Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

Załatwione. Będzie jedna, a może nawet dwie. Proszę weźcie materiały - przykładowe pozy, może ułatwić nam zabawę.

Odpowiedz }
Plusy od

no to ja jako pierwszy podziękuję za przemiłe spotkanie z przemiłymi osobnikami i specjalne podziękowania dla przemiłej małżonki
co złego to nie my Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

a tych info o spotkaniach to nie daloby sie na @ posylac... tu czasem tloczno i duszno Big Grin i wtedy okulary mi paruja i nie widze info ;D

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki chłopaki, że sesyjka doszła do skutku. Duże podziękowania dla Martyny.
Nasza modelka prosiła, aby nie publikować zdjęć przed jej weryfikacją, więc szanujemy to, ale przygotowania modelki wyglądały tak:
[Obrazek: 022f05d27d3b66b8gen.jpg]

Moja córka za to nie ma nic przeciwko publikacji jej wizerunku
[Obrazek: 3f90147ca7c435f9gen.jpg]

a chłopaki pstrykali
[Obrazek: 0aca128748bda03fgen.jpg]

i oceniali swoje dzieła
[Obrazek: f186a0a46a023dffgen.jpg]

Jak mawia Jurek O. "oooojjj dzało się...".Tyle się działo, że aż ktoś poszedł bez butów
[Obrazek: bc7bfa4132eb6b4agen.jpg]
Na razie tyle, ale będzie więcej.

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki wielkie dla gospodarza oraz jego małżonki. Również dla małej i większej modelki. Sesja zaprawdę owocna w zdjęcia. Co prawda pewnie zostanie z nich może kilkanaście, bo umiejętności "studyjne" są raczej mizerne ale zawsze warto posmakować czegoś nowego.

Dzięki również kolegom obecnym na sesji. Bardzo się cieszę że Was poznałem. Mam nadzieję że na tym jednym wspólnym foceniu się nie skończy Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki za spotkanie, specjalne podziękowanie dla gospodarzy i oczywiście dla modelek. BUTY SĄ MOJE!!! (i nie mają prawa zmienić właściciela).

Pozdrawiam
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Wartościowa lekcja fotografii studyjnej,
dziekuję Gospodyni i Gospodarzowi za ciepłe przyjęcie i wyrozumiałość
specjalne podziekowania dla naszych cierpliwych modelek
i szanownego koleżeństwa
raz jeszcze dziękiSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Żałuję, że nie mogłam być z Wami, ale wiecie ...niedzielne obowiązki Undecided

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-31, 08:34)krzych napisał(a): Dzięki za spotkanie, specjalne podziękowanie dla gospodarzy i oczywiście dla modelek. BUTY SĄ MOJE!!! (i nie mają prawa zmienić właściciela).

Pozdrawiam

To jak? W kapciach wróciłeś? Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-31, 11:37)Remoo napisał(a):
(2011-01-31, 08:34)krzych napisał(a): Dzięki za spotkanie, specjalne podziękowanie dla gospodarzy i oczywiście dla modelek. BUTY SĄ MOJE!!! (i nie mają prawa zmienić właściciela).

Pozdrawiam

To jak? W kapciach wróciłeś? Big Grin

Przezorny zawsze ubezpieczony: miałem drugie.Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:BUTY SĄ MOJE!!! (i nie mają prawa zmienić właściciela).
OK. zapewniam, że wrócą do Ciebie, ale w przyszłym tygodniu, bo chciałbym się w nich w niedzielę w kościele wylansowaćWink za pozwoleniem oczywiścieBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

zauroczyły mnie piegi tej pięknej modelki

[Obrazek: aa7c2ffb000317f34d470302]

Odpowiedz }
Plusy od

Super! Fajna tonacja, a modelka rzeczywiście wdzięczna Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Witam Szanowne Koleżeństwo
w propozycjach spotkania wpisuje ściągę z fotogalerii na temat rajdu lotos w terminie 18-20.02.2011 Gdańsk
może ktoś będzie chętny do sfocenia szybkich samochodów i jeszcze szybszych kierowców.
Rajd Lotos 18-20 Luty 2011 info @fotogalerie
propozycję pozostawiam pod dyskusję ; ja osobiście chyba skuszę się ale przedtem przejżę mapki a potem się określę
pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Szanowe Koleżeństwo
Tak sobie myślę i myślę, no i wymyśliłem: Nie będę publikował zdjęć z niedzielnej sesjii. A dlaczego? Dlatego, że praktycznie korzystałem z pracy Wadka. On ustawiał modelki, on ubierał modelki, a mój wkład, to tylko pstryk. To tak, jakby ściągać. Moja korzyść to: nauka i kilka ładnych zdjęć, a splendory niech spływają na Wadka.

Pozdrawiam

krzych

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.