Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

(2011-01-28, 12:43)rafgrzen napisał(a): Dziś ruszam w teren godz. 16jak się uda, 17 najpóźniej,aby korzystać z szadzi na drzewach. Ktoś zainteresowany?

Udało mi się zrobić kilka zdjęć ok. 11:00. O 16:00 czy 17:00 to już praktycznie nie ma słońca i zdjęcia będą zdechłe.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

a ja raniutko jutro startuje a potem gdzieś tak koło 8-8,30 na moście będę szalał Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja może też się skuszę na szadź (o ile jutro będzie).
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:Jeśli ktoś ma problem z transportem, to mogę zabrać dwie osoby, proszę tylko napisać kto jest chętny. Jako punkt zbiórki proponuję przystanek autobusowy koło Nomi.

wadek i jaszym chętnie skorzystają z propozycji tylko o której tam czekać może być 16.45

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-28, 15:12)wadek napisał(a): Jeśli ktoś ma problem z transportem, to mogę zabrać dwie osoby, proszę tylko napisać kto jest chętny. Jako punkt zbiórki proponuję przystanek autobusowy koło Nomi.

wadek i jaszym chętnie skorzystają z propozycji tylko o której tam czekać może być 16.45

Ja oczywiście też mogę kogoś zabrać. Zamelduję się na miejscu zbiórki i na miejscu się okaże, czy są potrzebujący.
A na marginesie: zna ktoś adres docelowy?

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:wadek i jaszym chętnie skorzystają z propozycji tylko o której tam czekać może być 16.45

Cytat:Ja oczywiście też mogę kogoś zabrać. Zamelduję się na miejscu zbiórki i na miejscu się okaże, czy są potrzebujący.

Krzych czyli mamy u ciebie miejsca zaklepane a adres nieznany, może rafgrzen tobie go poda na priva ?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-28, 15:52)wadek napisał(a): wadek i jaszym chętnie skorzystają z propozycji tylko o której tam czekać może być 16.45

Ja oczywiście też mogę kogoś zabrać. Zamelduję się na miejscu zbiórki i na miejscu się okaże, czy są potrzebujący.

Krzych czyli mamy u ciebie miejsca zaklepane a adres nieznany, może rafgrzen tobie go poda na priva ?

JAK NAJBARDZIEJ. mOGĘ NAWET GDZIEŚ PODJECHAĆ, TAK ŻEBYŚCIE MIELI BLIŻEJ.

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:Krzych czyli mamy u ciebie miejsca zaklepane a adres nieznany, może rafgrzen tobie go poda na priva ?

Cytat:JAK NAJBARDZIEJ. mOGĘ NAWET GDZIEŚ PODJECHAĆ, TAK ŻEBYŚCIE MIELI BLIŻEJ.

Cytat:eee my młode chłopaki i zjawimy się na tym przystanku ,tylko nie zapomnij się zatrzymać Big GrinBig Grin

rafgrzen może podeślij ten twój adresik do krzycha abyśmy nie wylądowali w Miłobądzu pod kościołem

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-28, 15:12)wadek napisał(a):
Cytat:Jeśli ktoś ma problem z transportem, to mogę zabrać dwie osoby, proszę tylko napisać kto jest chętny. Jako punkt zbiórki proponuję przystanek autobusowy koło Nomi.

16:45 może być. W każdym razie ja będę o tej godzinie. Biały Golf III.
Do zobaczenia Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Czy mamy muzę na modelkę, na niedzielne spotkanie?

Odpowiedz }
Plusy od

rafgrzen mówiłeś że masz piękne kobiety w domu więc na nie liczymy bo z nas to żaden pożytek Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Wydawało mi się, że była mowa o tym, iż Wadek kogoś załatwi. Moja córka się wstydzi, a żona ma kompleksy.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-30, 14:59)rafgrzen napisał(a): Wydawało mi się, że była mowa o tym, iż Wadek kogoś załatwi. Moja córka się wstydzi, a żona ma kompleksy.

uwierz ja mam dar przekonywania Wink

Odpowiedz }
Plusy od

mogę załatwić sąsiadkę, o ile nie jest za późno.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-30, 15:03)rafgrzen napisał(a): mogę załatwić sąsiadkę, o ile nie jest za późno.

to działaj ,działaj

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.