Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

(2011-01-31, 20:51)wadek napisał(a): zauroczyły mnie piegi tej pięknej modelki

wadek, fajna fotka. Jeśli mogę się w tej kwestii wypowiedzieć, to wyretuszowałbym te paprochy na poręczy

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-01, 17:30)jaszym napisał(a):
(2011-02-01, 17:20)krzych napisał(a): Szanowe Koleżeństwo
Tak sobie myślę i myślę, no i wymyśliłem: Nie będę publikował zdjęć z niedzielnej sesjii. A dlaczego? Dlatego, że praktycznie korzystałem z pracy Wadka. On ustawiał modelki, on ubierał modelki, a mój wkład, to tylko pstryk. To tak, jakby ściągać. Moja korzyść to: nauka i kilka ładnych zdjęć, a splendory niech spływają na Wadka.

Pozdrawiam

krzych

pięknie zapisane Angel

złośliwe orangutany Tongue ale musicie wiedzieć że na każdym polu walki musi być jakiś generałBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(2011-02-01, 17:50)Remoo napisał(a):
(2011-01-31, 20:51)wadek napisał(a): zauroczyły mnie piegi tej pięknej modelki

wadek, fajna fotka. Jeśli mogę się w tej kwestii wypowiedzieć, to wyretuszowałbym te paprochy na poręczy

słuszne spostrzeżenie ale to tylko fotka albumowa więc ta poręcz to taki mały pikuś Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-01, 18:42)wadek napisał(a):
(2011-02-01, 17:30)jaszym napisał(a): [quote='krzych' pid='66568' dateline='1296573625']
Szanowe Koleżeństwo
Tak sobie myślę i myślę, no i wymyśliłem: Nie będę publikował zdjęć z niedzielnej sesjii. A dlaczego? Dlatego, że praktycznie korzystałem z pracy Wadka. On ustawiał modelki, on ubierał modelki, a mój wkład, to tylko pstryk. To tak, jakby ściągać. Moja korzyść to: nauka i kilka ładnych zdjęć, a splendory niech spływają na Wadka.

Pozdrawiam

krzych

pięknie zapisane Angel

złośliwe orangutany Tongue ale musicie wiedzieć że na każdym polu walki musi być jakiś generałBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Wadek, nieczęsto mi się to zdarza, ale tym razem mówię wyjątkowo poważnie!
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Dzieje się tu na forum dużo, jeśli chodzi o robienie (wykonywanie) zdjęć. Spotykamy się w plenerze, bawimy w studio. Przez te praktyczne rzeczy dużo się uczę. Brakuje mi jeszcze i to bardzo umiejętności obróbki w kompie. Proponuję spotkanie, w wymianę doświadczeń w tej kwestii. Jaszym ma projektor, miejsce też na pewno się znajdzie. Czy podzielacie moje zdanie, no i czy jest ktoś jeszcze tym zainteresowany?

Odpowiedz }
Plusy od

ja jak najbardziej piszę się na takie lekcje

1.wadek

Odpowiedz }
Plusy od

Przede wszystkim chodzi mi o zainteresowanie. Sprawy techniczne - to się da załatwić. Jak nie będzie zainteresowania to trochę pomęczę Was indywidualnie.
Cytat:ja jak najbardziej piszę się na takie lekcje
Ciebie widzę jako jednego z kilku GURUUUU

Odpowiedz }
Plusy od

Zara, zara, a kto będzie miszczem i nas nauczy? ;>
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

rzutnik? a moze ja zapytam u siebie w szkole czy mogą mi udostępnić salę i rzutnik... a jeśli nie to za ile

Co Wy na to?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-01, 21:46)rafgrzen napisał(a): Dzieje się tu na forum dużo, jeśli chodzi o robienie (wykonywanie) zdjęć. Spotykamy się w plenerze, bawimy w studio. Przez te praktyczne rzeczy dużo się uczę. Brakuje mi jeszcze i to bardzo umiejętności obróbki w kompie. Proponuję spotkanie, w wymianę doświadczeń w tej kwestii. Jaszym ma projektor, miejsce też na pewno się znajdzie. Czy podzielacie moje zdanie, no i czy jest ktoś jeszcze tym zainteresowany?

Ja jak zwykle na tak.

Odpowiedz }
Plusy od

Chwila... co do miejscowki z rzutnikiem mam jeszcze jeden pomysł... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:rzutnik? a moze ja zapytam u siebie w szkole czy mogą mi udostępnić salę i rzutnik... a jeśli nie to za ile
świetnie

Odpowiedz }
Plusy od

Popytam jutro, tylko jeśli się uda, musielibyście podjechać do Subków. W weekend pewnie bedzie trudno cos takiego zalatwic.
Ale zobaczymy Smile nie ma co krakac.

Odpowiedz }
Plusy od

A może byśmy zaplanowali jakiś łykend w Gdańsku? Albo z rana np. na plaży, albo wieczorem -n ładnie oświetlona Starówka?

Odpowiedz }
Plusy od

Bardziej by mnie kręciły okołostoczniowe okolice. Te domy przy Jana z Kolna. Sztafaża jakiegoś by się wzięło, albo i dwóch...
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-01, 23:42)aga_piet napisał(a): Bardziej by mnie kręciły okołostoczniowe okolice. Te domy przy Jana z Kolna. Sztafaża jakiegoś by się wzięło, albo i dwóch...

To trzeba się spieszyć, bo mówiłem Wam ostatnio, że wszystkie domy przy Jana z Kolna są już wysiedlone. Lada moment mogą wyburzać. Jeśli chodzi o najbliższy weekend, to w sobotę po południu mam imprezę - z dzienną sesją nie koliduje. Niedziela cała wolna. Trzy lub cztery osoby mogę zapakować do samochodu, kolejne dwie w bagażniku - Wadek bo chudy i jeszcze kogoś oddelegujemy i wio.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.