadek - no Gwiazdunia Agunia
ja - to zaproś
wadek - ja? niech sama poczyta i przyjdzie ..."
dalszej dyskusji nie wpiszę bo @wadek niecenzuralnie sie odzywał a ja nie wiem jak takie foniczne piiii się zapisuję Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Ze mną jak z dzieckiem - za rączkę...i na spotkanie. Godziny jak najbardziej odpowiadają.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-25, 23:16)aga_piet napisał(a): Ten marynarz brzmi bardzo zachęcająco - to jakiś Wasz znajomy? Jak zbudowany? Ile ma lat?

Aga, twarz Ci się zaokrągliła.

Odpowiedz }
Plusy od

Krzychu - w sensie że utyłam?? Sad((
jaszym - a Ty rzecznik prasowy wadka, czy co? ;> przecież wiadomo, że "niunia" i "agónia" brzmi podobnie

Co do spotkania w studio to ja raczej nie (chociaż szkoda marynarza). Powiem Wam w tajemnicy, że portret studyjny to najbardziej mi chyba obca dziedzina fotografii. Może kiedyś dorosnę. Na razie zupełnie nie czuję bluesa.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

fajnie mieć swoje studio, ale to kolejny etap w fotografii, na razie dziękuje...jak kupię dobrego Nikona to może...kiedyś...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-26, 21:01)aga_piet napisał(a): Krzychu - w sensie że utyłam?? Sad((
jaszym - a Ty rzecznik prasowy wadka, czy co? ;> przecież wiadomo, że "niunia" i "agónia" brzmi podobnie

Co do spotkania w studio to ja raczej nie (chociaż szkoda marynarza). Powiem Wam w tajemnicy, że portret studyjny to najbardziej mi chyba obca dziedzina fotografii. Może kiedyś dorosnę. Na razie zupełnie nie czuję bluesa.

1. Nigdy bym się nie ośmielił. Zapewne to gra świteł. Nawet trudno Cię poznać.
2. Też tego nie czuję i dlatego chcę spróbować.

Odpowiedz }
Plusy od

Rafał, uporządkuj może w jakąś listę osoby chętne na niedzielne spotkanie, bo lekki bałagan się tu zakradł Smile

Jeśli ktoś ma problem z transportem, to mogę zabrać dwie osoby, proszę tylko napisać kto jest chętny. Jako punkt zbiórki proponuję przystanek autobusowy koło Nomi.

Odpowiedz }
Plusy od

Słusznie, czas na listę:
1. Remoo
2. Wadek
3. Jaszym
4. Krzych
5. Rafgrzen
Brak wypowiedzi Aszymki, zakładam, że jest na tak

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-26, 21:01)aga_piet napisał(a): jaszym - a Ty rzecznik prasowy wadka, czy co? ;> przecież wiadomo, że "niunia" i "agónia" brzmi podobnie

Cytat:dalszej dyskusji nie wpiszę bo @wadek niecenzuralnie sie odzywał a ja nie wiem jak takie foniczne piiii się zapisuję

W imieniu własnym chciałbym bardzo przeprosić osoby zainteresowane za wpisy, zachowanie i inne takie,raz jeszcze PRZEPRASZAM i więcej już się nie odezwę w tej sprawieSad

Odpowiedz }
Plusy od

Jaszym, z mojej strony nie ma za co przepraszać ale wadek jako osoba o niezwykłej wrażliwości mógł poczuć się wstrząśnięty Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Dziś ruszam w teren godz. 16jak się uda, 17 najpóźniej,aby korzystać z szadzi na drzewach. Ktoś zainteresowany?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.